Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2018 r. o 08:35 Powrót do artykułu
Redakcja, tj. poprzedni i obecny rząd oderwana jest od rzeczywistości. Bezrbocie w Polsce spadało i spada, bo Polacy spierniczają z tego dziwnego kraju, gdzie za pensję nie da się przeżyć. Pokażcie mi ogłoszenie w Chełmie, gdzie ci biedni tyranodawcy szukają praco... niewolników. Niech redaktor ruszy swe cztery litery i zobaczy kogo oni szukają. Strata czasu i pieniędzy, bo tu idzie o udowodnienie, że nikt nie będzie robił z 2100 brutto. Dopiero potem, mogą ubiegać się o Ukrainca (połowa pensji pod stołem) lub stażystę(pensja 950zł za pełny etat). Byłem w kraju szukałem pracy, to robiono mi jakiś konkurs piękności. Pytanie w stylu jaki był mój największy sukces itp. Wkur... mnie to. Odpowiedziałem na ogłoszenie z internetu i na drugi dzień miałem pytanie, czy do końca tygodnia mogę się zorganizować. Pozdrawiam z Niemiec. Wózkowy. Pracownik, a nie korwinowski niewolnik ;) Ch... z polskimi wyzyskiwaczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W BUDOWNICTWIE PRACUJE SIĘ PO 200-250 GODZIN MIESIĘCZNIE ZA 10-15 ZŁ NA GODZINĘ NETTO. W MROZIE ,ŚNIEGU,DESZCZU,WIETRZE,SŁOŃCU.BRAK WARUNKÓW SOCJALNYCH I PRZYWILEJÓW. PRACA BARDZO CIĘŻKA I NIEBEZPIECZNA.PORÓWNAJCIE SOBIE ILU PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH GINIE W ROKU KALENDARZOWYM A ILU W GÓRNICTWIE ?.O TYM SIĘ NIE PISZE I MÓWI. POTRZEBNE BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3-METRÓW,WYKONANE W OŚRODKU MEDYCYNY PRACY. TAKA JEST RZECZYWISTOŚĆ PRACY W BUDOWNICTWIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..uj z Polską wschodnią ! Dajcie zarobić godne zarobki to będą ludzie do pracy chlebodawcy za dyche...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zapewnia bezpieczenstwo pracownikow na budowach i pensje na przyzwoitym poziomie bo obecnie oferuja prace rodem z krajow trzeciego swiata. Lubelskie to wiocha (co ciekawe jednak pasozytom na unijnych dotacjach i KRUS-ie na wsiach zyje sie wyjatkowo komfortowo) zarowno menatalna, cywilizacyjna jak i gospodarcza, paradoksalnie jedyne duze zaklady (mozna policzyc na placahc jedcnaje reki bo reszte rozkradli i wyprzedali po 89r) to pozostalosci po "przebrzydlej komunie"; 30 lat "wolnej Polski" |NIC pozytywnego w regionie w sferze gospodarki nie przynioslo; jedyne zmiany to drogi rowerowe, rower miejski, place i fontanny itp bzdety (przy budowie takich inwestycji biora do kieszeni oczywiscie samorzadowcy). Nic dziwnbego, ze ludzie jeszcze wyjezdzaja i nikt nie wraca z emigracji za chlebem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto przyjdzie za 1500zł urobi się jak osioł że nie może na nogi wstac itd. Pracodawcy szukają idiotów za 1500zł a sami latają na kanry i wożą się furami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny mieszkań rosną. Każdy deweloper tłumaczy to brakiem pracowników, a przez to większymi kosztami, bo trzeba więcej zapłacić tym, którzy są. Gdyby posłuchać pracowników to twierdzą, że niewiele zarabiają, zatem ceny nie powinny rosnąć. Wynika z tego, że to zachłanność deweloperów podwyższa cenę. Deweloper buduje z pieniędzy ludzi, których wbrew pozorom wcale nie zabezpiecza umowa deweloperska, gdyż pieniądze wpłacone na rachunek powierniczy otwarty (a takie są w większości zakładane) może i są zabezpieczone na wypadek upadłości, śmierci dewelopera, ale tylko w części, bo te już wzięte przez dewelopera NIE. Do tego dochodzą obciążane przez dewelopera nieruchomości hipoteką i tak nabywca zostaje z niczym. Jak sam wziął kredyt to z kredytem. Olbrzymim kredytem. I tak od początku do końca mamy chorą sytuację. Brak pracowników, niewysokie zarobki, olbrzymie ceny mieszkań w dużej części marnie wykonanych (usterki w ramach rękojmi), itd. Ale najważniejsze, że nikt nie słyszy, że brakuje pracowników w urzędach i spółkach państwowych i samorządowych. Nawet prezydentów w miastach mamy prawie zawsze tylu ilu tylko można mieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie brakuje pracowników do pracy tylko brakuje pracodawców do płacenia. Nauczyli się wszyscy "byznesmeni" że w kilka lat się dorobi a pracownik na śmieciówce jeśli w ogóle nie na czarno. Od lat powtarzam: jak wam, drodzy przedsiębiorcy, się nie opłaca prowadzić firmy legalnie i legalnie zatrudniać ludzi, to zwińcie interes i nie biadolcie że wam parobków brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka płacą taka praca i tylu pracowników. Dajcie normalne umowy i godne pieniądze to się znajdą pracownicy. Nikt nie będzie robił za 2 czy 2,5 koła bo się niczego z takiej wypłaty nie dorobi. Jaka to jest przyszłościowa praca na magazynie za 1600? Żenada! Pracodawca myśli że za 1600 miesięcznie można kupić mieszkanie i założyć rodzinę? To gratuluję mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory ma orzeczenie o niepelnosprawnosci i musi dorobic do glodowej renty.Jest bialym niewolnikiem za minimum,tyra swiatek,piatek i niedziela.Zarabiaja biale kolnierzyki ,dostaja dofinansowanie z PFRON.GDZIE OCHRONA NIEPELNOSPRAWNYCH.Dla nich,pracujacych w tzw.ochronie przepisy nie dotycza.Jawna hipokryzja i zdzierstwo.Zajebac chorego a obibokom dac fundusze na niepelnosprawnych pracownikow i wycisnac ich do ostatniej kropli.Czy ktos sie zaintersowal w jakicj warunkach pracuja ci ludzie.I tak sa pokrzywdzeni przez los.Ja chcialabyb byc zdrowa i normalnie podjac prace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak jest pracodawców, którzy chcą godnie wynagradzać pracowników. Niby brak inżynierów ale płaca dla inżyniera z 20 letnim doświadczeniem, uprawnieniami budowlanymi bez ograniczeń w branży telekomunikacyjnej i elektrycznej: wynagrodzenie 2,2 tys. netto. Przecież w markecie do wykładania towaru podobnie zarabiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech dadzą ludziom godziwie żyć. Jestem po 5 rozmowach o pracę. Doświadczenie jako inżynier dwa lata i 5 lat studiów i co słyszę na rozmowach o pracę ? Wie Pan u nas inżynier to najniższa krajowa ma najpierw... To żenada.:/ Smutno człowiekowi się robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego piszą takie bzdury..... za 1600 zł nikt im do pracy nie przyjdzie. Może napiszcie ile proponują za taką pracę?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...