Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Geje z orędzia przylecieli do Polski

Utworzony przez Gość, 30 marca 2008 r. o 20:29 Powrót do artykułu
to niech wracają gdzie przylecieli, nie ma ciekawszych tematów do pisania ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jest news, 2 pedały przyleciały do Warszawy! Proponuję korpus reprezentacyjny, kwiaty i śniadanie z Tuskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za news !!?? i na pewno jest z lubelszczyzny . Dziennik wschodni powoli stacza się na dno (niestety).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz pierwszy zgodziłem się z panem prezydentem - herbatę to niech te pedały piją sobie sami na Grenlandii, a nie z prezydentem normalnego państwa!!! Naprawdę lubiłem telwizję tvn - ale zapraszając tych zboczeńców to mocno przegieli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy Wyścig Pokoju znowu rusza - bo częsci rowerowe przylatuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evo napisał:
Po raz pierwszy zgodziłem się z panem prezydentem - herbatę to niech te pedały piją sobie sami na Grenlandii, a nie z prezydentem normalnego państwa!!! Naprawdę lubiłem telwizję tvn - ale zapraszając tych zboczeńców to mocno przegieli!!!
Gdyby to był Prezydent normalnego Państwa, to nie było by tej całej sprawy. Allah Akbar prawy Chrześcijaninie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Lis całe szczęście, że ci zboczeńcy odmówili Panu wywiadu - dzięki temu zachowa Pan resztki honoru!!! sekielski i mrozowski to typowe hieny dziennikarskie, które się nie cofną przed niczym!! A naprawdę TVN lubiłem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat komentarza z Interia.pl: Geje sami sobie winni!!!( 2008-03-30 18:06)~jarek Sami geje sobie takie male pieklo stworzyli to, że wykorzystuje sie ich w propagandzie czy z jednej czy z 2 strony, bo zachcialo sie kilku ... sławy i walki o niewiadomo co. Geje zyli sobie od wiekow gdzies w zaciszu nie zwracajac uwagi nikogo, czasem jakas docinka ze strony sasiadów, ale nikt w zasadzie sie w ich zycie nie mieszal bo każdy mial to ..., co oni sobie robia w pokoju, tym bardziej ,ze sa duzo wazniejsze problemy np jak wyzywic własna rodzine, jak znalezc dobra robote. A teraz? ten ... tamten ..., dzieciaki juz w przedszkolach wyzywaja sie od ... bo to jedno z gorszych wyzwisk, demonstracje pobicia, rzad zamiast zajac sie powaznymi sprawami debatuje na ten temat w tv na kazdym kroku dyskusje jak juz napisałem przez kilka nawiedzonych ..., ktorym sie sławy zachciało.
Ostatnio edytowany 3 kwietnia 2008 r. o 11:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tu jakiś moderator, czy to forum "krew i horror"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdemu człowiekowi należy się szacunek,czy to się komuś podoba czy nie! Bycie prezydentem nikogo nie upoważniado chamstwa!1!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni przylecieli do Wa-wy więc co to ma wspólnego z Lublinem? A swoją drogą to się udało Pisowcom rozreklamować gejów, piszą o nich w gazetach i pokazuje się ich w tivi, no chyba że to miało na celu ściągnąć turystów homoseksualistów do Polski -w planie wycieczki zwiedzanie Warszawy, spotkanie z Prezydentem, marsz ulicami zakończony wspólnym zdjęciem do następnego orędzia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobo Lis szykował gejom niespodziankę w programie w postaci... Kurskiego i to się też wydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedobrze się robi na te wasze faszystowskie komentarze, wstyd mi za takich ... jak większość tu zgromadzonych, za takich ignorantów i .... Siedźta lepiej w tych swoich żłobach i nie bawcie się w pisanie ani w czytanie, bo tylko wstyd przynosicie. Ciemna masa. ... gdzie ja żyje...
Ostatnio edytowany 3 kwietnia 2008 r. o 11:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normal napisał:
...
Skąd ta nienawiść do innych ludzi!! Przeciesz 3% ludzi to geje i lesbijki!
Ostatnio edytowany 3 kwietnia 2008 r. o 11:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA! BLOKUJĄ W WYPOWIEDZI W DYSKUSJI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normal napisał:
...!!!
ZGADZAM SIę Z TOBą CAłKOWICIE !!!
Ostatnio edytowany 3 kwietnia 2008 r. o 11:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...