Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

30 marca 2008 r.
19:45
Edytuj ten wpis

Geje z orędzia przylecieli do Polski

0 16 A A

W niedzielę na Okęciu wylądowali Brandon Fay i Thomas Moulton, aktywiści gejowscy, których wizerunki zostały użyte w prezydenckim orędziu telewizyjnym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Powodem przylotu nowojorczyków jest udział w spotkaniach z polskimi środowiskami mniejszości seksualnych i obrony praw człowieka, politykami oraz udział w poniedziałkowym programie TVN "Teraz My” Morozowskiego i Sekielskiego. Fay i Moulton odmówili Tomaszowi Lisowi z TVP, bo to właśnie telewizja publiczna wyprodukowała i wyemitowała orędzie.

Jak się dowiadujemy, w Sejmie dojdzie do spotkania Faya i Moultona z przewodniczącym Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka Ryszardem Kaliszem oraz pełnomocnikiem rządu d/s równego statusu Elżbietą Radziszewską. Odbędzie się też konferencja prasowa z udziałem Kampanii Przeciwko Homofobii i Fundacji Helsińskiej.

Co znamienne, pobyt w Polsce Brandon Fay i Tom Moluton rozpoczęli od udziału w niedzielnej mszy świętej w kościele o. Dominikanów na Nowym Mieście w Warszawie.

- Będziemy dążyć do spotkania z prezydentem RP, aby przedstawić mu racje takich ludzi, jak my - powiedział nam Brandon Fay przed wylotem.
Wizyta nowojorczyków potrwa do środy.

Waldemar Piasecki, Nowy Jork

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ala / 1 kwietnia 2008 o 21:58
0
normal napisał:
[color="#FF0000"][size=7]...!!![/size][/color]

[size="7"][/size][color="#FF00FF"][/color]ZGADZAM SIę Z TOBą CAłKOWICIE !!!
Avatar
Eryk / 31 marca 2008 o 21:53
0
UWAGA! BLOKUJĄ W WYPOWIEDZI W DYSKUSJI!
Avatar
nemo / 31 marca 2008 o 14:28
0
normal napisał:
[color="#FF0000"][size=7]...[/size][/color]

Skąd ta nienawiść do innych ludzi!! Przeciesz 3% ludzi to geje i lesbijki!
Avatar
ann / 31 marca 2008 o 12:28
0
Niedobrze się robi na te wasze faszystowskie komentarze, wstyd mi za takich ... jak większość tu zgromadzonych, za takich ignorantów i .... Siedźta lepiej w tych swoich żłobach i nie bawcie się w pisanie ani w czytanie, bo tylko wstyd przynosicie. Ciemna masa. ... gdzie ja żyje...
Avatar
Telewizorek / 31 marca 2008 o 11:39
0
Podobo Lis szykował gejom niespodziankę w programie w postaci... Kurskiego i to się też wydało.
Avatar
zarys / 31 marca 2008 o 11:20
0
Oni przylecieli do Wa-wy więc co to ma wspólnego z Lublinem? A swoją drogą to się udało Pisowcom rozreklamować gejów, piszą o nich w gazetach i pokazuje się ich w tivi, no chyba że to miało na celu ściągnąć turystów homoseksualistów do Polski -w planie wycieczki zwiedzanie Warszawy, spotkanie z Prezydentem, marsz ulicami zakończony wspólnym zdjęciem do następnego orędzia.
Avatar
quazir / 31 marca 2008 o 09:53
0
Każdemu człowiekowi należy się szacunek,czy to się komuś podoba czy nie! Bycie prezydentem nikogo nie upoważniado chamstwa!1!!!
Avatar
Zią. / 31 marca 2008 o 09:30
0
Jest tu jakiś moderator, czy to forum "krew i horror"?
Avatar
Czytelnik / 31 marca 2008 o 09:08
0
Cytat komentarza z Interia.pl:
Geje sami sobie winni!!!( 2008-03-30 18:06)~jarek

Sami geje sobie takie male pieklo stworzyli to, że wykorzystuje sie ich w propagandzie czy z jednej czy z 2 strony, bo zachcialo sie kilku
... sławy i walki o niewiadomo co. Geje zyli sobie od wiekow gdzies w zaciszu nie zwracajac uwagi nikogo, czasem jakas docinka ze
strony sasiadów, ale nikt w zasadzie sie w ich zycie nie mieszal bo każdy mial to ..., co oni sobie robia w pokoju, tym bardziej ,ze sa duzo
wazniejsze problemy np jak wyzywic własna rodzine, jak znalezc dobra robote. A teraz? ten ... tamten ..., dzieciaki juz w
przedszkolach wyzywaja sie od ... bo to jedno z gorszych wyzwisk, demonstracje pobicia, rzad zamiast zajac sie powaznymi sprawami debatuje na ten temat w tv na kazdym kroku dyskusje jak juz napisałem przez kilka nawiedzonych ..., ktorym sie sławy zachciało.
Cytat komentarza z Interia.pl:
Geje sami sobie winni!!!( 2008-03-30 18:06)~jarek

Sami geje sobie takie male pieklo stworzyli to, że wykorzystuje sie ich w propagandzie czy z jednej czy z 2 strony, bo zachcialo sie kilku
... sławy i walki o niewiadomo co. Geje zyli sobie od wiekow gdzies w zaciszu nie zwracajac uwagi nikogo, czasem jakas docinka ze
strony sasiadów, ale nikt w zasadzie sie w ich zycie nie mieszal bo każdy mial to ..., co oni sobie robia w pokoju, tym bardziej ,ze sa duzo
wazniej... rozwiń
Avatar
34D031 / 31 marca 2008 o 01:14
0
Panie Lis całe szczęście, że ci zboczeńcy odmówili Panu wywiadu - dzięki temu zachowa Pan resztki honoru!!! sekielski i mrozowski to typowe hieny dziennikarskie, które się nie cofną przed niczym!! A naprawdę TVN lubiłem!!
Avatar
ala / 1 kwietnia 2008 o 21:58
0
normal napisał:
[color="#FF0000"][size=7]...!!![/size][/color]

[size="7"][/size][color="#FF00FF"][/color]ZGADZAM SIę Z TOBą CAłKOWICIE !!!
Avatar
Eryk / 31 marca 2008 o 21:53
0
UWAGA! BLOKUJĄ W WYPOWIEDZI W DYSKUSJI!
Avatar
nemo / 31 marca 2008 o 14:28
0
normal napisał:
[color="#FF0000"][size=7]...[/size][/color]

Skąd ta nienawiść do innych ludzi!! Przeciesz 3% ludzi to geje i lesbijki!
Avatar
ann / 31 marca 2008 o 12:28
0
Niedobrze się robi na te wasze faszystowskie komentarze, wstyd mi za takich ... jak większość tu zgromadzonych, za takich ignorantów i .... Siedźta lepiej w tych swoich żłobach i nie bawcie się w pisanie ani w czytanie, bo tylko wstyd przynosicie. Ciemna masa. ... gdzie ja żyje...
Avatar
Telewizorek / 31 marca 2008 o 11:39
0
Podobo Lis szykował gejom niespodziankę w programie w postaci... Kurskiego i to się też wydało.
Avatar
zarys / 31 marca 2008 o 11:20
0
Oni przylecieli do Wa-wy więc co to ma wspólnego z Lublinem? A swoją drogą to się udało Pisowcom rozreklamować gejów, piszą o nich w gazetach i pokazuje się ich w tivi, no chyba że to miało na celu ściągnąć turystów homoseksualistów do Polski -w planie wycieczki zwiedzanie Warszawy, spotkanie z Prezydentem, marsz ulicami zakończony wspólnym zdjęciem do następnego orędzia.
Avatar
quazir / 31 marca 2008 o 09:53
0
Każdemu człowiekowi należy się szacunek,czy to się komuś podoba czy nie! Bycie prezydentem nikogo nie upoważniado chamstwa!1!!!
Avatar
Zią. / 31 marca 2008 o 09:30
0
Jest tu jakiś moderator, czy to forum "krew i horror"?
Avatar
Czytelnik / 31 marca 2008 o 09:08
0
Cytat komentarza z Interia.pl:
Geje sami sobie winni!!!( 2008-03-30 18:06)~jarek

Sami geje sobie takie male pieklo stworzyli to, że wykorzystuje sie ich w propagandzie czy z jednej czy z 2 strony, bo zachcialo sie kilku
... sławy i walki o niewiadomo co. Geje zyli sobie od wiekow gdzies w zaciszu nie zwracajac uwagi nikogo, czasem jakas docinka ze
strony sasiadów, ale nikt w zasadzie sie w ich zycie nie mieszal bo każdy mial to ..., co oni sobie robia w pokoju, tym bardziej ,ze sa duzo
wazniejsze problemy np jak wyzywic własna rodzine, jak znalezc dobra robote. A teraz? ten ... tamten ..., dzieciaki juz w
przedszkolach wyzywaja sie od ... bo to jedno z gorszych wyzwisk, demonstracje pobicia, rzad zamiast zajac sie powaznymi sprawami debatuje na ten temat w tv na kazdym kroku dyskusje jak juz napisałem przez kilka nawiedzonych ..., ktorym sie sławy zachciało.
Cytat komentarza z Interia.pl:
Geje sami sobie winni!!!( 2008-03-30 18:06)~jarek

Sami geje sobie takie male pieklo stworzyli to, że wykorzystuje sie ich w propagandzie czy z jednej czy z 2 strony, bo zachcialo sie kilku
... sławy i walki o niewiadomo co. Geje zyli sobie od wiekow gdzies w zaciszu nie zwracajac uwagi nikogo, czasem jakas docinka ze
strony sasiadów, ale nikt w zasadzie sie w ich zycie nie mieszal bo każdy mial to ..., co oni sobie robia w pokoju, tym bardziej ,ze sa duzo
wazniej... rozwiń
Avatar
34D031 / 31 marca 2008 o 01:14
0
Panie Lis całe szczęście, że ci zboczeńcy odmówili Panu wywiadu - dzięki temu zachowa Pan resztki honoru!!! sekielski i mrozowski to typowe hieny dziennikarskie, które się nie cofną przed niczym!! A naprawdę TVN lubiłem!!
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście
galeria

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście 87 7

Jogi, Batman, Szogun, Izaura, Masa, Skrzat – to tylko niektóre z zabawnych pseudonimów, jakie mieli otrzymać pacjenci przychodni w miejscowości Wohyń koło Radzynia, w województwie lubelskim. Chodzi o zachowanie anonimowości w związku z RODO (czyli nowego prawa o danych osobowych, które obowiązuje od 25 maja).

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika?

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika? 3 0

Piłkarze i kibice Motoru chcą, jak najszybciej zapomnieć o tym, co stało się w Krakowie. Ma w tym pomóc sobotni występ żółto-biało-niebieskich. Lublinianie zmierzą się na Arenie z Sokołem Sieniawa (godz. 18). Wszystko wskazuje na to, że na ławce trenerskiej „awaryjnie” zasiądzie Robert Chmura

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle? 7 4

Jedna osoba została ranna w wypadku na al. Solidarności w Lublinie.

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim
galeria

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim 0 7

Na placu Litewskim w Lublinie odbyły się w piątek dwie ceremonie wojskowe Wielonarodowej Brygady. Dowództwo nad brygadą przejęła armia ukraińska, zaś Batalion Dowodzenia otrzymał sztandar.

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie
22 września 2018, 15:00

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny na całym świecie przeprowadzona zostanie wyjątkowa akcja, podczas której ludzie zatrzymają się, aby popatrzeć sobie w oczy. Ponownie The World Biggest Eye Contact Experiment zorganizowany zostanie także w Lublinie - 22 września w Tarasach Zamkowych.

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą"

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą" 6 4

Rodzina Lubańskich z Białej Podlaskiej zbiera pieniądze na zdiagnozowanie córki Michaliny. Potrzeba 15 tys. zł. na badania genetyczne.

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie
21 września 2018, 17:00

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie 2 0

W piątek, 21 września, Pracownia W Przestrzeni zaprasza do Zielonej Sali Wykładowej (róg ulicy Cyruliczej i Furmańskiej) na rozmowę z reporterem i fotografem Filipem Springerem. Początek pierwszego spotkania w ramach projektu „Mistrzowie Mówią” o godz. 17. Wstęp wolny.

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł 0 3

Mieszkaniec Ryk nie otrzymał wynagrodzenia, więc przywłaszczył sobie koparkę wartą 70 tys. zł. Teraz 40-latek ma spore problemy

Impreza w Próbie Cafe
28 września 2018, 22:30

Impreza w Próbie Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. Próba Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) zaprasza na muzyczną imprezę - Próba Elektryczna, która odbędzie się 28 września o godz. 22.30.

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień
4 października 2018, 19:00

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień 0 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny koncert w ramach cyklu Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury (ul Grodzka 5a). 4 października o godz 19 na scenie tamtejszej Próby Cafe wystąpi Wojciech Bąkowski.

Program TV: Filmowy weekend 21-23 września. Co warto zobaczyć?
21 września 2018, 0:00

Program TV: Filmowy weekend 21-23 września. Co warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend w naziemnej telewizji cyfrowej znajdziemy kilka ciekawych produkcji, m.in. Incredible Hulk, czyli jeden z filmów otwierających kinowe uniwersum Marvela czy intrygującą, festiwalową Mamę Xaviera Dolana. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów): Po prostu graliśmy dobrze w siatkówkę

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów): Po prostu graliśmy dobrze w siatkówkę 0 0

Rosjanie wieźli haszysz wart miliony złotych [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Rosjanie wieźli haszysz wart miliony złotych [wideo, zdjęcia] 0 0

Terespol. Na drogowym przejściu granicznym tamtejsze służby w samochodzie podróżnych z Rosji znaleźli 86 kg haszyszu. Rynkowa wartość przejętego narkotyku to ponad 4 mln zł.

Azoty Puławy chcą odzyskać fotel lidera

Azoty Puławy chcą odzyskać fotel lidera 4 3

Zespół trenera Bartosz Jureckiego zagra w sobotę w hali MOSiR z Chrobrym Głogów. Początek spotkania o godzinie 18

Pracownicy PZL Świdnik na klęczkach. O co chodzi? Firma odpowiada
film

Pracownicy PZL Świdnik na klęczkach. O co chodzi? Firma odpowiada 3 27

Pracownicy klęczący przy stołach montażowych – takie zdjęcie opublikował na facebooku Piotr Sadowski, przewodniczący Związku Zawodowego Inżynierów i Techników w PZL-Świdnik. I podniosła się wrzawa

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!