Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no, to juz zarżneli wszystko, co sie tylko dalo. Zostaly tylko markety. Ciekawe, kto im tam bedzie kupowal, jak ludzie nie beda mieli za co?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeee napisał:
no, to juz zarżneli wszystko, co sie tylko dalo. Zostaly tylko markety. Ciekawe, kto im tam bedzie kupowal, jak ludzie nie beda mieli za co?????
Co Ty czlowieku piszesz takie głupoty. Sam jad przemawia w twoim komentarzu. Przecież już po hazardowej aferze, ludziom podaje się na talerzu ( z papieru ) nowe danie a mianowicie prawybory i co jest żle. Spójrz do poprawnych gadzinówek pisze jak byk co to będzie w niedzielę prawybory i w dodatku dyskusja. Ameryka bez dolarów US. Najlepszy to Miro wyjechał na Florydę i ma to wszystko w d...... Nawet KOrniszona zostawił samego. On opala się na słońcu i gra w golfa. No trzeba uczciwie przyznać, że przez 2 lata to nie wszystko wyszło PO. Ale jest jeszcze 2 lata rzundów i pobieda budiet za nami kak gawariła Zoja Kosmodemianskaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TAM WZROST BEZROBOCIA- WKRÓTCE DEBATA SIKORSKI - KOMOROWSKI!!! A NO I JESZCZE KACZYŃSKI NIE ZOSTAŁ HONOROWYM OBYWATELEM KRAKOWA, TO JEST NAJWAŻNIEJSZE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK DŁUGO PARTIE POLITYCZNE BĘDĄ UTRZYMYWANE Z PIENIĘDZY PODATNIKA TAK DŁUGO SZUMOWINY PRZY KORYCIE BĘDĄ SIĘ ŻREĆ I KPIĆ ZE ZWYKŁEGO OBYWATELA ZAMIAST DBAĆ O SPOŁECZEŃSTWO!!! ZAKOŃCZMY Z IDIOTYCZNYM DOFINANSOWYWANIEM PARTII POLITYCZNYCH Z BUDŻETU CZYLI Z NASZYCH PODATKÓW, JAK ZACZNĄ SIĘ UTRZYMYWAĆ ZE SKŁADEK, ZACZNĄ DBAĆ O TO BY CZŁONKOWIE MIELI PRACĘ NO I OCZYWIŚCIE NA SKŁADKI I PROPAGANDĘ PRZEDWYBORCZĄ!! POLSKI SEJM NICZYM PZPN PAŃSTWO W PAŃSTWIE ŻYJĄ Z PIENIĘDZY PODATNIKÓW I MAJĄ ICH W du*** TO SZCZYT HIPOKRYZJI I CHAMSTWA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście co tam bezrobocie.Kogo ono obchodzi?I TAK BEZROBOTNI PÓJDĄ DO WYBORÓW -TYLKO DO TEGO SĄ POTRZEBNI POLITYKOM!!! A ONI W ZAMIAN CIĄGLE ROBIĄ Z NICH WAŁA ,ale skoro się dają.......?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno to wszystko przez zimę tak mówił jakiś minister z rządu, ja bym poszedł dalej ile jest osób bezrobotnych a niezarejestrowanych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie prawda, dziennik wschodni klamie, przeciez nasz krajan donek ryzy pierwszy mowil ze polska wyszla obronna reka z kryzysu, ze gospodarka malymi krokami rusza do przodu, wiec jak bezrobocie moze wzrastac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jim napisał:
podobno to wszystko przez zimę tak mówił jakiś minister z rządu, ja bym poszedł dalej ile jest osób bezrobotnych a niezarejestrowanych?
Ja jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serNick napisał:
To nie prawda, dziennik wschodni klamie, przeciez nasz krajan donek ryzy pierwszy mowil ze polska wyszla obronna reka z kryzysu, ze gospodarka malymi krokami rusza do przodu, wiec jak bezrobocie moze wzrastac?
NO I DO EGIPTU NADA BY SIĘ NAM SZYKOWAĆ, JAK MAWIAŁ PEWIEN 62 LETNI PRZYWÓDCA O SIWYCH WŁOSACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
# napisał:
NO I DO EGIPTU NADA BY SIĘ NAM SZYKOWAĆ, JAK MAWIAŁ PEWIEN 62 LETNI PRZYWÓDCA O SIWYCH WŁOSACH.
tylko ryży zapomniał dodać, że wcześniej staliśmy na skraju przepaści a teraz wolnymi kroczkami do przodu.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serNick napisał:
To nie prawda, dziennik wschodni klamie, przeciez nasz krajan donek ryzy pierwszy mowil ze polska wyszla obronna reka z kryzysu, ze gospodarka malymi krokami rusza do przodu, wiec jak bezrobocie moze wzrastac?
Jak widać z przytoczonych danych z lat poprzednich to zawsze o tej porze roku wzrost bezrobocia można nazwać gwałtownym. Jeżeli "szmatławiec" chce być wiarygodny to do tematu bezrobocie niech wróci na koniec Marca, Kwietnia,Maja itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uff całe szczęście, że nasze władze budują nam teatr, tor motocrossowy, tor wyścigów konnych, parking na Zana i kilka Orlików. Zawsze to jakieś miejsca pracy, bo może jakiegoś ciecia to pilnowania i sprzątania będą potrzebowali. A wiecie, że na Felinie na wysokości budowanej sortowni poczty stoją billboardy z napisem "Tu powstają nowe miejsca pracy"? łał - ta nasza władza to jednak dba o komunikację z biednymi niczego nieświadomymi ludźmi. Nie wiem jak Wy, ale ja już w tym szczerym polu zostawiłam swoje CV. Tylko ja jestem po studiach, więc nie wiem czy się załapię chociażby do tego sortowania. Ale właściwie to może będą wymagali przy rekrutacji wykształcenia wyższego i języków, a nuż ktoś napisze United Kingdom i co wtedy? A młodych z Lublina wyjechało dużo do UK, więc dużo listów i paczek będzie przychodziło. Chyba mam przewagę, czuję się pewniej i jestem prze szczęśliwa, że mieszkam w Lublinie, bo jak nie sortowania to podobno mają kolejne 3 galerie i supermarkety budować, hm mogę zostać kasjerką. Zawsze to 1200zł brutto do kieszeni, a lepsze niż zero. Czyli perspektywy są!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~realista~ napisał:
Jak widać z przytoczonych danych z lat poprzednich to zawsze o tej porze roku wzrost bezrobocia można nazwać gwałtownym. Jeżeli "szmatławiec" chce być wiarygodny to do tematu bezrobocie niech wróci na koniec Marca, Kwietnia,Maja itd.
To nie szmatławiec tylko gadzinówka AGORY. niech padnie TVP Lublina to Agora wykupi i będzie życie jak w Madrycie. Budzisz się i słuchasz " Radia przebojów" made in Agora, pózniej oglądasz TVP Lublin made in Agora, następnie idziesz do kiosku Ruchu ( jak nie zamkną Ci w dzielnicy ) i kupujesz "wybiórczą" Made in Agora, "dziennik wschodni" made in Agora i minie Ci cały dzień z Agorą. Nie musisz czekać do lata na "Radio z latem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze można pędzić bimber jak mawia jeden POlityk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pamięta akcję plakatową paligłupa sprzed ostatnich wyborów z hasłami: "Młodzi uciekają z miasta!!", " Wzrasta liczba bezrobotnych!!" itd itp???? I co dzisiaj na to prezydent Wasilewski i jego protektorzy??? Przebiliście poprzedników. Czyli wcześniej nie było tak źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo obchodzi bezrobocie na Lubelszczyźnie ....?? Ważne, że w PO są prawybory ....!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK BIEDA W REGIONIE BRAK PRACY I BRAK WPŁYWÓW DO BUDŻETU, TO URZĘDASY ZAKUPUJĄ NOWE FOTORADARY BY WIĘCEJ HARACZU Z KIEROWCÓW WYCIĄGNĄĆ I JUŻ MAJĄ WIĘKSZE WPŁYWY I NA PODWYŻKI DLA SIEBIE!!! EKONOMIA PO LUBELSKU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chyba czegoś nie rozumiem? Przecież Polska wg Premiera i Ministra finansów jest zieloną wyspą PKB na czerwonym "europejskim morzu"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam rozne komentarze i....oczom nie wierze! wszyscy szukaja winnych zaistnielej sytuacji, ale nikt nie patrzy na wlasne podworko. Czy ktokolwiek z tych krytykujacych zastanowil sie nad tym, ze to nie politycy, ale my sami najczesciej odpowiadamy za koniunkturte? To my robimy zakupy i to my priorytujemy importowane produkty, ktore sa tansze i gatunkowo lepsze. Ile z owych "zatroskanych" osob kupilo buty wytwarzane w Lublinie, ile owych "zatroskanych" osob kupilo garnitur, lub sukienke od naszych lubelskich wytworcow? Popatrzcie na samych siebie i wtedy zabierajcie sie do komentowania aktualnosci. Kazdy malkontent wydaje sie wiedziec wszystko o wszystkim, ale nie potrafi zrozumiec zasad funkcjonowania praw rynkowych. Nie ma kupujacych, to nalezy natychmiast pozbyc sie produkujacych. Kazde inne rozwiazanie prowadzi do ekonomicznej katastrofy. Przypuszczam, ze wsrod ubolewajacych nie ma ani jednej osoby bedacej przedsiebiorca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż cuda gosPOdarcze cuda........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...