Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To był Lublin moich przodków, to było miasto godne chwały. A co jest teraz? Chamstwo i pospólstwo zniszczyło ten piękny gród! Prostactwo ze wszystkich okolicznych wsi zniszczyło te piękne miasto które zamieniło się w ośrodek kształcenia wsi polskiej. Kiedyś student to był Pan a teraz to jest Cham!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tobą w 100%. Lubelaki z miasta uciekają na zachód Polski a do Lublina ciągnie plebs z kraśników lubartowów czy innych wioch z ich wiejskimi zwyczajami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ten trend można jeszcze odwrócić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelaków to można jeszcze spotkać w bramach na Lubartowskiej, 1-go Maja czy Kunickiego, to jest ten kwiat Lublyna, gdyby nie ludność napływowa to tylko sine nosy z bram by dziś wystawały. Większość z tych przyjezdnych już wyprowadza się za miasto i niedługo w mieście tylko menele zostaną czyli prawdziwe Lublyniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak już jest po 9stycznia to możecie napisać, jaka jest poprawna odpowiedź? Nie wiem, czy dobrze typowałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...