Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Inwestycje rewelacja, kolejne markety i biurowce. Absolwenci Politechniki macie olbrzymi wybór w Lublinie zostać handlowcem czy urzędnikiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5800 /m2 x (średnio) 50 m2 = 29oooo tyś. załóżmy że rodzina przeżyje z jednj pensji 18oo zł a drugą przeznaczy na spłatę kredytu- czyli najprostsze wyliczenie i mało realne bo w życiu wynikają i nne wydatki -ale niech będzie ;290ooo tyś: 1800 = 161m-cy : 12 = 13 lat...nie uwzględniając odsetek,przypadków losowych no i że będą dochody w granicach 3600 zł/rodzinę przy 13% stopie bezrobocja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Pepe w biurowcach urzędnicy? Przecież to prywatne inwestycje, jak już to bankowcem, księgowym lub telemarketerem dla politechniki faktycznie słabo ale przemysł w Polsce wszędzie kuleje. @kolka to nie widziałem, że przeciętna rodzina chce od razu mieszkać a apartamentowcach. Zwykłe mieszkania też są drogie ale jakieś 1000 za metr tańsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak coś wybudować na terenach po LZNS. Szkoda ciekawy teren ładne widoki na miasto a tak tylko trawa zarasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i super!!!.A niech się buduje ,jeszcze zrobią lotnisko ,ekspersówkę ,IKEE ,to będzie git !!! Widać duże postępu jeżeli chodzi o inwestycje w Lbn (pomijając Felicity)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, niech się buduje bo tym lepiej dla wszystkich. Choć z planowanych miejskich inwestycji ja bym sobie odpuścił ten cholerny stadion a kasę wpuścił w obwodnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ala napisał:
A może by tak coś wybudować na terenach po LZNS. Szkoda ciekawy teren ładne widoki na miasto a tak tylko trawa zarasta.
Dokładnie, ale teren ma właściciela, jest projekt osiedla mieszkaniowego Pirelli Pekao Estate.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To cieszy. Lublin, miasteczko na wschodzie, ale widać wyraźnie (gołym okiem), że jest więcej inwestycji, powstają nowe budynki mieszkalne, biurowce. Wcale nie jesteśmy już taką Polską B. Ja tu zostaje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrew2 napisał:
To cieszy. Lublin, miasteczko na wschodzie, ale widać wyraźnie (gołym okiem), że jest więcej inwestycji, powstają nowe budynki mieszkalne, biurowce. Wcale nie jesteśmy już taką Polską B. Ja tu zostaje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrew2 napisał:
To cieszy. Lublin, miasteczko na wschodzie, ale widać wyraźnie (gołym okiem), że jest więcej inwestycji, powstają nowe budynki mieszkalne, biurowce. Wcale nie jesteśmy już taką Polską B. Ja tu zostaje!
Wolałbym usłyszeć to samo w czasie teraźniejszym. Od ponad 36 lat słyszę jak się "teatr w budowie" buduje, od ponad 13 lat słyszę jak się "lotnisko w budowie" buduje, od ponad 10 lat słyszę jak się "obwodnica" buduje. Zostałem bo wierzyłem, że kiedyś wybują - straciłem średnio ponad 17 lat życia, normalnego zycia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrew2 napisał:
To cieszy. Lublin, miasteczko na wschodzie, ale widać wyraźnie (gołym okiem), że jest więcej inwestycji, powstają nowe budynki mieszkalne, biurowce. Wcale nie jesteśmy już taką Polską B. Ja tu zostaje!
faktycznie, POstawią kilka ponad 10 piętrowych bloczków i wg Ciebie staniemy się "wielką metropolią". Szkoda, że nawet w mniejszym Rzeszowie jest znacznie więcej inwestycji, nie tylko w nowe budynki ale wielomilionowych inwestycji w infrastrukturę - A4, obwodnica w ramach s19, rozbudowa lotniska(nowy terminal, większa płyta postojowa), linia kolejowa do Krakowa i na Ukrainę (Vmax-160) a nam obiecuje się linie do warszawy najwczesniej w 2015, a o autostradach nawet nikt nie mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andy napisał:
faktycznie, POstawią kilka ponad 10 piętrowych bloczków i wg Ciebie staniemy się "wielką metropolią". Szkoda, że nawet w mniejszym Rzeszowie jest znacznie więcej inwestycji, nie tylko w nowe budynki ale wielomilionowych inwestycji w infrastrukturę - A4, obwodnica w ramach s19, rozbudowa lotniska(nowy terminal, większa płyta postojowa), linia kolejowa do Krakowa i na Ukrainę (Vmax-160) a nam obiecuje się linie do warszawy najwczesniej w 2015, a o autostradach nawet nikt nie mówi.
Ja pier***ę frajerze jak masz coś pierzyć o tej dziurze rzesówek to wyjazd stąd.Co nas obchodzi jakaś wiosza ,i tak nie dorówna Lublinowi w sensie kultury,liczby ludności,turystyki,uniwersytetów i uczelni , i posiadania miana metropolii.Co kogo obchodzi jakie wymiary ma płyta tego pseudo lotniska w rzesówku ,jak Lublin będzie miał za 1,5 roku nowiutkie lotnisko (prawdopodobnie najładniejsze w Europie !!! -i to nie bzdury takie nagłówki są na necie!! ) ,jak Lublin Wygra ESK 2016 a raczej na pewno to porównując rzesówek będzie jak przemyśl ahaha!!! żall ... heh nie ma to jak zazdrość co?? ludzie z rzesówka się burzą dlaczego ich wiosza nie startowała do konkursu o ESK !!! Hah bo przynajmniej prezydent i urzędnicy byli na tyle mądrzy od plebsowego społeczeństwa że mieli świadomość że nie mają szans nawet na dojście do finału !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co frajerze rzeszówkowy?przyjdziesz na otwarcie lotniska 1 grudnia?Metropolitan Park-obecnie 14 piętro.Teatr w budowie nareszcie ruszyła rewitalizacja.S17 w pełni budowy.Pojęcia nie masz o Lublinie,nie tylko obecnym.O historycznym i zabytkowym znaczeniu nawet nie warto wspominać komuś takiemu jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy lublinianin napisał:
I co frajerze rzeszówkowy?przyjdziesz na otwarcie lotniska 1 grudnia?Metropolitan Park-obecnie 14 piętro.Teatr w budowie nareszcie ruszyła rewitalizacja.S17 w pełni budowy.Pojęcia nie masz o Lublinie,nie tylko obecnym.O historycznym i zabytkowym znaczeniu nawet nie warto wspominać komuś takiemu jak ty
A ty frajerze znalazłeś już Lubelszczyznę w Lubelskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...