Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inwestycje w powiecie opolskim

Utworzony przez nieryba, 9 stycznia 2009 r. o 08:59 Powrót do artykułu
Ircia napisał:
A gdzie ma budować, przecież Ci on Nasz z Ratoszyna to tu buduje bo tu na niego będą głosować. Tu ma swoich znajomych, rodzinę, koch...i i przydupasów wszelkich ,którym obiecał drogi zrobić - to robi. Taka była jego obietnica. Do sadu swojego sobie zrobił, a co sie będzie przejmował ze dalej ludzie w błocie po kolana. Dorwał sie do żłoba to chce wykorzystać okazje a jak go wybierzemy jeszcze raz to i gmine do ratoszyna przeniesie a co niemożna? On tu władza. Wum też obiecywał ale dotrzymać nie musi, morzeta nie głosować my same se go wybierzymy , bo my tu rządzimy i koniec.
Droga Irciu, czy ty widziałaś te owe drogi, które wójt wybudował? Widziałaś ich obecny stan po trzech czy czterech latach użytkowania? Przecież trzeba je już remontować, np: tę z Granic do Ratoszyna k. Marka Wertela. Niezły "prezent" dostanie przyszły wójt. Ale cóż tam, po nas choćby i potop. A czy ty wiesz ile gminę kosztował zakup i kosztuje utrzymanie tego złomu ciężarowego zwanego taborem do budowy tychże dróg? Pytań takich zadać ci mogę jeszcze wiele i w odpowiednim czasie zadam. Pewny jestem, że odpowiedż będzie trudna albo żadna. Gdzie są komisje rady gminy, budżetowa i rewizyjna? Popatrzcie gamonie trochę w dokumenty a nie wierzycie na słowo komuchowi. Oj biedny ten skarbnik z kolorową czypryną, oj biedny. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Droga Irciu, czy ty widziałaś te owe drogi, które wójt wybudował? Widziałaś ich obecny stan po trzech czy czterech latach użytkowania? Przecież trzeba je już remontować, np: tę z Granic do Ratoszyna k. Marka Wertela. Niezły "prezent" dostanie przyszły wójt. Ale cóż tam, po nas choćby i potop. A czy ty wiesz ile gminę kosztował zakup i kosztuje utrzymanie tego złomu ciężarowego zwanego taborem do budowy tychże dróg? Pytań takich zadać ci mogę jeszcze wiele i w odpowiednim czasie zadam. Pewny jestem, że odpowiedż będzie trudna albo żadna. Gdzie są komisje rady gminy, budżetowa i rewizyjna? Popatrzcie gamonie trochę w dokumenty a nie wierzycie na słowo komuchowi. Oj biedny ten skarbnik z kolorową czypryną, oj biedny. Pozdrawiam.
Ja też do Irci, myśle,ze to nie ta z Ratoszyna, z wytrzeszczem i czerwoną przeszłością i teraźniejszością. Poptrz droga Irciu też przy okazji na budynek kina, budynek gospodarki komunalnej a i na budynek urzędu a jak jesteś z Ratoszyna to też przy okazji popatrz na obejście wójta tej twojej gminy. Jeśli już popatrzyłaś to zgodzisz się z moim wnioskiem: JAKI PAN TAKI KRAM, nieprawdaż Irciu? A ten toż zamierza ośrodek kultury budować, kuniec świata.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zo-the best??? napisał:
Gmina Karczmiska inwestycje powiatu i naszego wodza -budowa kanalizacji (etap II) -rozbudowa budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w oparciu o środki unijne -budowa Szkoły Podstawowej w Karczmiskach(na pomieszczenia kuchenne i szatnie) -budowa drogi w Kolonii Karczmiska. Mam nadzieję, że na Pierwsze Zenuś zrób to, a będziesz gość. Bo te podjazdy z klinkieru z błota do błota -ostatni punkt inwestycji- to Ci nie wyszedły. Jakiś pijacki wymysł wykonawcy, czy inwestycję trzeba było ruszyć??? Chyba zrezygnuję z zakupu samochodu z napędem 4x4 - bo i po co. Droga będzie.... Nie wierzę. Kup, kup podpowiada mi doświadczenie
Ta droga zaczyna się jakieś 200m o UG, w centrum wsi. Aż się wierzyć nie chce, że nie wiecie panowie o jej stanie!!!! Wczoraj, dziś.... i cholera wie jeszcze do kiedy - to istne safari. Ludzie taplający się po kostki w błocie, samochody ledwo przejeżdżające... Szkoda słów. Gdyby mój samochód umiał mówić rzuciłby mięsem. A tak tylko sobie burczy..."ja tego s..., który odpowiada za jej stan pociągnąłbym nóżkami do przodu, d...ą po tym g...e, tak jak tępy pług". A inwestycję chyba zaczęliście kilka lat temu...od zdjęcia warstwy żużlu??? Nieprawdaż??? Qń by się uśmiał))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...