Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

8 stycznia 2009 r.
18:06
Edytuj ten wpis

Inwestycje w powiecie opolskim

0 23 A A

Budowa dróg, wodociągów, boisk, a nawet skateparku - takie są tegoroczne plany gmin powiatu opolskiego. Samorządowcy liczą też na środki unijne, które pomogą w ich realizacji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Gmina Opole Lubelskie

• rozbudowa sieci wodociągowej i modernizacja ujęć wody na terenie gminy
• budowa drogi w Rozalinie
• rozbudowa kina "Opolanka”
• przebudowa świetlic wiejskich w miejscowościach: Rozalin, Trzebiesza, Elżbieta
• termodernizacja budynku przedszkola i żłobka
• rewitalizacja osiedla po byłej cukrowni
• budowa sieci kanalizacji deszczowej w obrębie ulicy Przemysłowej
• budowa kompleksu sportowego w ramach programu "Orlik” przy ul. Fabrycznej
• rozbudowa infrastruktury sportowej o bieżnię i skocznię przy ul. Fabrycznej
• remonty dróg gminnych (kwota 3,5 mln zł).

Gmina Józefów nad Wisłą

• budowa systemu informatyzacji w Urzędzie Gminy
• IV etap budowy kanalizacji
• docieplenie Szkoły Podstawowej w Chruślinie
• modernizacja dróg w miejscowości Boiska i Kolczyn.

Gmina Łaziska

• przebudowa wodociągu w Kopaninie Kaliszańskiej i Zgodzie (modernizacja hydroforu i wymiana sieci)
• budowa drogi w Janiszowie
• budowa drogi we Wrzelowie
• remont drogi w Kopaninie Kaliszańskiej.

Gmina Chodel

• budowa parkingu dla autobusów szkolnych przy Gimnazjum
• rozpoczęcie budowy parkingu przy ul. Mostowej (będzie to zajezdnia dla komunikacji publicznej)
• dokończenie budowy szaletu publicznego przy cmentarzu
• utwardzenie dróg gruntowych (kilka kilometrów) bądź przywrócenie ich przejezdności poprzez nawiezienie piachu
• wykonanie boiska ziemnego dla Gimnazjum
• budowa Domu Kultury.

Gmina Poniatowa

• budowa stacji wodociągowej i modernizacja oczyszczalni ścieków w Niezabitowie
• budowa drogi w Poniatowej Kolonii III
• budowa kanalizacji w Kraczewicach - I etap
• budowa boisk przy Gimnazjum w Poniatowej
• kontynuacja przebudowy stadionu Stali Poniatowa
• budowa zjeżdżalni nad zalewem w Poniatowej
• budowa skateparku
• remont ul. Nałęczowskiej
• pomoc finansowa dla powiatu przy budowie drogi Poniatowa-Wąwolnica.

Gmina Karczmiska

• budowa kanalizacji (etap II)
• rozbudowa budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w oparciu o środki unijne
• budowa Szkoły Podstawowej w Karczmiskach
(na pomieszczenia kuchenne i szatnie)
• budowa drogi w Kolonii Karczmiska.

Gmina Wilków

• dokończenie budowy drogi gminnej w miejscowości Szczekarków
• wymiana wszystkich okien w Zespole Szkół w Wilkowie
• zakup śmieciarek i koszy do każdego gospodarstwa
• budowa drogi między Kazimierzem Dolnym a Wilkowem (wspólna inwestycja).

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
/ 22 stycznia 2009 o 08:00
0
zo-the best??? napisał:
Gmina Karczmiska inwestycje powiatu i naszego wodza
-budowa kanalizacji (etap II)
-rozbudowa budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w oparciu o środki unijne
-budowa Szkoły Podstawowej w Karczmiskach(na pomieszczenia kuchenne i szatnie)
-budowa drogi w Kolonii Karczmiska. Mam nadzieję, że na Pierwsze
Zenuś zrób to, a będziesz gość. Bo te podjazdy z klinkieru z błota do błota -ostatni punkt inwestycji- to Ci nie wyszedły. Jakiś pijacki wymysł wykonawcy, czy inwestycję trzeba było ruszyć??? Chyba zrezygnuję z zakupu samochodu z napędem 4x4 - bo i po co. Droga będzie.... Nie wierzę. Kup, kup podpowiada mi doświadczenie

Ta droga zaczyna się jakieś 200m o UG, w centrum wsi. Aż się wierzyć nie chce, że nie wiecie panowie o jej stanie!!!! Wczoraj, dziś.... i cholera wie jeszcze do kiedy - to istne safari. Ludzie taplający się po kostki w błocie, samochody ledwo przejeżdżające... Szkoda słów. Gdyby mój samochód umiał mówić rzuciłby mięsem. A tak tylko sobie burczy..."ja tego s..., który odpowiada za jej stan pociągnąłbym nóżkami do przodu, d...ą po tym g...e, tak jak tępy pług". A inwestycję chyba zaczęliście kilka lat temu...od zdjęcia warstwy żużlu??? Nieprawdaż??? Qń by się uśmiał))
się po kostki w błocie, samochody ledwo przejeżdżające... Szkoda słów. Gdyby mój samochód umiał mówić rzuciłby mięsem. A tak tylko sobie burczy..."ja tego s..., który odpowiada za jej stan pociągnąłbym nóżkami do przodu, d...ą po tym g...e, tak jak tępy pług". A inwestycję chyba zaczęliście kilka lat temu...od zdjęcia warstwy żużlu??? Nieprawdaż??? Qń by się uśmiał)) rozwiń
Avatar
Ja / 16 stycznia 2009 o 14:07
0
nick napisał:
Droga Irciu, czy ty widziałaś te owe drogi, które wójt wybudował? Widziałaś ich obecny stan po trzech czy czterech latach użytkowania? Przecież trzeba je już remontować, np: tę z Granic do Ratoszyna k. Marka Wertela. Niezły "prezent" dostanie przyszły wójt. Ale cóż tam, po nas choćby i potop. A czy ty wiesz ile gminę kosztował zakup i kosztuje utrzymanie tego złomu ciężarowego zwanego taborem do budowy tychże dróg? Pytań takich zadać ci mogę jeszcze wiele i w odpowiednim czasie zadam. Pewny jestem, że odpowiedż będzie trudna albo żadna. Gdzie są komisje rady gminy, budżetowa i rewizyjna? Popatrzcie gamonie trochę w dokumenty a nie wierzycie na słowo komuchowi. Oj biedny ten skarbnik z kolorową czypryną, oj biedny. Pozdrawiam.

Ja też do Irci, myśle,ze to nie ta z Ratoszyna, z wytrzeszczem i czerwoną przeszłością i teraźniejszością. Poptrz droga Irciu też przy okazji na budynek kina, budynek gospodarki komunalnej a i na budynek urzędu a jak jesteś z Ratoszyna to też przy okazji popatrz na obejście wójta tej twojej gminy. Jeśli już popatrzyłaś to zgodzisz się z moim wnioskiem: JAKI PAN TAKI KRAM, nieprawdaż Irciu? A ten toż zamierza ośrodek kultury budować, kuniec świata.Amen.

Ja też do Irci, myśle,ze to nie ta z Ratoszyna, z wytrzeszczem i czerwoną przeszłością i teraźniejszością. Poptrz droga Irciu też przy okazji na budynek kina, budynek gospodarki komunalnej a i na budynek urzędu a jak jesteś z Ratoszyna to też przy okazji popatrz na obejście wójta tej twojej gminy. Jeśli już popatrzyłaś to zgodzisz się z moim wnioskiem: JAKI PAN TAKI KRAM, nieprawdaż Irciu? A ten toż zamierza ośrodek kultury budować, kuniec świata.Amen. rozwiń
Avatar
nick / 14 stycznia 2009 o 09:27
0
Ircia napisał:
A gdzie ma budować, przecież Ci on Nasz z Ratoszyna to tu buduje bo tu na niego będą głosować. Tu ma swoich znajomych, rodzinę, koch...i i przydupasów wszelkich ,którym obiecał drogi zrobić - to robi. Taka była jego obietnica. Do sadu swojego sobie zrobił, a co sie będzie przejmował ze dalej ludzie w błocie po kolana. Dorwał sie do żłoba to chce wykorzystać okazje a jak go wybierzemy jeszcze raz to i gmine do ratoszyna przeniesie a co niemożna? On tu władza. Wum też obiecywał ale dotrzymać nie musi, morzeta nie głosować my same se go wybierzymy , bo my tu rządzimy i koniec.


Droga Irciu, czy ty widziałaś te owe drogi, które wójt wybudował? Widziałaś ich obecny stan po trzech czy czterech latach użytkowania? Przecież trzeba je już remontować, np: tę z Granic do Ratoszyna k. Marka Wertela. Niezły "prezent" dostanie przyszły wójt. Ale cóż tam, po nas choćby i potop. A czy ty wiesz ile gminę kosztował zakup i kosztuje utrzymanie tego złomu ciężarowego zwanego taborem do budowy tychże dróg? Pytań takich zadać ci mogę jeszcze wiele i w odpowiednim czasie zadam. Pewny jestem, że odpowiedż będzie trudna albo żadna. Gdzie są komisje rady gminy, budżetowa i rewizyjna? Popatrzcie gamonie trochę w dokumenty a nie wierzycie na słowo komuchowi. Oj biedny ten skarbnik z kolorową czypryną, oj biedny. Pozdrawiam.


Droga Irciu, czy ty widziałaś te owe drogi, które wójt wybudował? Widziałaś ich obecny stan po trzech czy czterech latach użytkowania? Przecież trzeba je już remontować, np: tę z Granic do Ratoszyna k. Marka Wertela. Niezły "prezent" dostanie przyszły wójt. Ale cóż tam, po nas choćby i potop. A czy ty wiesz ile gminę kosztował zakup i kosztuje utrzymanie tego złomu ciężarowego zwanego taborem do budowy tychże dróg? Pytań takich zadać ci mogę jeszcze wiele i w odpowiednim czasie zadam. Pewny jestem, że odp... rozwiń
Avatar
gośc / 13 stycznia 2009 o 09:53
0
Ircia napisał:
A gdzie ma budować, przecież Ci on Nasz z Ratoszyna to tu buduje bo tu na niego będą głosować. Tu ma swoich znajomych, rodzinę, koch...i i przydupasów wszelkich ,którym obiecał drogi zrobić - to robi. Taka była jego obietnica. Do sadu swojego sobie zrobił, a co sie będzie przejmował ze dalej ludzie w błocie po kolana. Dorwał sie do żłoba to chce wykorzystać okazje a jak go wybierzemy jeszcze raz to i gmine do ratoszyna przeniesie a co niemożna? On tu władza. Wum też obiecywał ale dotrzymać nie musi, morzeta nie głosować my same se go wybierzymy , bo my tu rządzimy i koniec.



W ratoszynie macie dobrą glebe, że takie buraki rosną jak ty i cały elektorat wójta.



W ratoszynie macie dobrą glebe, że takie buraki rosną jak ty i cały elektorat wójta. rozwiń
Avatar
zo-the best??? / 12 stycznia 2009 o 14:59
0
Gmina Wilków
• zakup śmieciarek i koszy do każdego gospodarstwa

Patrz Zenuś, wodzu karczmiski, jeszcze jedno. Sąsiednia gmina inwestuje w to, co ty każesz na nam kupować za swoje??? Skąd oni mają pieniądze??? Gdyby tak ciachnąć ci trochę po pensji, tak do poziomu wójta Wilkowa (to prawie dwa tysiaki!!!!!) to na ile koszy by starczyło??? A po kilku latach nawet śmieciarka by była. Ale kolego wolałeś promować przedsiębiorcę z Radomia - jako jedynemu wydałeś koncesję na wywóz śmieci do dnia 06-12-2008r. i dopiero gdy zrobił się obciach (po niedzielnych spotkaniu 07-12-2008r. z cwaniakami) koncesję dostał ją też ktoś inny. Dziwne??? E tam to normalka. Karczmiska "to taki dziwny kraj"... Ale widzę, że inni też mają problemy... Pozdrawiam wszystkich!
Gmina Wilków
• zakup śmieciarek i koszy do każdego gospodarstwa

Patrz Zenuś, wodzu karczmiski, jeszcze jedno. Sąsiednia gmina inwestuje w to, co ty każesz na nam kupować za swoje??? Skąd oni mają pieniądze??? Gdyby tak ciachnąć ci trochę po pensji, tak do poziomu wójta Wilkowa (to prawie dwa tysiaki!!!!!) to na ile koszy by starczyło??? A po kilku latach nawet śmieciarka by była. Ale kolego wolałeś promować przedsiębiorcę z Radomia - jako jedynemu wydałeś koncesję na wywóz śmieci do dnia 06-12-... rozwiń
Avatar
nick / 12 stycznia 2009 o 09:09
0
wkurzony napisał:
Spoko , to dobry cwaniaczek. Elektorat strażacki tez mu się przyda. To dobry cwaniak. on nie walczył na zabój o to wójtowanie, żeby w gminie coś zrobić tylko żeby się dorobić i ustawić odpowiednio. I konsekwentnie od samego początku urzędowania dąży do swojego celu. Pierwsza rzeczą jaka zrobił z wielkim rozmachem to- doprowadził do umorzenia długu jaki posiadał w stosunku do Urzedu gminy. Tak - DŁUGU! jako prywatny przedsiębiorca współwłaściciel spółdzielni ogrodniczej ( gdzie notabene główną księgową była wielce "zasłużona" dla Chodla jako radna Marianna zmrożona mina) posiadał dług za niepłacone podatki do gminy 20000 zł. Poprzednik chciał wyegzekwować od tego kręta podatki bo to był ładny kawał grosza, więc ten cwaniak zniszczył chłopine swoimi ubeckimi metodami ( jako były pracownik SB wiedział jak to się robi) i Dług rada panu J. M obecnemu wójtowi Nierobowi UMORZYŁA> to dopiero nazywa się dbanie o swoje interesy bo przecież nie o społeczne. Kolejną inwestycja pana wójta gminy chodel to , podniesienie sobie przez radę ( gdzie ma większość bezwzględną , czyli wszystko co chce to przegłosuje) poborów. chcecie wiedzieć ile zarabia wejdź na stronę UG i zobacz oświadczenia majątkowe - tam widać gdzie jak i na czyją korzyść pracuje złodziej jeden. A ta banda radnych pozwala mu na taki rozbój w biały dzień.

Jeszcze się taki nie narodził co by Stacha zniszczył, widuję go często i ma się b. dobrze. Odpoczywa od was.Po prostu przegrał wybory bo nie imał się takich metod jak ten ubek. Ale Stacho do dziś może ludziom patrzeć prosto w oczy z czego spora ich część nie może jemu tego zrobić. Stacho odchodząc zarabiał 4,6 tys. zł. a ten pajac po 4 latach od stycznia 2008 r. zarabia 9.040 zł. , wójt Józefowa nad Wisłą 9.280 zł, wójt Łazisk 7.940 zł., wójt Wilkowa 7.386 zł, wójt Karczmisk 9.380 zł. Wszystki kwoty to kwoty brutto. A w kampanii wyborczej 2002 r. majewski twierdził, i do dzisiaj to powtarza, że poprzednik tak zadłużył gminę, że on nic nie może zrobić bo nie ma pieniędzy. I z tych nudów ciemna rada wywindowała próżniakowi taaaakie pobory. A wyście mu uwierzyli mało tego, nawet sukienkowy z Chodla mu uwierzył ale cóż, gdzie kasa tam nie ma skrupółów, nawet wśród przywódców duchowych, zresztą tak jest od wieków, nieprawdaż? Jacy wierni, taki proboszcz, jacy wyborcy, taki wójt.

Jeszcze się taki nie narodził co by Stacha zniszczył, widuję go często i ma się b. dobrze. Odpoczywa od was.Po prostu przegrał wybory bo nie imał się takich metod jak ten ubek. Ale Stacho do dziś może ludziom patrzeć prosto w oczy z czego spora ich część nie może jemu tego zrobić. Stacho odchodząc zarabiał 4,6 tys. zł. a ten pajac po 4 latach od stycznia 2008 r. zarabia 9.040 zł. , wójt Józefowa nad Wisłą 9.280 zł, wójt Łazisk 7.940 zł., wójt Wilkowa 7.386 zł, wójt Karczmisk 9.380 zł. Wszystki kwoty to kwoty brutto. A w ... rozwiń
Avatar
Ircia / 11 stycznia 2009 o 19:49
0
~gość~ napisał:
Wójt chodelski potrafi robić drogi tylko dla ratoszyna a inne miejscowości ma w d.....



A gdzie ma budować, przecież Ci on Nasz z Ratoszyna to tu buduje bo tu na niego będą głosować. Tu ma swoich znajomych, rodzinę, koch...i i przydupasów wszelkich ,którym obiecał drogi zrobić - to robi. Taka była jego obietnica. Do sadu swojego sobie zrobił, a co sie będzie przejmował ze dalej ludzie w błocie po kolana. Dorwał sie do żłoba to chce wykorzystać okazje a jak go wybierzemy jeszcze raz to i gmine do ratoszyna przeniesie a co niemożna? On tu władza. Wum też obiecywał ale dotrzymać nie musi, morzeta nie głosować my same se go wybierzymy , bo my tu rządzimy i koniec.



A gdzie ma budować, przecież Ci on Nasz z Ratoszyna to tu buduje bo tu na niego będą głosować. Tu ma swoich znajomych, rodzinę, koch...i i przydupasów wszelkich ,którym obiecał drogi zrobić - to robi. Taka była jego obietnica. Do sadu swojego sobie zrobił, a co sie będzie przejmował ze dalej ludzie w błocie po kolana. Dorwał sie do żłoba to chce wykorzystać okazje a jak go wybierzemy jeszcze raz to i gmine do ratoszyna przeniesie a co niemożna? On tu władza. Wum też obiecywał ale dotrzymać nie musi, morzeta... rozwiń
Avatar
Gość / 11 stycznia 2009 o 15:17
0
krysia napisał:
A jaka to oczyszczalnia?? Zobacz na wodę w Chodelce!



Oczyszczalnia sama nie będzie działać, trzeba finansować. to jest biologiczna oczyszczalnia , która wymaga kupna odpowiednich blików biologicznych żeby odpowiednio funkcjonowała. A ten niby wójt to oszczędza na wszystkim żeby więcej dla niego zostało. Zniszczył drań gminę całkowicie, jeszcze przez wiele lat będziemy odczuwać niekompetencje tego złodzieja z Ratoszyna. Brut smród i ubóstwo. nad zalewem w Chodlu nawet jednego kosza na śmiecie nie postawi latem okoliczne lasy zamieniają się w jeden wielki kibel dla tych co nad wodę ciągną. Zniszczył wszystko co było można , zero kompetencji i wyobraźni.



Oczyszczalnia sama nie będzie działać, trzeba finansować. to jest biologiczna oczyszczalnia , która wymaga kupna odpowiednich blików biologicznych żeby odpowiednio funkcjonowała. A ten niby wójt to oszczędza na wszystkim żeby więcej dla niego zostało. Zniszczył drań gminę całkowicie, jeszcze przez wiele lat będziemy odczuwać niekompetencje tego złodzieja z Ratoszyna. Brut smród i ubóstwo. nad zalewem w Chodlu nawet jednego kosza na śmiecie nie postawi latem okoliczne lasy zamieniają się w jeden wielki kibel... rozwiń
Avatar
krysia / 10 stycznia 2009 o 23:39
0
CHODEL juz dawno ma oczyszczalnie, poprzedni Wójt wybudował i zaczął kanalizować Chodel, zdarzył przed odejściem ( a raczej przed wygryzieniem przez obecnego nieroba) skanalizować tylko kilka ulic a ten przyszedł i oczy ludziom mydlił przez kilka lat . Obarczał poprzednika że nic nie robił – a on co robi? Na kogo teraz będzie zwalał winę za swoją niekompetencję??? Zadłużył gminę i nic za te pieniadze nie zrobił??? Kluby na wsiach żeby menele pod płotami nie stały. Głupota i zmarnowanie państwowych pieniędzy!!!! Do roboty oszuście zacznij myśleć o konkretnych inwestycjach! Poprzednik starał się aby coś w gminie zrobić. Wodociągi, gaz, telefon i rozpoczęta kanalizacja gminy , wybudowana oczyszczalnia tylko kontynuować. I co? Przyszedł cwaniak z Ratoszyna i Nic nie robi. Pobory tylko pobiera i o dziwo jedne z największych w powiecie, tylko za co mu płaci ta rada to nie mam pojęcia?????


A jaka to oczyszczalnia?? Zobacz na wodę w Chodelce!


A jaka to oczyszczalnia?? Zobacz na wodę w Chodelce! rozwiń
Avatar
wkurzony / 10 stycznia 2009 o 21:53
0
RaPi napisał:
Wójt Chodelski to się daje doły kopać a nie gminą zarządzać. Człowiek, który potrafi tylko wódkę pić ze strażakami nie powinien rządzić gminą....




Spoko , to dobry cwaniaczek. Elektorat strażacki tez mu się przyda. To dobry cwaniak. on nie walczył na zabój o to wójtowanie, żeby w gminie coś zrobić tylko żeby się dorobić i ustawić odpowiednio. I konsekwentnie od samego początku urzędowania dąży do swojego celu. Pierwsza rzeczą jaka zrobił z wielkim rozmachem to- doprowadził do umorzenia długu jaki posiadał w stosunku do Urzedu gminy. Tak - DŁUGU! jako prywatny przedsiębiorca współwłaściciel spółdzielni ogrodniczej ( gdzie notabene główną księgową była wielce "zasłużona" dla Chodla jako radna Marianna zmrożona mina) posiadał dług za niepłacone podatki do gminy 20000 zł. Poprzednik chciał wyegzekwować od tego kreta podatki bo to był ładny kawał grosza, więc ten cwaniak zniszczył chłopine swoimi ubeckimi metodami ( jako były pracownik SB wiedział jak to się robi) i Dług rada panu J. M obecnemu wójtowi Nierobowi UMORZYŁA> to dopiero nazywa się dbanie o swoje interesy bo przecież nie o społeczne. Kolejną inwestycja pana wójta gminy chodel to , podniesienie sobie przez radę ( gdzie ma większość bezwzględną , czyli wszystko co chce to przegłosuje) poborów. chcecie wiedzieć ile zarabia wejdź na stronę UG i zobacz oświadczenia majątkowe - tam widać gdzie jak i na czyją korzyść pracuje złodziej jeden. A ta banda radnych pozwala mu na taki rozbój w biały dzień.




Spoko , to dobry cwaniaczek. Elektorat strażacki tez mu się przyda. To dobry cwaniak. on nie walczył na zabój o to wójtowanie, żeby w gminie coś zrobić tylko żeby się dorobić i ustawić odpowiednio. I konsekwentnie od samego początku urzędowania dąży do swojego celu. Pierwsza rzeczą jaka zrobił z wielkim rozmachem to- doprowadził do umorzenia długu jaki posiadał w stosunku do Urzedu gminy. Tak - DŁUGU! jako prywatny przedsiębiorca współwłaściciel spółdzielni ogrodniczej ( gdzie notabene główną księ... rozwiń
Avatar
/ 22 stycznia 2009 o 08:00
0
zo-the best??? napisał:
Gmina Karczmiska inwestycje powiatu i naszego wodza
-budowa kanalizacji (etap II)
-rozbudowa budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w oparciu o środki unijne
-budowa Szkoły Podstawowej w Karczmiskach(na pomieszczenia kuchenne i szatnie)
-budowa drogi w Kolonii Karczmiska. Mam nadzieję, że na Pierwsze
Zenuś zrób to, a będziesz gość. Bo te podjazdy z klinkieru z błota do błota -ostatni punkt inwestycji- to Ci nie wyszedły. Jakiś pijacki wymysł wykonawcy, czy inwestycję trzeba było ruszyć??? Chyba zrezygnuję z zakupu samochodu z napędem 4x4 - bo i po co. Droga będzie.... Nie wierzę. Kup, kup podpowiada mi doświadczenie

Ta droga zaczyna się jakieś 200m o UG, w centrum wsi. Aż się wierzyć nie chce, że nie wiecie panowie o jej stanie!!!! Wczoraj, dziś.... i cholera wie jeszcze do kiedy - to istne safari. Ludzie taplający się po kostki w błocie, samochody ledwo przejeżdżające... Szkoda słów. Gdyby mój samochód umiał mówić rzuciłby mięsem. A tak tylko sobie burczy..."ja tego s..., który odpowiada za jej stan pociągnąłbym nóżkami do przodu, d...ą po tym g...e, tak jak tępy pług". A inwestycję chyba zaczęliście kilka lat temu...od zdjęcia warstwy żużlu??? Nieprawdaż??? Qń by się uśmiał))
się po kostki w błocie, samochody ledwo przejeżdżające... Szkoda słów. Gdyby mój samochód umiał mówić rzuciłby mięsem. A tak tylko sobie burczy..."ja tego s..., który odpowiada za jej stan pociągnąłbym nóżkami do przodu, d...ą po tym g...e, tak jak tępy pług". A inwestycję chyba zaczęliście kilka lat temu...od zdjęcia warstwy żużlu??? Nieprawdaż??? Qń by się uśmiał)) rozwiń
Avatar
Ja / 16 stycznia 2009 o 14:07
0
nick napisał:
Droga Irciu, czy ty widziałaś te owe drogi, które wójt wybudował? Widziałaś ich obecny stan po trzech czy czterech latach użytkowania? Przecież trzeba je już remontować, np: tę z Granic do Ratoszyna k. Marka Wertela. Niezły "prezent" dostanie przyszły wójt. Ale cóż tam, po nas choćby i potop. A czy ty wiesz ile gminę kosztował zakup i kosztuje utrzymanie tego złomu ciężarowego zwanego taborem do budowy tychże dróg? Pytań takich zadać ci mogę jeszcze wiele i w odpowiednim czasie zadam. Pewny jestem, że odpowiedż będzie trudna albo żadna. Gdzie są komisje rady gminy, budżetowa i rewizyjna? Popatrzcie gamonie trochę w dokumenty a nie wierzycie na słowo komuchowi. Oj biedny ten skarbnik z kolorową czypryną, oj biedny. Pozdrawiam.

Ja też do Irci, myśle,ze to nie ta z Ratoszyna, z wytrzeszczem i czerwoną przeszłością i teraźniejszością. Poptrz droga Irciu też przy okazji na budynek kina, budynek gospodarki komunalnej a i na budynek urzędu a jak jesteś z Ratoszyna to też przy okazji popatrz na obejście wójta tej twojej gminy. Jeśli już popatrzyłaś to zgodzisz się z moim wnioskiem: JAKI PAN TAKI KRAM, nieprawdaż Irciu? A ten toż zamierza ośrodek kultury budować, kuniec świata.Amen.

Ja też do Irci, myśle,ze to nie ta z Ratoszyna, z wytrzeszczem i czerwoną przeszłością i teraźniejszością. Poptrz droga Irciu też przy okazji na budynek kina, budynek gospodarki komunalnej a i na budynek urzędu a jak jesteś z Ratoszyna to też przy okazji popatrz na obejście wójta tej twojej gminy. Jeśli już popatrzyłaś to zgodzisz się z moim wnioskiem: JAKI PAN TAKI KRAM, nieprawdaż Irciu? A ten toż zamierza ośrodek kultury budować, kuniec świata.Amen. rozwiń
Avatar
nick / 14 stycznia 2009 o 09:27
0
Ircia napisał:
A gdzie ma budować, przecież Ci on Nasz z Ratoszyna to tu buduje bo tu na niego będą głosować. Tu ma swoich znajomych, rodzinę, koch...i i przydupasów wszelkich ,którym obiecał drogi zrobić - to robi. Taka była jego obietnica. Do sadu swojego sobie zrobił, a co sie będzie przejmował ze dalej ludzie w błocie po kolana. Dorwał sie do żłoba to chce wykorzystać okazje a jak go wybierzemy jeszcze raz to i gmine do ratoszyna przeniesie a co niemożna? On tu władza. Wum też obiecywał ale dotrzymać nie musi, morzeta nie głosować my same se go wybierzymy , bo my tu rządzimy i koniec.


Droga Irciu, czy ty widziałaś te owe drogi, które wójt wybudował? Widziałaś ich obecny stan po trzech czy czterech latach użytkowania? Przecież trzeba je już remontować, np: tę z Granic do Ratoszyna k. Marka Wertela. Niezły "prezent" dostanie przyszły wójt. Ale cóż tam, po nas choćby i potop. A czy ty wiesz ile gminę kosztował zakup i kosztuje utrzymanie tego złomu ciężarowego zwanego taborem do budowy tychże dróg? Pytań takich zadać ci mogę jeszcze wiele i w odpowiednim czasie zadam. Pewny jestem, że odpowiedż będzie trudna albo żadna. Gdzie są komisje rady gminy, budżetowa i rewizyjna? Popatrzcie gamonie trochę w dokumenty a nie wierzycie na słowo komuchowi. Oj biedny ten skarbnik z kolorową czypryną, oj biedny. Pozdrawiam.


Droga Irciu, czy ty widziałaś te owe drogi, które wójt wybudował? Widziałaś ich obecny stan po trzech czy czterech latach użytkowania? Przecież trzeba je już remontować, np: tę z Granic do Ratoszyna k. Marka Wertela. Niezły "prezent" dostanie przyszły wójt. Ale cóż tam, po nas choćby i potop. A czy ty wiesz ile gminę kosztował zakup i kosztuje utrzymanie tego złomu ciężarowego zwanego taborem do budowy tychże dróg? Pytań takich zadać ci mogę jeszcze wiele i w odpowiednim czasie zadam. Pewny jestem, że odp... rozwiń
Avatar
gośc / 13 stycznia 2009 o 09:53
0
Ircia napisał:
A gdzie ma budować, przecież Ci on Nasz z Ratoszyna to tu buduje bo tu na niego będą głosować. Tu ma swoich znajomych, rodzinę, koch...i i przydupasów wszelkich ,którym obiecał drogi zrobić - to robi. Taka była jego obietnica. Do sadu swojego sobie zrobił, a co sie będzie przejmował ze dalej ludzie w błocie po kolana. Dorwał sie do żłoba to chce wykorzystać okazje a jak go wybierzemy jeszcze raz to i gmine do ratoszyna przeniesie a co niemożna? On tu władza. Wum też obiecywał ale dotrzymać nie musi, morzeta nie głosować my same se go wybierzymy , bo my tu rządzimy i koniec.



W ratoszynie macie dobrą glebe, że takie buraki rosną jak ty i cały elektorat wójta.



W ratoszynie macie dobrą glebe, że takie buraki rosną jak ty i cały elektorat wójta. rozwiń
Avatar
zo-the best??? / 12 stycznia 2009 o 14:59
0
Gmina Wilków
• zakup śmieciarek i koszy do każdego gospodarstwa

Patrz Zenuś, wodzu karczmiski, jeszcze jedno. Sąsiednia gmina inwestuje w to, co ty każesz na nam kupować za swoje??? Skąd oni mają pieniądze??? Gdyby tak ciachnąć ci trochę po pensji, tak do poziomu wójta Wilkowa (to prawie dwa tysiaki!!!!!) to na ile koszy by starczyło??? A po kilku latach nawet śmieciarka by była. Ale kolego wolałeś promować przedsiębiorcę z Radomia - jako jedynemu wydałeś koncesję na wywóz śmieci do dnia 06-12-2008r. i dopiero gdy zrobił się obciach (po niedzielnych spotkaniu 07-12-2008r. z cwaniakami) koncesję dostał ją też ktoś inny. Dziwne??? E tam to normalka. Karczmiska "to taki dziwny kraj"... Ale widzę, że inni też mają problemy... Pozdrawiam wszystkich!
Gmina Wilków
• zakup śmieciarek i koszy do każdego gospodarstwa

Patrz Zenuś, wodzu karczmiski, jeszcze jedno. Sąsiednia gmina inwestuje w to, co ty każesz na nam kupować za swoje??? Skąd oni mają pieniądze??? Gdyby tak ciachnąć ci trochę po pensji, tak do poziomu wójta Wilkowa (to prawie dwa tysiaki!!!!!) to na ile koszy by starczyło??? A po kilku latach nawet śmieciarka by była. Ale kolego wolałeś promować przedsiębiorcę z Radomia - jako jedynemu wydałeś koncesję na wywóz śmieci do dnia 06-12-... rozwiń
Avatar
nick / 12 stycznia 2009 o 09:09
0
wkurzony napisał:
Spoko , to dobry cwaniaczek. Elektorat strażacki tez mu się przyda. To dobry cwaniak. on nie walczył na zabój o to wójtowanie, żeby w gminie coś zrobić tylko żeby się dorobić i ustawić odpowiednio. I konsekwentnie od samego początku urzędowania dąży do swojego celu. Pierwsza rzeczą jaka zrobił z wielkim rozmachem to- doprowadził do umorzenia długu jaki posiadał w stosunku do Urzedu gminy. Tak - DŁUGU! jako prywatny przedsiębiorca współwłaściciel spółdzielni ogrodniczej ( gdzie notabene główną księgową była wielce "zasłużona" dla Chodla jako radna Marianna zmrożona mina) posiadał dług za niepłacone podatki do gminy 20000 zł. Poprzednik chciał wyegzekwować od tego kręta podatki bo to był ładny kawał grosza, więc ten cwaniak zniszczył chłopine swoimi ubeckimi metodami ( jako były pracownik SB wiedział jak to się robi) i Dług rada panu J. M obecnemu wójtowi Nierobowi UMORZYŁA> to dopiero nazywa się dbanie o swoje interesy bo przecież nie o społeczne. Kolejną inwestycja pana wójta gminy chodel to , podniesienie sobie przez radę ( gdzie ma większość bezwzględną , czyli wszystko co chce to przegłosuje) poborów. chcecie wiedzieć ile zarabia wejdź na stronę UG i zobacz oświadczenia majątkowe - tam widać gdzie jak i na czyją korzyść pracuje złodziej jeden. A ta banda radnych pozwala mu na taki rozbój w biały dzień.

Jeszcze się taki nie narodził co by Stacha zniszczył, widuję go często i ma się b. dobrze. Odpoczywa od was.Po prostu przegrał wybory bo nie imał się takich metod jak ten ubek. Ale Stacho do dziś może ludziom patrzeć prosto w oczy z czego spora ich część nie może jemu tego zrobić. Stacho odchodząc zarabiał 4,6 tys. zł. a ten pajac po 4 latach od stycznia 2008 r. zarabia 9.040 zł. , wójt Józefowa nad Wisłą 9.280 zł, wójt Łazisk 7.940 zł., wójt Wilkowa 7.386 zł, wójt Karczmisk 9.380 zł. Wszystki kwoty to kwoty brutto. A w kampanii wyborczej 2002 r. majewski twierdził, i do dzisiaj to powtarza, że poprzednik tak zadłużył gminę, że on nic nie może zrobić bo nie ma pieniędzy. I z tych nudów ciemna rada wywindowała próżniakowi taaaakie pobory. A wyście mu uwierzyli mało tego, nawet sukienkowy z Chodla mu uwierzył ale cóż, gdzie kasa tam nie ma skrupółów, nawet wśród przywódców duchowych, zresztą tak jest od wieków, nieprawdaż? Jacy wierni, taki proboszcz, jacy wyborcy, taki wójt.

Jeszcze się taki nie narodził co by Stacha zniszczył, widuję go często i ma się b. dobrze. Odpoczywa od was.Po prostu przegrał wybory bo nie imał się takich metod jak ten ubek. Ale Stacho do dziś może ludziom patrzeć prosto w oczy z czego spora ich część nie może jemu tego zrobić. Stacho odchodząc zarabiał 4,6 tys. zł. a ten pajac po 4 latach od stycznia 2008 r. zarabia 9.040 zł. , wójt Józefowa nad Wisłą 9.280 zł, wójt Łazisk 7.940 zł., wójt Wilkowa 7.386 zł, wójt Karczmisk 9.380 zł. Wszystki kwoty to kwoty brutto. A w ... rozwiń
Avatar
Ircia / 11 stycznia 2009 o 19:49
0
~gość~ napisał:
Wójt chodelski potrafi robić drogi tylko dla ratoszyna a inne miejscowości ma w d.....



A gdzie ma budować, przecież Ci on Nasz z Ratoszyna to tu buduje bo tu na niego będą głosować. Tu ma swoich znajomych, rodzinę, koch...i i przydupasów wszelkich ,którym obiecał drogi zrobić - to robi. Taka była jego obietnica. Do sadu swojego sobie zrobił, a co sie będzie przejmował ze dalej ludzie w błocie po kolana. Dorwał sie do żłoba to chce wykorzystać okazje a jak go wybierzemy jeszcze raz to i gmine do ratoszyna przeniesie a co niemożna? On tu władza. Wum też obiecywał ale dotrzymać nie musi, morzeta nie głosować my same se go wybierzymy , bo my tu rządzimy i koniec.



A gdzie ma budować, przecież Ci on Nasz z Ratoszyna to tu buduje bo tu na niego będą głosować. Tu ma swoich znajomych, rodzinę, koch...i i przydupasów wszelkich ,którym obiecał drogi zrobić - to robi. Taka była jego obietnica. Do sadu swojego sobie zrobił, a co sie będzie przejmował ze dalej ludzie w błocie po kolana. Dorwał sie do żłoba to chce wykorzystać okazje a jak go wybierzemy jeszcze raz to i gmine do ratoszyna przeniesie a co niemożna? On tu władza. Wum też obiecywał ale dotrzymać nie musi, morzeta... rozwiń
Avatar
Gość / 11 stycznia 2009 o 15:17
0
krysia napisał:
A jaka to oczyszczalnia?? Zobacz na wodę w Chodelce!



Oczyszczalnia sama nie będzie działać, trzeba finansować. to jest biologiczna oczyszczalnia , która wymaga kupna odpowiednich blików biologicznych żeby odpowiednio funkcjonowała. A ten niby wójt to oszczędza na wszystkim żeby więcej dla niego zostało. Zniszczył drań gminę całkowicie, jeszcze przez wiele lat będziemy odczuwać niekompetencje tego złodzieja z Ratoszyna. Brut smród i ubóstwo. nad zalewem w Chodlu nawet jednego kosza na śmiecie nie postawi latem okoliczne lasy zamieniają się w jeden wielki kibel dla tych co nad wodę ciągną. Zniszczył wszystko co było można , zero kompetencji i wyobraźni.



Oczyszczalnia sama nie będzie działać, trzeba finansować. to jest biologiczna oczyszczalnia , która wymaga kupna odpowiednich blików biologicznych żeby odpowiednio funkcjonowała. A ten niby wójt to oszczędza na wszystkim żeby więcej dla niego zostało. Zniszczył drań gminę całkowicie, jeszcze przez wiele lat będziemy odczuwać niekompetencje tego złodzieja z Ratoszyna. Brut smród i ubóstwo. nad zalewem w Chodlu nawet jednego kosza na śmiecie nie postawi latem okoliczne lasy zamieniają się w jeden wielki kibel... rozwiń
Avatar
krysia / 10 stycznia 2009 o 23:39
0
CHODEL juz dawno ma oczyszczalnie, poprzedni Wójt wybudował i zaczął kanalizować Chodel, zdarzył przed odejściem ( a raczej przed wygryzieniem przez obecnego nieroba) skanalizować tylko kilka ulic a ten przyszedł i oczy ludziom mydlił przez kilka lat . Obarczał poprzednika że nic nie robił – a on co robi? Na kogo teraz będzie zwalał winę za swoją niekompetencję??? Zadłużył gminę i nic za te pieniadze nie zrobił??? Kluby na wsiach żeby menele pod płotami nie stały. Głupota i zmarnowanie państwowych pieniędzy!!!! Do roboty oszuście zacznij myśleć o konkretnych inwestycjach! Poprzednik starał się aby coś w gminie zrobić. Wodociągi, gaz, telefon i rozpoczęta kanalizacja gminy , wybudowana oczyszczalnia tylko kontynuować. I co? Przyszedł cwaniak z Ratoszyna i Nic nie robi. Pobory tylko pobiera i o dziwo jedne z największych w powiecie, tylko za co mu płaci ta rada to nie mam pojęcia?????


A jaka to oczyszczalnia?? Zobacz na wodę w Chodelce!


A jaka to oczyszczalnia?? Zobacz na wodę w Chodelce! rozwiń
Avatar
wkurzony / 10 stycznia 2009 o 21:53
0
RaPi napisał:
Wójt Chodelski to się daje doły kopać a nie gminą zarządzać. Człowiek, który potrafi tylko wódkę pić ze strażakami nie powinien rządzić gminą....




Spoko , to dobry cwaniaczek. Elektorat strażacki tez mu się przyda. To dobry cwaniak. on nie walczył na zabój o to wójtowanie, żeby w gminie coś zrobić tylko żeby się dorobić i ustawić odpowiednio. I konsekwentnie od samego początku urzędowania dąży do swojego celu. Pierwsza rzeczą jaka zrobił z wielkim rozmachem to- doprowadził do umorzenia długu jaki posiadał w stosunku do Urzedu gminy. Tak - DŁUGU! jako prywatny przedsiębiorca współwłaściciel spółdzielni ogrodniczej ( gdzie notabene główną księgową była wielce "zasłużona" dla Chodla jako radna Marianna zmrożona mina) posiadał dług za niepłacone podatki do gminy 20000 zł. Poprzednik chciał wyegzekwować od tego kreta podatki bo to był ładny kawał grosza, więc ten cwaniak zniszczył chłopine swoimi ubeckimi metodami ( jako były pracownik SB wiedział jak to się robi) i Dług rada panu J. M obecnemu wójtowi Nierobowi UMORZYŁA> to dopiero nazywa się dbanie o swoje interesy bo przecież nie o społeczne. Kolejną inwestycja pana wójta gminy chodel to , podniesienie sobie przez radę ( gdzie ma większość bezwzględną , czyli wszystko co chce to przegłosuje) poborów. chcecie wiedzieć ile zarabia wejdź na stronę UG i zobacz oświadczenia majątkowe - tam widać gdzie jak i na czyją korzyść pracuje złodziej jeden. A ta banda radnych pozwala mu na taki rozbój w biały dzień.




Spoko , to dobry cwaniaczek. Elektorat strażacki tez mu się przyda. To dobry cwaniak. on nie walczył na zabój o to wójtowanie, żeby w gminie coś zrobić tylko żeby się dorobić i ustawić odpowiednio. I konsekwentnie od samego początku urzędowania dąży do swojego celu. Pierwsza rzeczą jaka zrobił z wielkim rozmachem to- doprowadził do umorzenia długu jaki posiadał w stosunku do Urzedu gminy. Tak - DŁUGU! jako prywatny przedsiębiorca współwłaściciel spółdzielni ogrodniczej ( gdzie notabene główną księ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 0

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 9 1

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 5

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 20 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 33 12

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 5

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 21

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 4 20

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!