Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak nasi na wyspach szukają pracy

Utworzony przez jan88, 6 listopada 2011 o 10:13 Powrót do artykułu
sprostowanie studenci umcs nie zgodzili się wziąć udziału w ankiecie dobrowolnie tylko był to wymóg potwierdzony pieczątką na karcie obiegowej bez której nie można było odzyskać dokumentów zdeponowanych w dziekanatach. to raz a dwa jeżeli wyniki ankiety będą złe bądź bardzo, złe znowelizowana ustawa o szkolnictwie wyższym nie przewiduje obowiązku publikacji wyników ankiet, uczelnia zapewne nie zdecyduje się na ich publikacje bowiem może to przyczynić się do pogorszenia jej pozycji w rywalizacji o nowy narybek z innymi uczelniami. Truizmem jest twierdzenie iż w lublinie osoby z wyższym wykształceniem są trzecią ,pod względem ilości osób, grupą bezrobotnych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[quote name='jan88' timestamp='1320570799' post='555230'] sprostowanie studenci umcs nie zgodzili się wziąć udziału w ankiecie dobrowolnie tylko był to wymóg potwierdzony pieczątką na karcie obiegowej bez której nie można było odzyskać dokumentów zdeponowanych w dziekanatach. co, od kiedy to ankiety są robione pod przymusem, ta sprawą winny zająć się odpowiednie władze, tak nie może być,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moim zdaniem to straszne, że dalej młodzi muszą jeździć do innych krajów, by szukać pracy. Tylko, że tam z pracą też nie najlepiej. No ale trudno w domu siedzieć na bezrobociu. Współczuję wszystkim bezrobotnym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam dwoje dzieci i oboje mieszkają w Anglii. Córka pierwszy raz wyjechała w dniu wejścia Polski do UE, będąc studentką SGGW. Po ukończeniu studiów i wyjściu za mąż po raz drugi wyjechała z mężem. Urodziło mi się tam dwoje wnuków, które wychowuje córka (nie pracuje). W tym roku kupili własny dom. Z pracy zięcia przez trzy lata dorobili się dobrej klasy samochodu i wkładu na dom. Wnuczka mając trzy lata chodzi już do szkoły, a ponadto ma różne zajęcia dodatkowe np. balet. Syn też wyjechał przed trzema laty, lecz po pół roku wrócił do Polski. Tutaj od razu znalazł pracę, ale pracował tylko pół roku i stwierdził że za takie pieniądze nie będzie tu pracował. Wyjechał drugi raz i pracuje tam dotychczas. Jak oboje twierdzą tam też nie jest zbyt różowo, ale w porównaniu do życia w Polsce jest dużo łatwiej. Dzięki nowym technologiom (mam na myśli skeypa) mamy stały kontakt zarówno z córką jak i z synem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta polska jest chora. Jestem po studiach i sam szukam pracy od kilku lat. To jest nie normalna sytuacja, wręcz chora. Sam myślę aby pożegnać się z tą polską.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: