Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hej widzę że dobry zawodnik dajcie jakieś namiary na tego gościa albo gdzie mogę go spotkać chętnie bym się z nim umowila
Od kilku tygodni grasuje w Słupsku,tam teraz du py z niego mają pocieche,tam go szukaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej widzę że dobry zawodnik dajcie jakieś namiary na tego gościa albo gdzie mogę go spotkać chętnie bym się z nim umowila
On już na rente poszedł ale jak masz hajc to i ja sporym [ z tego co dziewczyny mówią ] batem dysponuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ja naprawdę nam ochotę na tego gościa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ja naprawdę nam ochotę na tego gościa
Szukaj myszko w Słupsku,tam go wszyscy teraz szukają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też go szukam,dziecioroba jednego, za osiem miesięcy mi z alimentami zalega,łobuz jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mogę wam pomuc , co nieco wiem gdzie mieszka i pracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam numer nawet ostatnio dzwoniłam jest osiągalny nawet jak puściłem sygnał to odżywiania i dalej szuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="stara znajoma" post="1013951" timestamp="1426341563"] Ja mam numer nawet ostatnio dzwoniłam jest osiągalny nawet jak puściłem sygnał to odżywiania i dalej szuka.[/quote To podaj namiary. Chyba zeczywiscie jest na emeryturze bo cisza. Marus odpoczywa :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...