Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jezioro Zagłębocze: Turyści narzekają na brud i smród

Utworzony przez bemowo, 3 sierpnia 2009 r. o 22:01 Powrót do artykułu
Nad Zagłębocze jeździmy od 4 lat, więc wiem co mówię, takiego syfu jak w tym roku jeszcze nie było, smród i brud, pole namiotowe dwa razy droższe niż w zeszłym roku, o zabranie śmieci ze śmietnika obok miejsca gdzie się rozbiliśmy musieliśmy się upominać. Dobrze, że "zaprzyjaźniliśmy" się z właścicielami jednego z barów gdzie była toaleta z której pozwolili nam korzystać, bo byłaby katastrofa, szczególnie z dziećmi. Jeśli nic się nie poprawi to trzeba zmienić miejsce wypoczynku urlopowego. Pozdrawiam właścicieli "pierwszego" baru .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem rodzina przyjedzie z dziećmi i rozłożą sobie kocyk przy drzewkach. Chamstwo i brudasy i wieśniaki myślą że są u siebie na podwórku że pójdzie za drzewko, oborę i się odleje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy jest niedzielny plebs: rozkładają się na plaży z grillami zakupionymi w Realu hehehehehehe I plażowicze w sandałach oraz skarpetkach Oooo i zapomniałbym: wracający z kościoła "kelnerzy" w białych koszulach i kamizelkach od czarnych garniturków co postanowili zajrzeć nad wodę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam rezerwację na domek na końcówke sierpnia - powiedzcie mi czy opłaca sie wogóle tam jechać? Bo z tego co sie naczytałem to kompletna strata czasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ma lać jak nie ma kibli? Na twój pysk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, ze nie ma wystraczajacej opieki nad jeziorem, co prawda stoi toaleta, ktora jest własciwie zawsze zamknieta i jest jeszcze jedna na osrodku z ktorej trzeba korzystac bo o korzystaniu z toi-toiow nie wspomne, obok nich nie daje rady nawet przejsc. Dla mnie najwiekszym problemem jest brak oswietlenia na drodze biegnacej od działek i kapselka w strone jeziora i barow. Jest tam ciemno jak w d* - nie oszukujmy sie, jest strasznie idac w małym gronie. I brak piasku na plazy - gnijaca trawa ;/ Mogliby cos z tym zrobic, bo jezioro jest najlepsze na swiecie. Ja i tak bede tam przyjezdzac ze wzgledow sentymentalnych kocham zagłebocze, ludzi i klimat. Pozdrowienia dla Zamłyńca!!!! ;-) Do zobaczenia w czerwcu? <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest w tym prawdy, ze to Polska B. Piekna, obfitujaca w zabytki i czyste wody, ale czesto zaniedbana! Pod wzgledem ekologii i czystosci wod Polsce daleko do krajow UE i Europy. Wspaniale wyjatki to Hancza, Krutynia, jeziora tatrzanskie, niektore jeziora Mazur. Pozostale akweny sa czesto nie szanowane. To jezioro Zaglebocze, Glebokie -slyszymy dzis w tvp info, ze scieki ida do jeziora!, to z oczyszczalni gostyninskiej trafia do gostyninskich jezior, to niedawna sprawa skazenia Bugu, kiedy to padaly duze, okazale ryby. Poza tym ludzie smieca w lasach. Polsko obudz sie wreszcie. W kwesti swiadomosci ekologicznej, lepszego prawa i przestrzegania go jest wiele do zrobienia. Czy to mozliwe w tym kraju? 08.2012
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem nad tym jeziorem w zeszły weekend jedna wielka porażka bardzo nie miła obsługa wręcz chamska ze strony kierownika recepcji koles nie rozumie co do niego się mówi tylko by kasował za pobyt jak najwięcej,chęć pozostawienia samochodu na jedną noc wiąże sie ze sporą dodatkową opłatą za nic!!, toalety w opłakanym stanie oczywiście płatne zimna woda brak głupiego mydła już nie wspomnę o jakim kolwiek lustrze totalna porażka nie polecam!!! poprzednim razem byłem nad jeziorem białym naprawdę większa kultura osobista ze strony kierownictwa i lepsze warunki sanitarne, może i dalej od lublina ale się opłaca.   Pozdrawiam Piotrek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...