Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
'jest młoda kobieta...' ahahahaha to się nazywa kurw.a dobre samopoczucie i zapatrzenie w siebie... stara pinda mówi o sobie jak o nastce. Jak na młodą kobiete (jak o sobie mawia) to dużo osiągnęła - 2je dzieci, mąż a teraz stary kuta.s u boku W rządzie PO ludzie naprawdę tracą poczucie rzeczywistości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
'jest młoda kobieta...' ahahahaha to się nazywa kurw.a dobre samopoczucie i zapatrzenie w siebie... stara pinda mówi o sobie jak o nastce. Jak na młodą kobiete (jak o sobie mawia) to dużo osiągnęła - 2je dzieci, mąż a teraz stary kuta.s u boku W rządzie PO ludzie naprawdę tracą poczucie rzeczywistości
Przepraszam, jeszcze lepiej.. 'Jest młoda dziewczyna..' co za babsko bez lustra w domu. Młoda dziewczyna to osoba płci żeńskiej 16-20 lat czy tam ileś a nie kobiecina z 76 roku.. kobieto a Twój partner to pewnie młody chłopak, wręcz nastolatek.. na słaby wzrok są szkła kontaktowe - polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Postawiłam ich na baczność i zmobilizowałam do pracy..' - Postawić to możesz swojemu staremu jak masz dużo czasu i chęci. Sama weź się za robote 'dziewczyno' hehe.. Co za chamstwo, kim Ty jesteś żeby ludzi musztrować jak niewolników.. dzieci postaw na baczność, bo bez matki mogą na złą droge zejść, heh.. Może to i przykre co napisałem ale jesteś osobą publiczną wiec bierz to twardo na klate jak ostatnimi czasy Grześ 'Nie, I speak the Polish' Lato
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się tak napinasz kajdaniarzu nie staje ci czy może masz hemoroidy i nie chce cie żaden pedał.Po kilku dniach chcesz skalpu.Poczekaj trochę i napier***aj jak będzie zle rządziła ale i miej honor pochwalić jak będzie za co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co w każdym ministerstwie GABINET POLITYCZNY ? Chyba po to by tumanom i prostytutki polityczne (jak mawia prof. Senyszyn) miały ciepłe posadki, z naszych podatków. By Mordom Naszym żyło się lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co się tak napinasz kajdaniarzu nie staje ci czy może masz hemoroidy i nie chce cie żaden pedał.Po kilku dniach chcesz skalpu.Poczekaj trochę i napier***aj jak będzie zle rządziła ale i miej honor pochwalić jak będzie za co.
ty prymitywny ksenofobie, to już ci może Biedroń w sejmie nie pasuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZŁOTE MYŚLI MINISTRA OD SPORTU JOANNY MUCHY : "Jestem młoda dziewczyna, niezwiązana ze sportem. Pracownicy w ministerstwie szybko doszli do wniosku, że ze mną nie będzie tak łatwo. Postawiłam ich na baczność i zmobilizowałam do pracy. Zdiagnozowałam kilka problemów i zorientowali się, że nie będzie łatwo mnie oszukać. Na razie dostaję mnóstwo telefonów i SMS-ów z gratulacjami i z prośbami o bilety na Euro 2012"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
'Postawiłam ich na baczność i zmobilizowałam do pracy..' - Postawić to możesz swojemu staremu jak masz dużo czasu i chęci. Sama weź się za robote 'dziewczyno' hehe.. Co za chamstwo, kim Ty jesteś żeby ludzi musztrować jak niewolników.. dzieci postaw na baczność, bo bez matki mogą na złą droge zejść, heh.. Może to i przykre co napisałem ale jesteś osobą publiczną wiec bierz to twardo na klate jak ostatnimi czasy Grześ 'Nie, I speak the Polish' Lato
ty JPII , co może chcesz być jako Janusz Palikot II ? a jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Jak Wielki Nierób zajmował się grą w piłkę to w ministerstwach zapanowało bezhołowie i teraz trzeba towarzystwu przypomnieć , że za coś piniądze biorą, to i za robotę niech się wezmą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gej napisał:
ty prymitywny ksenofobie, to już ci może Biedroń w sejmie nie pasuje ?
Ty inteligentny czyścichuju dworcowy co ma piernik do wiatraka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ZŁOTE MYŚLI MINISTRA OD SPORTU JOANNY MUCHY : "Jestem młoda dziewczyna, niezwiązana ze sportem. Pracownicy w ministerstwie szybko doszli do wniosku, że ze mną nie będzie tak łatwo. Postawiłam ich na baczność i zmobilizowałam do pracy. Zdiagnozowałam kilka problemów i zorientowali się, że nie będzie łatwo mnie oszukać. Na razie dostaję mnóstwo telefonów i SMS-ów z gratulacjami i z prośbami o bilety na Euro 2012"
Ej, gościu, daj na wstrzymanie, przecież na pewno nie autoryzowała tych wypowiedzi. Potem się okaże, ze powiedziała, że jest osobą w średnim wieku, która za młodu uprawiała sport wyczynowy i dlatego jest kompetentna (czy się mylę, czy jednak biodro już niesprawne i nie może kopać?), pracownicy ministerstwa ją uwielbiają, bo daje im pełny luz a oni mogą ją robić w konia bo wystarczy jej wysłać parę smsów i jest szczęśliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ona nawija .Wiedziała pod kogo się podłożyć -bo kto może być lepszy od doradcy finansowego premiera. Za cenę awansu na szalę posłożyła szczęście własnych dzieci,które zostawiła ojcu....są pewnie bardzo szczęśliwe kiedy paparatzi podrzucają im zdjęcia mamusi z gachem ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, a ja się zastanawiałem po co pani Glijer wiesza plakaty wyborcze jak ma takie niskie miejsce na liście PO. A tu proszę, kumpelka Muchy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję ,aby sobie wzięła Sobczaka/pierwszego kłamcę/ i Grabczuka/ma doktorat ze sportu/.A to będzie z wielką korzyścią dla woj.lubelskiego.Niech hazard się miesza w jednym kotle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co się tak napinasz kajdaniarzu nie staje ci czy może masz hemoroidy i nie chce cie żaden pedał.Po kilku dniach chcesz skalpu.Poczekaj trochę i napier***aj jak będzie zle rządziła ale i miej honor pochwalić jak będzie za co.
Kawał złamanego chu.ja z Ciebie ale czego wymagać od jakiegoś krypto zboka. Nie napinam się misiu kolorowy, tylko reaguje na złote myśli Twojej kochanicy! Ty, a może Ty jesteś jej starym gachem i gul Ci skoczył? Nie oceniam jej za rządzenie bo jeszcze nie ma za co ale za to trzeźwe spojrzenie na siebie i na ministerstwo, hehe.. specjalistka! Jakby do każdej firmy obsadzali według takiego klucza jak to robi rudy błazen to biznesy długo nie podziałałyby. Nie ma to jak rząd fachowców zapatrzonych w siebie i bez lusterka. Nota bene tak samo 'kocham' PO jak i PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wszytskie deklaracje odnośnie pomocy/wspierania Lublina poszły.... w las, ponieważ ma już to, co chciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Jakby do każdej firmy obsadzali według takiego klucza jak to robi rudy błazen to biznesy długo nie podziałałyby.
... najlepszy biznes to właśnie kasa podatników. Zero odpowiedzialności, malwersacje wszelkiej maści idące w setki milionów i miliardy PLN. Kierownicy, dyrektorzy itp. brani od czapy, od gnoju, prosto od stołu gdzie przy whisky i mulach omawia się kto zostanie jakim ministrem. "Jak byłem dyrektorem w wodociągach to żeśmy nie takie numery robili" "Mój mąż jest z zawodu dyrektorem" Komedia "Poszukiwany poszukiwana" (reż. Stanisław Bareja, 1972) Coś się zmieniło przez ostatnie 40 lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z tych komentarzy na forum widać, jaka to pani poseł minister jest na swoim terenie popularna... Gdzie są ci, co na nią głosowali? chyba się wstydzą idiotki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pracy w duchu konsultingu, czyli wpadam do firmy, identyfikuję problemy, rozwiązuję je i z firmy wychodzę. Teraz mogę zrobić mniej więcej to samo, ale w sektorze publicznym, co jest tym bardziej istotne dla mnie." znaczy sie wpadnie wywróci wszystko do góry nogami, a pózniej niech sie dzieje co chce bo jej juz nie ma, niech nastepcy sie męczą - niezle to podejscie co za czasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...