Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie ma szans na ukończenie obw Lublina do konca 2013, optymistyczny termin to połowa 2014, potem bedzie zaskoczenie ze nagle jest półroczne opóźnienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nieprawda co napisałeś, pewnie nie widzisz postępu na budowie. Do końca roku spokojnie się wyrobią, pod warunkiem że będą solidnie pracować,bez obijania się. Patrzysz tylko pod wpływem zdjęć, a trzeba patrzeć na całość obwodnicy. Co innego jeśli się mieszka w pobliżu obwodnicy a co innego jeśli się patrzy ze zdjęc i pisze komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby się nie skończyło jak z latarniami przy trasie Lublin-Piaski. Też pracowali zimą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
to nieprawda co napisałeś, pewnie nie widzisz postępu na budowie. Do końca roku spokojnie się wyrobią, pod warunkiem że będą solidnie pracować,bez obijania się. Patrzysz tylko pod wpływem zdjęć, a trzeba patrzeć na całość obwodnicy. Co innego jeśli się mieszka w pobliżu obwodnicy a co innego jeśli się patrzy ze zdjęc i pisze komentarze.
O czym Ty człowieku bredzisz? Do końca roku to może w połowie prac będą. Jak do końca 2014 oddadzą całość to będzie dobrze. I żeby uprzedzić Twoje wątpliwości: budowę estakady przez Bystrzycę widzę z okna a kurz z budowy mam na parapecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy może mi ktoś powiedzieć co dalej jak się nie wyrobią do grudnia, czy wtedy będą mieli na dalsze prace kasę w 2014 r , czy pieniądze które były wydane na s 17 do końca 2013 r to koniec i kiedyś ewentualnie jak oczywiście będzie na to budżet trzeba będzie przetarg na dokończenie. Pytam się o to bo dziwi mnie, że w wątku o obwodnicy pisano, że trzeba się rozliczyć z inwestycjami unijnymi do 2015r, więc jak ktoś napisał zdążyliby do 2015r nawet rozpocząc nowy przetarg i wyłonić wykonawcę , a Dragadosa wyrzucić. Obwodnica powstaje z puli budżetu na 2007- 2013, więc o co chodzi z tym rozliczenie do 2015 r. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy kasa na s 17 była przyznawana co roku czy od razu w 2007r dano całość ,co wtedy dałoby możliwośc prowadzenia prac nawet w 2014r. i oczywiście co dalej po niewyrobieniu się w terminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasa nie przepadnie mimo opoznien aby wyrobili sie do konca 2015. Mam nadzieje, że dragados bedzie płacił kary od grudnia 2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej nie spieszyc sie bo wyjdzie pozniej zle ale lepiej robic z glowa i bez obijania sie ale jaka to polska taki naród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z opinnią żeby sie nie śpieszyć tylko robic dokładnie. Powinni przypilnowac inspektorów podpisujacych odbiór aby nie było podpisane na "stole bufetowym". Ponadto miasto powinno sie wycofać z budowy stadionu-dopuki nie jest za puzno(inwestycja bez sensu i problem na lata) a fundusze przeznaczyć na podobne inwestycje drogowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dwa pytanie 1.Czy opóżnienia które były kilka miesiecy aż 63 dni jle zostały nadrobione 2.Kto i czy pilnuje jakośc budowy drogi i na ile lat jest gwarancja wykonanej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wiadukcie koło Markuszowa oberwano kilka odblasków po obydwóch stronach wiaduktu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachodnia Obwodnica Lublina - w. Dąbrowica - w. Konopnica należy złożyć ZnRID, bo szkoda gotowej dokumentacji i decyzji środowiskowej muszą wystąpić o pozwolenie na budowę przed listopadem 2013. GDDKiA powinna wystąpić o ZnRID (pozwolenie na budowę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie tu nie chodzi o szybkość tylko za jakie pieniądze to jest robione jednym słowem cała s 17 jest robiona za śmieciowe pieniądze i to się odbije na jakości zobaczycie poza tym dzidowska firma Dragados nie odda swoich zadań tam tylko obiekty robią a braża drogowa dalego w d... jest jeszcze dodatkowo rok poczekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...