Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejne systemy robią, jakby geoportal nie wystarczył, już geoportal 2 robią, ktoś musi zarobić wkońcu, przetargi znajomości itp I LOVE POLSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co na to Tereska z Opola:D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć Tereska napisał:
ciekawe co na to Tereska z Opola:D:D:D
albo pani Agnieszka z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie pani z pup-u kazała przynieść wydrukowany wypis z ewidencji gospdarczej. Jakby sama nie mogła tego zrobić, mając wszystkie moje dane i włączony komputer podpięty do netu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebuje kompasu zeby w tych euro nowinkach odnalesc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać, szykują wprowadzenie podatku katastralnego - czyli nowej corocznej daniny od posiadanych nieruchomości! Po to ta ewidencja, bo wszystko trzeba najpierw skatalogować! LUDZIE! Czas się obudzić!!! http://zwyczajnie-normalny.nowyekran.pl/post/64553,a-jednak-katastralny-kolejny-cud-tuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można prosić o adres?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby się udało byłoby super! Często tego potrzebuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Gdyby się udało byłoby super! Często tego potrzebuję.
Ja bym to samo zrobił z PUP-ami. Speców od zatrudnienia na zielna trawkę (fachowcy!!!!-znajdą szybko robotę ) a informację o wolnych miejcach pracy można ogłaszać w necie. Taniej i mądrzej - ilu pracodawców odważy się ogłosić wolne stanowisko pracy z informacją ""nu" wisz, płacę "najnirzszoł", reszta..... "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...