Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...nie popadajcie w przesadę! Lekarze są od świadczenia usług zdrowotnych i nikt nie będzie dyktował władzy, jak wysoko maja wynagradzać szefa takiej placówki. Nie chce się im u nas pracować, to droga wolna w wolnym kraju. Wójt poradzi sobie z tym problemem w sposób dostatecznie sprawny i pożądany ze społecznego punktu widzenia. A tak na marginesie tym "Poprawnym" napisze, że jakoś nie zdarzyło mi się spotkać nasze doktorki np. w Kościele na Mszy Świętej lub przy jakiejkolwiek innej okazji.... Czy na pewno chcemy te osoby u nas jeśli nie umieją poszanować wiarę i uczucia religijne? Nie odbierajcie tego, jako atak, ale głębokie przemyślenia osoby nie związanej ani z Plebanią, ani z wójtowską władzą, bo tak nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polakowa nie chodzi do Kościoła w Konskowoli ............... Wymeldować ja z Konskowoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bardzo dobra koncepcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg. wójta "w normie" jest ilość lekarzy? A czy według niego "w normie" jest ustawianie się o 6 rano w kolejkę przed ośrodkiem, nawet mimo mrozu w zimie, żeby się dostać do lekarza? Jeśli nie ma Cię kto zarejestrować, to musisz się ustawiać z gorączką 40 stopni na mrozie w kolejce, żeby się dostać do lekarza, bo jeśli uda Ci się dodzwonić do rejestracji, to już niestety nie ma numerków. Taka jest rzeczywistość tego Ośrodka Zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie popadajcie w przesadę! Lekarze są od świadczenia usług zdrowotnych i nikt nie będzie dyktował władzy, jak wysoko maja wynagradzać szefa takiej placówki. Nie chce się im u nas pracować, to droga wolna w wolnym kraju. Wójt poradzi sobie z tym problemem w sposób dostatecznie sprawny i pożądany ze społecznego punktu widzenia. A tak na marginesie tym "Poprawnym" napisze, że jakoś nie zdarzyło mi się spotkać nasze doktorki np. w Kościele na Mszy Świętej lub przy jakiejkolwiek innej okazji.... Czy na pewno chcemy te osoby u nas jeśli nie umieją poszanować wiarę i uczucia religijne? Nie odbierajcie tego, jako atak, ale głębokie przemyślenia osoby nie związanej ani z Plebanią, ani z wójtowską władzą, bo tak nie jest
Widać warunkiem zatrudnienia lekarza w tej mieścinie będzie obecność na plebanii.Żadne tam kwalifikacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 lub więcej pielęgniarek a 3 lekarzy to tylko u nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie popadajcie w przesadę! Lekarze są od świadczenia usług zdrowotnych i nikt nie będzie dyktował władzy, jak wysoko maja wynagradzać szefa takiej placówki. Nie chce się im u nas pracować, to droga wolna w wolnym kraju. Wójt poradzi sobie z tym problemem w sposób dostatecznie sprawny i pożądany ze społecznego punktu widzenia. A tak na marginesie tym "Poprawnym" napisze, że jakoś nie zdarzyło mi się spotkać nasze doktorki np. w Kościele na Mszy Świętej lub przy jakiejkolwiek innej okazji.... Czy na pewno chcemy te osoby u nas jeśli nie umieją poszanować wiarę i uczucia religijne? Nie odbierajcie tego, jako atak, ale głębokie przemyślenia osoby nie związanej ani z Plebanią, ani z wójtowską władzą, bo tak nie jest
Gdy Wójt będzie właścicielem placówki, będzie mógł wynagradzaći wtedy nikt nie będzie mu dyktował. Pomyliły Ci się czasy, Wójt nie jest władzą (!), jest funkcjonariuszm publicznym, który wykonuje uchwały rady gminy i zadania gminy. Ale z pensją, o której wspomniał w artykule na pewno poradzi sobie z naszym problemem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy Wójt będzie właścicielem placówki, będzie mógł wynagradzaći wtedy nikt nie będzie mu dyktował. Pomyliły Ci się czasy, Wójt nie jest władzą (!), jest funkcjonariuszm publicznym, który wykonuje uchwały rady gminy i zadania gminy. Ale z pensją, o której wspomniał w artykule na pewno poradzi sobie z naszym problemem.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałam wczoraj komentarze i dzisiaj. Czy nikomu już nie zależy, żeby Pani Doktor zostala?  W ten sposób nie zatrzymamy Pani Doktor. Pani Doktor Polakowa leczy moje dzieci od pierwszego roku życia. I chciałam tutaj bardzo podziękować. I poprosić, bez względu na sytuację, żeby Pani Doktor została w naszym Ośrodku.  Zapraszam innych Rodziców do dołączenia się do mojej prośby. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez względu na to, czy Doktor chodzi do kościoła czy nie, ja przeniosę córkę do tego ośrodka,  gdzie będzie pracować Doktor A. Polak (podobno Intrenus).  Chyba, że Panie Doktor zostaną w naszym Ośrodku.   Zatroskana Mama  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co ta premia panie wójcie?Większość pacjentów zabierze z Końskowoli karty- i pójdą za lekarkami, chyba że pani kierownik przestanie zajmować się rozmowami telefonicznymi i załatwianiem spraw o innej tematyce niż leczenie w czasie przyjęć chorych.Poza tym problem jest bardzo poważny ci lekarze znają historię chorób swoich pacjentów od kilkunastu lat, w szczególności dzieci.A te komentarze poniżej ,,wielbicieli dotychczasowej sielanki'', są poniżej normy przyzwoitości, tylko kompletny cham może czepiać się za to, czy ktoś chodzi do kościoła, czy też nie. A radni niech milczą ma pan wójt rację, szum wokół nieznanych dotąd skandalicznie wysokich nagród nie służy autorytetowi władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to jedna, wielka kpina. Odchodzą obydwie panie doktor, które miały najwięcej pacjentów... A pani kierownik przyznawana jest premia w wysokości 20 tys. zł???? Może niech pani kierownik przestanie ograniczać swoich lekarzy i przestanie rozliczać ich z ilości wystawionych skierowań itd... Bo może stąd ta nadwyżka?? Może czas na zmianę kierownika i unowocześnienie przychodni??? Bo czasem, żeby umówić się do lekarza trzeba przed 6 rano stać przed ośrodkiem i marznąć, bo inaczej nie jest możliwe zapisanie się do lekarza... Może czas na zmiany: więcej lekarzy, zapisy telefoniczne... Bo to, co się dzieje to jakaś kpina.. Pacjenci odejdą do Internusu za lekarkami.. Bo do pani kierownik, z tego co pamiętam,to tłumów przy zapisach raczej nie ma... Ciekawe dlaczego.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie popadajcie w przesadę! Lekarze są od świadczenia usług zdrowotnych i nikt nie będzie dyktował władzy, jak wysoko maja wynagradzać szefa takiej placówki. Nie chce się im u nas pracować, to droga wolna w wolnym kraju. Wójt poradzi sobie z tym problemem w sposób dostatecznie sprawny i pożądany ze społecznego punktu widzenia. A tak na marginesie tym "Poprawnym" napisze, że jakoś nie zdarzyło mi się spotkać nasze doktorki np. w Kościele na Mszy Świętej lub przy jakiejkolwiek innej okazji.... Czy na pewno chcemy te osoby u nas jeśli nie umieją poszanować wiarę i uczucia religijne? Nie odbierajcie tego, jako atak, ale głębokie przemyślenia osoby nie związanej ani z Plebanią, ani z wójtowską władzą, bo tak nie jest
A co przepraszam ma wiara wspólnego z pracą i leczeniem??? Co kogo obchodzi, czy ktoś chodzi do kościoła, czy też nie??? Czy ma to jakikolwiek związek z wykonywaną pracą- Nie!!! Proponuję rozmawiać merytorycznie, a nie czepiać się niezwiązanych z dyskusją argumentów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg. wójta "w normie" jest ilość lekarzy? A czy według niego "w normie" jest ustawianie się o 6 rano w kolejkę przed ośrodkiem, nawet mimo mrozu w zimie, żeby się dostać do lekarza? Jeśli nie ma Cię kto zarejestrować, to musisz się ustawiać z gorączką 40 stopni na mrozie w kolejce, żeby się dostać do lekarza, bo jeśli uda Ci się dodzwonić do rejestracji, to już niestety nie ma numerków. Taka jest rzeczywistość tego Ośrodka Zdrowia.
Potwierdzam i zgadzam się w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej gminie się wszystko sypie, jak długo można tolerować taką sytuację.Co z naszymi dziećmi w tej sytuacji, przecież były prowadzone przez panią Polak w odpowiedni miły i dostępny sposób.Ale i tak wytrzymywały długo tą chorą organizację ośrodka.Cały ten dodatni bilans finansowy szlak trafi po odejściu lekarek, bo to one są autorkami w dużej mierze dopływu kasy do ośrodka zdrowia,bo większość pacjentów korzysta z ich porad. A pani kierownik to pani kierownik-choć teraz ma trudne chwile i nie do pozazdroszczenia.Ale większy problem będziemy mieć my, jak zatrudni się cieniasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem pacjentką Internusa i nieraz korzystałam prywatnie z porad Pani Dr Polak - moje dzieci nie mogły się doczekać kiedy pojadą do ulubionej Pani doktor na wizytę. Zawsze wychodziliśmy z uśmiechem i zadowoleni.Ja już nie mogę się doczekać kiedy dr Polak będzie przyjmować w Puławach.A już miałam przepisać synków do ośrodka w Końskowoli właśnie dla Pani Doktor..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie .Pani kierownik zawsze kiedy do niej sie wchodzi odbebnia swoje wzgledem pacjenta,a pozniej kaze siedziec i czekac az zalatwi swoje sprawy,wtedy pozwala wyjsc.bo gdyby wypuscila pacjenta ,wszedlby nastepny i nie mogla by sobie zadzwonic tu i tam.za to jest ta nagroda.SMIESZNE.Mam nadzieje ze wojt moze zmieni najpierw pania kierownik a pozniej bedzie dawal nagrody.Aha podobno Pani KIEROWNIK chce sprywatyzowac osrodek zdrowia.CZY NA TO TEZ POZWOLI PAN WOJT?????????? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Końskowoli za przykładem pani dyrektor nawet pielęgniarki mają pacjentów w głębokim poważaniu. Fukają i łaskę robią, że zarejestrują. Od dawna miałem przenieść się do Internusa ale jak p. Polak i p. Giza odejdą to i ja zmienię przychodnię. P. Dyrektor to faktycznie ma jeszcze etat konsultanta telefonicznego. Może czipa warto by było wszyć to rękę miała by wolną. A propos kościoła to obie panie doktor z rodzinami widzę co niedziela na mszy.  Jak ktoś nie chodzi to nie zobaczy. A wójt ma to w nosie bo niedługo ucieka do nowego domku i nie będzie się leczył w Końskowoli ani nie będzie wąchał smrodów z ubojni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A tak na marginesie tym "Poprawnym" napisze, że jakoś nie zdarzyło mi się spotkać nasze doktorki np. w Kościele na Mszy Świętej lub przy jakiejkolwiek innej okazji.... Czy na pewno chcemy te osoby u nas jeśli nie umieją poszanować wiarę i uczucia religijne? Nie odbierajcie tego, jako atak, ale głębokie przemyślenia osoby nie związanej ani z Plebanią, ani z wójtowską władzą, bo tak nie jest
  Własnym oczom nie wierze! Jak trzeba być ograniczonym intelektualnie by w ogóle wysuwać taki argument! - fakty są takie - nawet najgorsze szuje, psychopaci, bandyci, pedofile często siedzą w pierwszej ławce, najgłośniej śpiewają psalmy, dają najwięcej na tace a nie przeszkadza im to w krzywdzeniu bliźniego. Katolicyzm nie ma żadnego przełożenia na to jakim ktoś jest lekarzem! Przerażające jest to jaki ten ktoś wystawia obraz K-li. Szanowni Państwo, w gminie Końskowola są też ludzie, którzy mają własny rozum i potrafią z niego korzystać - chociaż zaściankowych ćwierć mózgów też sporo ... :/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...