Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasienin: Nie chcemy więcej zabitych (wideo)

Utworzony przez Cubasaa, 23 czerwca 2008 r. o 21:33 Powrót do artykułu
Może teraz się wezmą do roboty. Nigdy tamtędy nie jechałem, ale jak czytam o tych ciągłych wypadkach to widocznie coś jest na rzeczy... To mnie właśnie w tym kraju denerwuje... zamiast zapobiegać zawczasu czeka się na tragedie... szkoda gadać. Zginął młody człowiek[*] parę osób jest jeszcze rannych... szkoda gadać. Może teraz wystarczy przelanej krwi decydentom, osobom odpowiedzialnym za to skrzyżowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cubasaa napisał:
Może teraz się wezmą do roboty. Nigdy tamtędy nie jechałem, ale jak czytam o tych ciągłych wypadkach to widocznie coś jest na rzeczy... To mnie właśnie w tym kraju denerwuje... zamiast zapobiegać zawczasu czeka się na tragedie... szkoda gadać. Zginął młody człowiek[*] parę osób jest jeszcze rannych... szkoda gadać. Może teraz wystarczy przelanej krwi decydentom, osobom odpowiedzialnym za to skrzyżowanie...
Tak głupiego i bezsensownego artykułu juz dawno nie czytałem! Gratuluję Panie Jendryszka, oby tak dalej! Kierowcy nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego szczególnie dopuszczalnej prędkości, znaków "stop" a Pan obarcza za to winą drogowców - paranoja! Z jakiego świata Pan przybył na lubelszczyznę? Czy nie widzi Pan co się wyprawia na drogach - właczne CB, "misiaczków" nie widać, "krokodylki" w Kalinówce, gaz do dechy i kto pierwszy do mety! A że często taka brawura kończy sie na tamtym świecie to inna sprawa. Jak taki idiota powędruje na tamten świat, to mnie go nie żal, szkoda mi tych, którzy giną lub są ranni w wypadkach spowodowanych przez szalenców. Panie Jendryszka - zacznij pisać rzetelnie i obiektywnie! Do dzieła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam z drugiej strony Lublina, ale dosyć często jeżdżę przez Krasienin. Znak Stop jest dobrze widoczny i nie potrzeba przerabiać niczego, a jedynie przestrzegać tego, do czego zobowiązuje nas kodeks drogowy. Podobnie sprawa ma się z wycinaniem drzew przy drogach. Przez wariatów, którzy się na nich rozbijają, bo mylą samochód z samolotem, wycina się wszystko, co daje cień. Zostaje asfaltowa pustynia, co przy upałach jest nie do zniesienia. Głupota i pogarda dla prawa zwycięża w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Królik mówi,że będą Chodniki wzdłuż całej drogi wojewódzkie 828 nie ma chodników a dzieci chodzą do szkoły nie tylko w Krasieninie, ale władz gminy to nie interesuje WAŻNE jest KOLESIOSTWO i KASA. Od Niemiec w nielicznych miejscach są namalowane pasy na jezdni, droga jest wąska i w złym stanie technicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "szofer" pisz pan całą prawdę, a nie pół, zdejmij pan klapki z oczu. Brawura jazdy, a felerne skrzyżowanie to dwie inne sprawy. SKoro w tym miejscu dochodzi często do wypadków, to znaczy że coś jest nie tak i trzeba ludziom pomóc. Widać jest pan z tego zarządu dróg, który nie odpowiada na nasze petycje w sprawie drogi. Bardzo dobrze, że ktoś wreszcie o tym napisał, wreszcie dał nam otworzyć głośno usta i nie prawda, że nasze stanowisko jest nieobiektywne. Łatwo pisać tylko o tym, że ktoś gdzieś zginął, ale żeby poszukać przyczyny, to już często nie ma komu. A ! I jeszcze jedno panie szofer. To nie jakiś redaktor obarcza winą zarząd dróg, w którym pan zapewne pracuje, tylko MY, My Mieszkańcy gminy obarczamy. Tyle panie szofer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze że w petycjach chodzi o budowę chodników i zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom w tym miejscu. Nikt nie obracza winą za te wypadki tylko zarządu dróg! W artykule też tego nie widzę,. TO kierowcy głównie są winni. Dlatego panie "szofer" naucz się pan czytać. Do tego jest pan cham, panie "szofer".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WAŻNY JEST TYLKO INTERES JAŚNIE NAM PANUJĄCEGO WÓJTA I JEGO PRZYDUPASÓW ARESZTA LUDZI TO ZWYKŁEŚMIECI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...