Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Król Disco wyłowił studentkę UMCS. W finale walka w kisielu

Utworzony przez Ktoś, 29 października 2011 r. o 19:38 Powrót do artykułu
Jaki żaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal Król wiejskiej remizy chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma to wspólnego z regionem lubelskim? Jaki poziom prezentuje Dziennik Wschodni pisząc na taki żenujący temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawta sie w kisielu a nawet w ... . Róbta co chceta, ale pomyślta ło co mu sie rozchodzi: "Jakim prawem poseł-elekt schetyna może odbierać mandaty innym posłom? on nie ma prawa używać tytułu marszałka sejmu bo sejm po wyborach się jeszcze nie zebrał i nie wybrał marszałka, więc jakim prawem marszałek poprzedniej kadencji może uzurpować sobie jakikolwiek działania wobec posłów następnej kadencji. Ad lemingos: Pierwsze obrady sejmu prowadzi marszałek senior (najstarszy wiekiem) i sejm na pierwszym posiedzeniu wybiera prezydium sejmu czyli marszałków i wicemarszałków. Kolejny blamaż najwyższego kierownictwa. Pierwszy to deklaracja tuska, dotycząca funkcjonowania rządu do grudnia, niezgodna z konstytucją bo łamiąca podane w niej terminy dotyczące sformowania nowego gabinetu po wyborach. Kierownictwo PO to nie tylko cierpiący na kolosalne poczucie niższości cywilizacyjnej (wobec tzw. Zachodu), nadrabiający miną lenie i nieudacznicy (zdolni tylko do knucia bizantyńskich intryg i polityki PR) ale jeszcze w dodatku kosmiczni wręcz ignoranci, kompromitujący się niewiedzą w elementarnych sprawach państwa, którym chcą rządzić. Powiem tylko jak Marlon Brando w Czasie apokalipsy : horror, horror."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten program to tragedia! Wiec po co ten artykuł w dzienniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna uwaga dla przygotowującego artykuł. Z tego co mi wiadomo, Sylwia studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym, nie na UMCSie. Niby większego znaczenia to nie ma, ale radziłabym dokładniej sprawdzać co się piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widziałam na facebooku na profilu Sylwi Kisiel to jest ona w związku z innym chłopakiem od 15 sierpnia,więc Tomasz Niecik nie jest z nią w związku.Nie wiem,czy ten program był tylko dla picu,czy im się związek rozpadł.Ale z tego co wiem,wcześniej na Facebooku Sylwia nie miała napisane,że jest w związku z Tomkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta..to było ustawione-Sylwia ma profil na fb i śmieją się na jej tablicy z tego show, a już myślałam,że to prawdziwa miłość;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomaszowi niecikowi pomaga karol który zna moją rodzine i on z tomkiem mieszkają w moim rodzinnym mieście grajewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak odnośnie walk w kisielu http://walkiwkisielu.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...