Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

28 października 2011 r.
16:08
Edytuj ten wpis

Król Disco wyłowił studentkę UMCS. W finale walka w kisielu

0 9 A A
Tomasz Niecik (Materiały prasowe)
Tomasz Niecik (Materiały prasowe)

Przez siedem odcinków Tomasz Niecik szukał swojej drugiej połowy. Pomagała mu w tym mama Jagoda, która bardzo surowo oceniała dziewczyny. A te musiały tańczyć, uwodzić, ujeżdżać byka i sprzątać na czas! W sobotnim finale wystąpiło siedem kandydatek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
• Kto wpadł na pomysł programu "Łowy króla disco”?

– Pomysł na program dojrzewał w głowach kilku osób. Mnóstwo ludzi włożyło w to dużo serca i pracy, czego efekty, mam nadzieję, były widoczne podczas emisji kolejnych odcinków na antenie Viva Polska. Ja osobiście dostaję bardzo dużo sygnałów od fanów z całej Polski, że to było świetne show. I choć wiem, że trzymają kciuki za to, by Sylwia Kisiel, która zwyciężyła w programie, okazała się dla mnie tą jedną jedyną, to mam wrażenie, że dużo osób chętnie zobaczyłoby kolejną edycję.



• Jak wyglądały przygotowania?

– Nie da się ukryć, że było to duże przedsięwzięcie i spore wyzwanie. Przygotowania do realizacji programu i kolejnych odcinków zajęły wiele dni i godzin. Ekipa jeździła ze mną po całym kraju na koncerty, organizując castingi w najpopularniejszych dyskotekach i klubach. Przemierzyliśmy razem setki kilometrów, odwiedzając m.in. Leokadiów koło Puław czy Suchowolę nieopodal Radzynia Podlaskiego. Czasem ciężka praca dawała się we znaki, ale było warto.

• Co było najważniejsze u kandydatek?

– Jako stuprocentowy mężczyzna zwracam uwagę na wygląd. Fajnie jest, jak dziewczyna ma piękny uśmiech, ładną twarz i pupę. Nie da się ukryć: liczy się sex appeal. Jednak najważniejszy jest charakter. Pociąga mnie to, jak kobieta jest szalona, ale jednocześnie mądra i poukładana. I co ważne: oddana i wierna na maksa. Zdrada kobiety jest niewybaczalna. Wielokrotnie podkreślałem w programie, że szukam dziewczyny szczerej, autentycznej, z życiową pasją, ale jednocześnie ciepłej i rodzinnej.

• Jakie dziewczyny zgłosiły się do programu?

– Przeróżne. Niektóre, co całe szczęście szybko udało mi się zdemaskować, zgłaszały się do programu tylko po to, by zaistnieć w mediach. Traktowały to jak trampolinę do sukcesu. Większość dziewczyn to były jednak moje autentyczne fanki. Byłem pozytywnie zaskoczony, kiedy okazywało się, że dziewczyny znają teksty wszystkich moich piosenek i szczegóły biografii.

• Jakie były najciekawsze konkurencje?

– Wszystkie były ciekawe! Ale zdecydowanie moim numerem jeden była konkurencja finałowa, czyli
bitwa w kisielu. Zgadnijcie dlaczego… Zadania były tak dobrane, bym mógł oprócz walorów zewnętrznych każdej kandydatki poznać choć trochę jej charakter. Przekonać się, jak myślą, o czym marzą. Dziewczyny miały naprawdę wysoko postawioną poprzeczkę i wielokrotnie sam się zastanawiałem, jak ja bym się zachował w danej sytuacji. Zmysłowe jedzenie miodu, tor przeszkód ze strusim jajem czy konkurencja cheerleaderska – te zadania na pewno zostaną w mej pamięci na długo.
• Co wpłynęło na ostateczny werdykt?

– Zaangażowanie dziewczyn, ich poglądy, umiejętność zabawy, dystans do siebie, a w dużej mierze opinie mojej mamy Jagody i przyjaciela Karola.

• W prasie można było znaleźć informacje o wysokiej gaży za udział w programie. Rzeczywiście była wysoka?

– Gentlemani nie rozmawiają o finansach.

• A będzie II edycja?

– Celem programu "Łowy króla disco” było znalezienie wybranki mojego serca, więc skoro znalazłem, to chyba nie. Z Sylwią, która wygrała program, bardzo się zaprzyjaźniliśmy na planie. Czas pokaże, jak potoczy się nasza znajomość. Życie w rzeczywistości trochę się różni od tego, co działo się w programie. Ale kto wie... Może uda nam się wyjechać na wspólny wyjazd? Mam nadzieję, że uda nam się spędzić trochę czasu tylko we dwoje. Sylwia, ze względu na to, ze jeszcze studiuje, ma teraz mnóstwo obowiązków. Ja cały czas koncertuję po całej Polsce, co na pewno nie służy naszej znajomości. Ale jak to śpiewał Seweryn Krajewski "Wielka miłość, wielka siła”.

• A skąd w ogóle wziął się Tomasz Niecik?

– Początki były bardzo trudne. Zaczynałem od zera, nie miałem sprzętu, pieniędzy na realizację swoich muzycznych pasji. Pracowałem jako przedstawiciel handlowy, później zainwestowałem w sprzęt i tak się zaczęła przygoda z muzyką. Pierwszy koncert zagrałem dla 10-tysięcznej publiczności w Białymstoku. Pomyślałem: jak iść, to na głębokie wody. Nie ukrywam, była trema, emocje, ale wszystko się udało. I to był pierwszy sukces. Pierwsza piosenka, jaką stworzyłem to "Kawalerzy” i od razu kawałek stał się przebojem disco polo. To było bardzo miłe i zmotywowało mnie do dalszej ciężkiej pracy. Ludzie zaczęli powoli mnie rozpoznawać, kojarzyć. Po kawałku "Cztery osiemnastaki” zaczęło się na dobre.

• Czy można uznać, że przełomem był występ z tą piosenką w programie "Mam talent”?

– Pewnie tak. Zobaczyły mnie miliony widzów. Jedni krytykowali, inni byli zachwyceni, ale pokazałem się ludziom, a o to mi chodziło. Co za tym idzie? Niecika słuchała już cala Polska. Później było już tylko lepiej. Dużo koncertów, propozycji, rzesza fanek. W końcu mogłem realizować swoje marzenia. Same plusy.

• Przez ok. 1,5 roku łącznie

ze wszystkich programów, w których występowałem, z płyt i koncertów, a zagrałem ich ponad sto, zarobiłem"na czysto” 450 tysięcy zł – czytamy w jednym z wywiadów. Rzeczywiście, można tyle w Polsce zarobić na muzyce i byciu"królem disco”?

– Jak się chce, to wszystko można. Mnie się udało. I liczę na to, że teraz będzie już tylko lepiej.

• Najbliższe plany?

– Może jakiś nowy show? Jeszcze się nad tym nie zastanawiałem, ale jestem otwarty na propozycje. A niebawem na rynku ukaże się moja trzecia płyta, a co za tym idzie w planach mam dużo koncertów. Wyjątkowy będzie tegoroczny sylwester w parku wodnym w centrum Krakowa. Na pewno chciałbym też nagrać kilka nowych klipów, jeszcze przed nowym rokiem.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 17 listopada 2012 o 23:47
0
Tak odnośnie walk w kisielu [url="http://walkiwkisielu.pl"]http://walkiwkisielu.pl[/url]
Avatar
grajewianka / 5 listopada 2012 o 15:50
0
Tomaszowi niecikowi pomaga karol który zna moją rodzine i on z tomkiem mieszkają w moim rodzinnym mieście grajewo
Avatar
Kiśka / 20 listopada 2011 o 21:20
0
ta..to było ustawione-Sylwia ma profil na fb i śmieją się na jej tablicy z tego show, a już myślałam,że to prawdziwa miłość;p
Avatar
nieznajoma / 10 listopada 2011 o 17:48
0
Z tego co widziałam na facebooku na profilu Sylwi Kisiel to jest ona w związku z innym chłopakiem od 15 sierpnia,więc Tomasz Niecik nie jest z nią w związku.Nie wiem,czy ten program był tylko dla picu,czy im się związek rozpadł.Ale z tego co wiem,wcześniej na Facebooku Sylwia nie miała napisane,że jest w związku z Tomkiem.
Avatar
Diana / 30 października 2011 o 13:43
0
Jedna uwaga dla przygotowującego artykuł. Z tego co mi wiadomo, Sylwia studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym, nie na UMCSie. Niby większego znaczenia to nie ma, ale radziłabym dokładniej sprawdzać co się piszę.
Avatar
michał / 29 października 2011 o 20:33
0
Ten program to tragedia! Wiec po co ten artykuł w dzienniku?
Avatar
Maniek / 29 października 2011 o 19:53
0
Bawta sie w kisielu a nawet w ... . Róbta co chceta, ale pomyślta ło co mu sie rozchodzi:
"Jakim prawem poseł-elekt schetyna może odbierać mandaty innym posłom? on nie ma prawa używać tytułu marszałka sejmu bo sejm po wyborach się jeszcze nie zebrał i nie wybrał marszałka, więc jakim prawem marszałek poprzedniej kadencji może uzurpować sobie jakikolwiek działania wobec posłów następnej kadencji. Ad lemingos: Pierwsze obrady sejmu prowadzi marszałek senior (najstarszy wiekiem) i sejm na pierwszym posiedzeniu wybiera prezydium sejmu czyli marszałków i wicemarszałków. Kolejny blamaż najwyższego kierownictwa. Pierwszy to deklaracja tuska, dotycząca funkcjonowania rządu do grudnia, niezgodna z konstytucją bo łamiąca podane w niej terminy dotyczące sformowania nowego gabinetu po wyborach. Kierownictwo PO to nie tylko cierpiący na kolosalne poczucie niższości cywilizacyjnej (wobec tzw. Zachodu), nadrabiający miną lenie i nieudacznicy (zdolni tylko do knucia bizantyńskich intryg i polityki PR) ale jeszcze w dodatku kosmiczni wręcz ignoranci, kompromitujący się niewiedzą w elementarnych sprawach państwa, którym chcą rządzić. Powiem tylko jak Marlon Brando w Czasie apokalipsy : horror, horror."
Bawta sie w kisielu a nawet w ... . Róbta co chceta, ale pomyślta ło co mu sie rozchodzi:
"Jakim prawem poseł-elekt schetyna może odbierać mandaty innym posłom? on nie ma prawa używać tytułu marszałka sejmu bo sejm po wyborach się jeszcze nie zebrał i nie wybrał marszałka, więc jakim prawem marszałek poprzedniej kadencji może uzurpować sobie jakikolwiek działania wobec posłów następnej kadencji. Ad lemingos: Pierwsze obrady sejmu prowadzi marszałek senior (najstarszy wiekiem) i sejm na pierwszym posiedzeniu wybiera prezydium sejmu... rozwiń
Avatar
ehhhh / 29 października 2011 o 19:50
0
Co ma to wspólnego z regionem lubelskim? Jaki poziom prezentuje Dziennik Wschodni pisząc na taki żenujący temat?
Avatar
Ktoś / 29 października 2011 o 19:38
0
Jaki żaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal Król wiejskiej remizy chyba
Avatar
gość / 17 listopada 2012 o 23:47
0
Tak odnośnie walk w kisielu [url="http://walkiwkisielu.pl"]http://walkiwkisielu.pl[/url]
Avatar
grajewianka / 5 listopada 2012 o 15:50
0
Tomaszowi niecikowi pomaga karol który zna moją rodzine i on z tomkiem mieszkają w moim rodzinnym mieście grajewo
Avatar
Kiśka / 20 listopada 2011 o 21:20
0
ta..to było ustawione-Sylwia ma profil na fb i śmieją się na jej tablicy z tego show, a już myślałam,że to prawdziwa miłość;p
Avatar
nieznajoma / 10 listopada 2011 o 17:48
0
Z tego co widziałam na facebooku na profilu Sylwi Kisiel to jest ona w związku z innym chłopakiem od 15 sierpnia,więc Tomasz Niecik nie jest z nią w związku.Nie wiem,czy ten program był tylko dla picu,czy im się związek rozpadł.Ale z tego co wiem,wcześniej na Facebooku Sylwia nie miała napisane,że jest w związku z Tomkiem.
Avatar
Diana / 30 października 2011 o 13:43
0
Jedna uwaga dla przygotowującego artykuł. Z tego co mi wiadomo, Sylwia studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym, nie na UMCSie. Niby większego znaczenia to nie ma, ale radziłabym dokładniej sprawdzać co się piszę.
Avatar
michał / 29 października 2011 o 20:33
0
Ten program to tragedia! Wiec po co ten artykuł w dzienniku?
Avatar
Maniek / 29 października 2011 o 19:53
0
Bawta sie w kisielu a nawet w ... . Róbta co chceta, ale pomyślta ło co mu sie rozchodzi:
"Jakim prawem poseł-elekt schetyna może odbierać mandaty innym posłom? on nie ma prawa używać tytułu marszałka sejmu bo sejm po wyborach się jeszcze nie zebrał i nie wybrał marszałka, więc jakim prawem marszałek poprzedniej kadencji może uzurpować sobie jakikolwiek działania wobec posłów następnej kadencji. Ad lemingos: Pierwsze obrady sejmu prowadzi marszałek senior (najstarszy wiekiem) i sejm na pierwszym posiedzeniu wybiera prezydium sejmu czyli marszałków i wicemarszałków. Kolejny blamaż najwyższego kierownictwa. Pierwszy to deklaracja tuska, dotycząca funkcjonowania rządu do grudnia, niezgodna z konstytucją bo łamiąca podane w niej terminy dotyczące sformowania nowego gabinetu po wyborach. Kierownictwo PO to nie tylko cierpiący na kolosalne poczucie niższości cywilizacyjnej (wobec tzw. Zachodu), nadrabiający miną lenie i nieudacznicy (zdolni tylko do knucia bizantyńskich intryg i polityki PR) ale jeszcze w dodatku kosmiczni wręcz ignoranci, kompromitujący się niewiedzą w elementarnych sprawach państwa, którym chcą rządzić. Powiem tylko jak Marlon Brando w Czasie apokalipsy : horror, horror."
Bawta sie w kisielu a nawet w ... . Róbta co chceta, ale pomyślta ło co mu sie rozchodzi:
"Jakim prawem poseł-elekt schetyna może odbierać mandaty innym posłom? on nie ma prawa używać tytułu marszałka sejmu bo sejm po wyborach się jeszcze nie zebrał i nie wybrał marszałka, więc jakim prawem marszałek poprzedniej kadencji może uzurpować sobie jakikolwiek działania wobec posłów następnej kadencji. Ad lemingos: Pierwsze obrady sejmu prowadzi marszałek senior (najstarszy wiekiem) i sejm na pierwszym posiedzeniu wybiera prezydium sejmu... rozwiń
Avatar
ehhhh / 29 października 2011 o 19:50
0
Co ma to wspólnego z regionem lubelskim? Jaki poziom prezentuje Dziennik Wschodni pisząc na taki żenujący temat?
Avatar
Ktoś / 29 października 2011 o 19:38
0
Jaki żaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal Król wiejskiej remizy chyba
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 1 0

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 2 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 15 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 0

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 13 3

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 11 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 45 18

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 6

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 28

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!