Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Hetman: Chcę dobrze wykonać pracę

Utworzony przez Gość, 12 grudnia 2010 o 09:33 Powrót do artykułu
Panie Marszałku województwo lubelskie nie jest lubelszczyzną.Proszę się douczyć zanim Pan się zbłaźni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość przez kilka lat był wiceministrem rozwoju regionalnego. Przez jego kadencje region tak się rozwinął że wyprzedziły już go inne województwa ze ściany wschodniej:-).
Panie Hetman a co z ekspresówką do Warszawy o której powstanie tak szumnie zapowiadaliscie przed wyborami???
0
http://www.webyscan.com
0
Krzysiek to fajny peslowy chłopak, jego i innych peselowcow,zwalniał burakowski wiec już mu zabrał gabinet i funkcje. Krzysiek od 2005 roku sie zmienił teraz interesuje go tylko biznes i cofnięcie urzędu do 2006 roku. Zapewnie wstrzyma budowę lotniska w swidniku i nagle sie okaże ze niedzwiada jest najważniejsza. Zal mi sw. Mikołaja w postaci Pana Samolocika a teraz członka zarządu którego jeszcze nie raz upokorzy, za to ze zwalczal niedzwiada i promował Świdnik.
0
"nie ma popytu na moja wiedzę " hahahaha na jaka wiedzę ? Zostal dyrektorem bez przygotowania i wyksztakcenia wczesniej byl asystentem poslow ZSL ! Zartownis z tego Marszałka. Nie było i nie ma popytu na lotnisko w niedźwiedzie i inne pomysły zielonych ludkow, które teraz bedą wprowadzać. Ciekawe co będzie z siecią szerkopoasmowa za które były minister teraz marszałek odpowiadał do niedawna , szykuje sie skandal.
0
to nie KH zrobił wynik wyborczy dla PSLu na Lubelszczyźnie a właśnie plemienne myślenie.
0
PSL I PIAST TO RUINA DLA WSI I MIAST
0
KOLEGA napisał:
PSL I PIAST TO RUINA DLA WSI I MIAST
Koniczynka energię i siłę ma, Zwierzę hodowlane smak ten zna.
0
pan Kszysztow Chetman jest nawet lepij wykżtałcony od Pana Anndrzeje Lepera, to bardzo mopndry i uczony człowiek!!!!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: