Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

List gejów z Nowego Jorku do Prezydenta RP

Utworzony przez Zulu, 1 kwietnia 2008 r. o 12:58 Powrót do artykułu
Ciekawe jak "Dziennik Wschodni" dostał ten list gejów do Kaczyńskiego jako pierwszy? Jakby nie dostał jest to numer... A gdzie warszawka, ha, ha, ha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Relacjonowanie sprawy zderzenia z Polską tych dwóch facetów z Nowego Jorku, to najciekawsza rzecz w tej gazecie od miesięcy. Okazuje się, że prownicja lubelska może być newsowo na poziomie krajowym. To jest model amerykańskiej prasy lokalnej. WSZYSTKO O CZYMS I COS O WSZYSTKIM... G
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni schodzi na psy i staje się szmatławcem (brukowcem)!! Przykre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odzywka Lucka pokazuje, ile jeszcze Polskę dzieli od Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakiej Europie mówisz, prawdziwej Europy już niema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba tych kolesi do końca już walnęło. Najpierw robia parodie ze slubu (przypominam, ze są "katolikami") wpuszczając na te pożałowania godną imprezę kamery, a później się dziwią, ze ktoś to wykorzystuje. G.. mnie obchodzi, czym dla nich był ten dzień. Dla mnie są śmieszni i nie podzielam ich poglądów. Tyle. Mam do tego prawo. Tolerancja poega na tym, ze mi ie przeszkadzają. Ale swoje zdanie mam. Żadanie spotkania z prezydentem jest idiotyczne. W końcu to jest Prezydent 40 mln kraju a nie jakiś pajac z ich organizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
shox76 napisał:
W końcu to jest Prezydent 40 mln kraju a nie jakiś pajac z ich organizacji.
no i nic się nie zmieni dopóki będziemy pozwalali takim organizacjom "pajacować". A poza tym ten ślub kościelny - a;le w jakim "Kościele"? W USA jest w końcu setki "Kościołów", mających tyle wspólnego z rzymskokatolickim, co kurtyzana z siostrą zakonną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...