Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lubelski Zespół Parlamentarny ma się zająć obwodnicą Kołbieli?To może jeszcze np.zajmijcie się kwestią wywozu śmieci w Garwolinie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już więcej nie dostaniecie mojego głosu "patrioci". Szacunek dla Pani Tokarskiej
0
Brawo pesele. Po raz kolejny udowodniliście, że jesteście "bliżej ludzkich spraw". Okazuje się, że nic się nie zmieniło. W obawie o odcięcie od koryt jesteście gotowi zaprzedać tak istotne problemy nurtujące społeczeństwo lubelszczyzny. Wasze miejsce jest przy widłach w oborze.
0
No cóż panie Tusk tymi decyzjami pan i pana giermkowie kopią sobie grób u społeczeństwa , arogancja buta itp. powodują ,że na wiosne i póxniej też będzie ciekawie, bo ludzie (nie ludzie pis-u)mają tego dość, zacznijcie się bać gniewu tych co na was głosowali. NIGDY WIĘCEJ !
0
Co to za twór ta "sprawiedliwa polska"? Autora... zwolnić!
0
"Za późno żeby coś zmienić" - a gdzie wczesniej byłaś p...., pilnowałaś tylko żeby razem z mężulkiem się nachapać A ty głupi narodzie dalej głosuj na tych magików co wam cuda obiecują a potem nie narzekaj jak wam rypią z kasy
0
"Dziękujemy" chyba już wiem jak będe głosował...
0
Magdalena Gąsior-Marek Moi Drodzy, chciałabym podziękować wszystkim, którzy 4 lata temu zaufali mi i oddali na mnie głos. Przez całą kadencję starałam się rzetelnie wypełniać powierzone mi obowiązki i podejmować inicjatywy, które będą służyć mieszkańcom mojej ukochanej Lubelszczyzny. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i ze mną współpracowali. Mam nadzieję, że spełniłam Wasze oczekiwania. Dziękuję również tym, którzy przez ostatnie tygodnie pomagali mi w kampanii wyborczej. Zachęcam do udziału w wyborach. Jeszcze raz dziękuję!
buahaha pogram wyborczy nie przemęczaj się tak bo się spocisz
0
co się czepiacie ! airport będzie
0
jon napisał:
co się czepiacie ! airport będzie
no i dlatego POsły nie głosowały na kolej, one se będą boeningami do Warśawki latały
0
Widziały gały co brały! Teraz można wyciągnoć wnioski na przyszłość, tylko aby znowu lubelaki nie zapomnieli przy wyborach!
0
LUBLIN musi najpierw uporać się z problemem LATEKSOWEJ PAŁY,w innym przypadku ZERO dotacji.
0
Ludzie wystawią wam rachunek!! TO jest niedopuszczalne żeby w tak rażący sposób powodować dysproporcje w rozwoju regionu w stosunku do innych. Szanowni naiwniacy zacznijcie w końcu głosować na Janusza Korwina Mikkego i jego partie albo przynajmniej choć raz przeczytajcie program i potem spróbujcie go zrozumieć.
0
I tak będzie, dopóki na posłów będziemy wybierać osłów.
0
Wybrani przez obywateli naszego lubelskiego województwa posłowie Platformy Obywatelskiej to małe "pikusie" i zawsze działać będą dla utrzymania własnego stołka , a jak były spotkania przedwyborcze pieli co to załatwią tylko zapomnieli że dla siebie i swoich kolesiów. Mata bezmyślne wyborcy cośćie sobie wybrali , dlatego nie jestem zaskoczony że rodzinna partia PSL zdobywa coraz więcej głosów
0
zdrajcy i szuje !!! nie głosujcie ludzie na PSL i PO !!!!!! to zdrajcy i chamy dorobkiewicze i frajerzy razem z palikotem zdrajcą i pajacem !!!
0
Głosowałem na PO dwa razy z rzędu, ale po tym co teraz robią zastanawiam się czy jeszcze raz na nich zagłosuję. Szczególnie jeżeli chodzi o obcinanie właśnie inwestycji priorytetowych dla województwa lubelskiego.
0
Dziękujemy Pani Tokarskiej i posłom opozycji. Posłów PO zapytamy osobiście przy najbliższej okazji. Trzymajcie tak dalej i wyprowadzajcie się z regionu lubelskiego (leć za muchą)
0
sd napisał:
Widziały gały co brały! Teraz można wyciągnoć wnioski na przyszłość, tylko aby znowu lubelaki nie zapomnieli przy wyborach!
Na lubelszczyźnie wybory wygrał z dużą przewagą PiS, to niech wam teraz buduje. Dobrze że wam budowy obwodnicy Lublina nie wstrzymali, następnym razem myślcie jak głosujecie!
0
te głosowania nad poprawkami nic by nie dały. ja to rozumiem, to walka gołej dupy z batem. lepiej jest rzeczywiście lobbować (wszyscy i konsekwentnie) na objazd Kołbieli, bo tamto miejsce to prawdziwy koszmar. inna sprawa, że poprzednie rządy pisu też nic nie dały dla regionu, a w zasadzie teraz dzieje się więcej (S17) niż za pisu.
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: