Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski cebularz chce być chroniony przez unijne prawo

Utworzony przez ~gość~, 6 grudnia 2009 o 22:24 Powrót do artykułu
No i to jest cebularz głuptaki a gdzie ser twarogowy taki domowy potem cebula,żaden cebularz wypiekany przez lubelskich piekarzy nie jest cebularzem tylko jego namiastką.Mogę upiec cebularza jak to kiedyś się piekło i jak do dzisiaj się piecze gdzieś.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
~gość~ napisał:
No i to jest cebularz głuptaki a gdzie ser twarogowy taki domowy potem cebula,żaden cebularz wypiekany przez lubelskich piekarzy nie jest cebularzem tylko jego namiastką.Mogę upiec cebularza jak to kiedyś się piekło i jak do dzisiaj się piecze gdzieś.
A zaprosisz na degustację?
0
Certyfikat na cebularz? OK... TYLKO ZA ILE!!!
0
PRAWDZIWE CEBULARZE WYPIEKA TYLKO PAN KUŹMIUK,WSZYSTKIE INNE,TO KIEPSKIE NAMIASTKI.DZIWNE SĄ TE SŁODKIE PLACKI Z CEBULĄ I POSOLONE.CEBULARZE OD KUŹMIUKA ,CHRUPIĄCE,POSMAROWANE ŚWIEŻUTKIM MASEŁKIEM,NIEBO W GĘBIE.
0
..... palce lizać, ale zęby można połamać !
0
smakosz napisał:
..... palce lizać, ale zęby można połamać !
Smakosz coś Ci się porąbało w główce.Chyba pomyliłeś cebularza z preclem do piwa,prawda?Albo konsumowałeś takiego z przed tygodnia?????
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: