Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Majowe uroczystości w Lublinie i w regionie

Utworzony przez Dęblin, 30 kwietnia 2009 o 21:58 Powrót do artykułu
DĘBLIN Godz. 10.00 Msza w intencji Ojczyzny (kościół pw Świętego Piusa V Pspieża) i przemarsz pod płytę upamiętniającą pobyt Marszałka Józefa Piłsudskiego. Godz. 11.30 Uroczystości przed płytą (patrz wyżej): Przemówienie Burmistrza Miasta Dęblin, salwa honorowa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w Lubinie 1 MAJA nie będzie żadnych imprez okolicznościowych ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lublin, 1 maja 2009 r godz. 6,oo. Na teren miasta wyruszyły patrole, których zadaniem jest fotografowanie i notowanie numerów posesji, przy których w dniu dzisiejszym wywieszono flagi narodowe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tajniak napisał:
Lublin, 1 maja 2009 r godz. 6,oo. Na teren miasta wyruszyły patrole, których zadaniem jest fotografowanie i notowanie numerów posesji, przy których w dniu dzisiejszym wywieszono flagi narodowe.
Hm... czyżby wróciła pieprzona chrześcijańska inkwizycja ? czas kuźwa wyp...z tego padołka !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pajace ze "Sztandaru Ludu" vel "Dziennika Wschodniego" nie uznają świąt państwowych jakim jest 1 Maja? Natępnym razem przemilcza 15 sierpnia i 11 listopada bo Piłsudski był za młodu w PPS? Może zaczniecie świętować rocznicę pogromu kieleckiego?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ŚWIETA MAJÓWKA z B(L)OGOSLAWIEŃSTWEM UE: Wiadomo, ż juz pod koniec kwietnia 2009 ruszyła kampania reklamowa majówki - z tym, że tej UMIJNEJ. Jak "chcial" JP 2 ZJEDNOCZONEJ EUROPY, czyli: LUDZIE WYMYŚLILI UE, A JP 2 tylko się pod tym podpisal! Od ponad 2000 lat kościół pchając się wszędzienie jest w stanie nic nowego wymyśić, a tym samym stijiąc w miejscu cofa się! na co nie pierwszy raz zwraca uwagę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowafzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY. I w tym przypadku (ochody 1 9 3 maja) nie mogły obyc sie bez kościoła, każde nastepne ochody też bez kościoła są niewazne (choćby 4.VI.2009 r.). Jak działa kosciół każdy widiz - ucząc miłości uczy nienawiści, bo każe milować tylko "swoich" - każdy inny to wróg i to smiertelny! Od X czasu ciska pieronki i gromy na rozwodników do tego stopnia, że nawet zieci sie boją zapominając o dzieciatych księżach i zakonnicach. Ksieża i zakonnic namawiane są do zapierania sie potomstwa - z tym, że nie z ambon, ogłoszeń duszpasterskich i ołtarzy, a po cichu - czyli w liturgii na ten temat panuje święty spokój! Wiadomo, że kościół otacza boska pieką wszystkich - ostatnio nawet wyciąga żebraczą lapę do rozwodników. Kościól uczy tez przebaczenia, choc sam nigdy nikomu nie przebaczył - na co publiczn ie zwraca uwagę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC. Ostatnie naklanianie do przebaczenia (chocnie pierwze w tym przypadku) bylo poganianiepreydenta WALĘSY w stosunku do ZYZAKA wypisującego glupoty w pracy mgr-skiej. Od 1980 r. kościół nie może przebaczyć KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW pozornie rozbitego w 1982 r.. Od roku 1980 kościół ustamiduchownymi słal też pod adresm KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW wulgaryzmy i groźby (np. "KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTOW WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA" - 1980 r. i od 2002 lub o3 "JA---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC"). groźby z lat 1980 spelniło duchowieństwo w roku 1994 serwując napady znajpomych księży na mioeszkania i rodziny Związkowców wprowadzając jednocześnie zakaz opalania budynków zimą i wymrozili male dzieci. Tak jak w latach 1980 leciały łkania i łzy w czasie płomiennych kazań nad losem ojczyzny, atk w roku 1994 napadając i mrożąc małe dzieci żadnemu duchownemu nie splynęła nawet jedna łza KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wdzięczny za święte pomysły - szczególnie za wyumrożone dieci - z pelna satssfakcją swoimi komentarzami ma na celu doprowadzić wszystkich do lez, ale do lez płnących ze śmiechu i podzywającemu się kosciołowi pod UE proponuje dla wszystkich, którym kościół nie przebaczył po wszelkich MAJÓWKACH serwować CIALO PAŃSKIE Z GRILA i KREW PAŃSKĄ Z GWINTA - na to zaś nawet Atcylubelski nie wpadł! Zostańcie z B(L)OGIEM... (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTOW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: