Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech marszałek zapyta swoich kolesiów z zarządu/Sosnowski,Bratkowski,Sobczak,Grabczuk/dlaczego nie pomogli powodzianom ,jak był na to czas?Od czerwca do zimy.Wydzielone pieniądze przez sejmik 7 czerwca dotarły do Wilkowa 7 pażdziernika.To tak się pomagają ludziom kiedy przeżywają tragedię?To tak postępują Ci co żywią i bronią/PSL/? Nikt nie pomagał wójtom,kiedy woda zmiatała wszystko z powierzchni,natomiast wszyscy przyjeżdżali przed wyborami na wały ,aby sobie robić reklamę.Dzisiaj marszałek sobie przypomniał?A gdzie był wcześniej?Z ministerstwa odpowiadał za Lubelszczyznę i co?A no mamy ostatnie miejsce w kraju we wszystkich wskażnikach.Jedynie piersze w uposażeniu marszałka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opole napisał:
W nagrodę dla Zenona za utrzymanie koryta - płaci za głos Markowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co konkretnie chodzi bo nie rozumiem trochę tego zdania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaska napisał:
skoro ich raz zalało to zaleje i kolejny raz, pytanie dlaczego ci ludzie nie przeprowadzą się w inne - niezalewowe - tereny, a może zwyczajnie tak im fajnie jest - zaleje to ktoś kasę da a potem się zobaczy?
A gdzie są tereny nie zalewowe?. mieszkam 7 kilometrow w lini prostej od zastowa i woda z wisły jakoś doszła do mojej miejscowosci i narobiła szkód .Prawda jest taka powisle i inne gminy bedą zalewane zawsze podczas powodzi , żeby uratowac Kazimierz Dln. , Puławy ,Warszawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eeech, młotki. W Puławach to woda sięgała ledwie do połowy wału, a gdy padł wał w Zastowie to opadła o 30 cm. Ale owszem, przynaję, że spiskowa teoria dziejów wygląda znacznie bardziej atrakcyjnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
111 napisał:
Eeech, młotki. W Puławach to woda sięgała ledwie do połowy wału, a gdy padł wał w Zastowie to opadła o 30 cm. Ale owszem, przynaję, że spiskowa teoria dziejów wygląda znacznie bardziej atrakcyjnie
Jestem tego samego zdania, ale ... Zauważ, że wały w jednych miejscach powstają bez większego problemu, a w innych mimo starań jakimś cudem ciągle coś z nimi jest nie tak. Zauważ też, że gdyby wody było minimalnie więcej, to Warszawa by pływała. Ergo ... nie opłaca się utrzymywać wałów w niektórych miejscach, bo w innych trzeba je będzie jeszcze bardziej powiększać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Jestem tego samego zdania, ale ... Zauważ, że wały w jednych miejscach powstają bez większego problemu, a w innych mimo starań jakimś cudem ciągle coś z nimi jest nie tak. Zauważ też, że gdyby wody było minimalnie więcej, to Warszawa by pływała. Ergo ... nie opłaca się utrzymywać wałów w niektórych miejscach, bo w innych trzeba je będzie jeszcze bardziej powiększać.
wały to tylko iluzja bezpieczeństwa, przyjdzie kiedyś taka woda , że Wisła zaleje wszystko co sie tylko da od źródeł do ujścia, i Warszawę i Kazimierz też, a te wszystkie teorie spiskowe to są może i atrakcyjne ale dla sinych nosów spod sklepu i ciemnego luda, państwo polskie jest zbyt słabe by wysadzić w tajemnicy jakikolwiek wał ahoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Jestem tego samego zdania, ale ... Zauważ, że wały w jednych miejscach powstają bez większego problemu, a w innych mimo starań jakimś cudem ciągle coś z nimi jest nie tak. Zauważ też, że gdyby wody było minimalnie więcej, to Warszawa by pływała. Ergo ... nie opłaca się utrzymywać wałów w niektórych miejscach, bo w innych trzeba je będzie jeszcze bardziej powiększać.
Mnie tam interesowało jedno - dlaczego w Bochotnicy jest wał-potwór który wytrzymałby jescze ze dwa metry, taki sam od Włostowic do Puław, a w biednej Parchatce trzeba było worki układać, bo by się przelało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałam art w czerwcu potrzebna pomoc powodzianom.Młodzi ludzie nowy dom taka tragedia, wzruszyłam sie było podane nr konta i nr tel, wiec ze szczerego serca zaczelam pomagac.W grudniu,a ze mam około 70 km do wilkowa, postanowiłam odwiedzic tereny po powodziowe i tych młodych ludzi, kturym pomagałam.Dojechałam do koscioła gdzie stało pare osob, wiec ja pytam o to nazwisko, wszyscy ich znali, ale ja jeszcze byłam ciekawa jak im sie po tej powodzi wiedzie, wiec sie dowiedziałam ze jeszcze pierwsza woda nie zeszla a ci panstwo zamiast myslec o remoncie domu kupili sobie samochód ( marka i rocznik nie byle jaki)maja ciagnik, motory (nie wsk)tylko lepszej klasy i teraz kupili sobie drugi samochód.Nie wierzylam pojechalam pod wskazany adres i co zobaczyłam to wszysko (nie widziałam tylko motorów) co ci ludzie powiedzieli. W pierwszej chwili pomyslałam za co skoro dzwoniąc do nich mowili mi, ze nie maja dziecku nawet na mleko i jest im bardzo ciezko.Nie weszłam do domu, ale postanowiłam zadzwonic i jak by nigdy nic spytałam sie czy potrzebuja jeszcze pomocy i co usłyszałam jak to im jest bardzo ciezko.Nie wiele myslac zaproponowalam tej pani sprzedaz jednego samochodu zaniemówila a ja sie rozłaczyłam nie mówiac nawet do widzenia.Teraz wiem napewno, ze duzo stracili bogaci a zyskali cwaniaki, wykorzystujac ludzka dobroc.Pozdrawiam tych kturym jest naprawde bardzo ciezko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef46 napisał:
Niech marszałek zapyta swoich kolesiów z zarządu/Sosnowski,Bratkowski,Sobczak,Grabczuk/dlaczego nie pomogli powodzianom ,jak był na to czas?Od czerwca do zimy.Wydzielone pieniądze przez sejmik 7 czerwca dotarły do Wilkowa 7 pażdziernika.To tak się pomagają ludziom kiedy przeżywają tragedię?To tak postępują Ci co żywią i bronią/PSL/? Nikt nie pomagał wójtom,kiedy woda zmiatała wszystko z powierzchni,natomiast wszyscy przyjeżdżali przed wyborami na wały ,aby sobie robić reklamę.Dzisiaj marszałek sobie przypomniał?A gdzie był wcześniej?Z ministerstwa odpowiadał za Lubelszczyznę i co?A no mamy ostatnie miejsce w kraju we wszystkich wskażnikach.Jedynie piersze w uposażeniu marszałka!
jesteś naprawdę światowy: od ministerstwa1 jakiego? marszałek - to samorząd województwa i wały na rzekach, od rządu i ministerstw to wojewoda!!!! od nich są też inne urzędy, zależy od kompetencji... wyborca Grabczuka, PO, a nie wie, kto, gdzie i jak? najlepszy minister RR nie zrobi nic, jeśli samorządy są do d...py. Taka prawda a gminy powodziowe takie są: zalane celem ratunku kazimierza, itd aż po warszawę. i dlatego media je POpierają, bo dzięki temu sami nie pływają Wójtom? Byli od tego, żeby NIE ZALAĆ! spisali się, nie ma co...zalało wszystkie konta bankowe...i o to chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irena napisał:
Przeczytałam art w czerwcu potrzebna pomoc powodzianom.Młodzi ludzie nowy dom taka tragedia, wzruszyłam sie było podane nr konta i nr tel, wiec ze szczerego serca zaczelam pomagac.W grudniu,a ze mam około 70 km do wilkowa, postanowiłam odwiedzic tereny po powodziowe i tych młodych ludzi, kturym pomagałam.Dojechałam do koscioła gdzie stało pare osob, wiec ja pytam o to nazwisko, wszyscy ich znali, ale ja jeszcze byłam ciekawa jak im sie po tej powodzi wiedzie, wiec sie dowiedziałam ze jeszcze pierwsza woda nie zeszla a ci panstwo zamiast myslec o remoncie domu kupili sobie samochód ( marka i rocznik nie byle jaki)maja ciagnik, motory (nie wsk)tylko lepszej klasy i teraz kupili sobie drugi samochód.Nie wierzylam pojechalam pod wskazany adres i co zobaczyłam to wszysko (nie widziałam tylko motorów) co ci ludzie powiedzieli. W pierwszej chwili pomyslałam za co skoro dzwoniąc do nich mowili mi, ze nie maja dziecku nawet na mleko i jest im bardzo ciezko.Nie weszłam do domu, ale postanowiłam zadzwonic i jak by nigdy nic spytałam sie czy potrzebuja jeszcze pomocy i co usłyszałam jak to im jest bardzo ciezko.Nie wiele myslac zaproponowalam tej pani sprzedaz jednego samochodu zaniemówila a ja sie rozłaczyłam nie mówiac nawet do widzenia.Teraz wiem napewno, ze duzo stracili bogaci a zyskali cwaniaki, wykorzystujac ludzka dobroc.Pozdrawiam tych kturym jest naprawde bardzo ciezko.
Wiem o kogo chodzi oni idą po trupach do celu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam a czy ta rodzinka od tych aut i motorków nie jest czasem z miejscowości brzozowa za potwierdzenie tej informacji był bym wdzięczny bo pomagałem tam pewnej rodzinie z małym dzieckiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
witam a czy ta rodzinka od tych aut i motorków nie jest czasem z miejscowości brzozowa za potwierdzenie tej informacji był bym wdzięczny bo pomagałem tam pewnej rodzinie z małym dzieckiem
To chodzi o rodzinke z wilkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef46 napisał:
Niech marszałek zapyta swoich kolesiów z zarządu/Sosnowski,Bratkowski,Sobczak,Grabczuk/dlaczego nie pomogli powodzianom ,jak był na to czas?Od czerwca do zimy.Wydzielone pieniądze przez sejmik 7 czerwca dotarły do Wilkowa 7 pażdziernika.To tak się pomagają ludziom kiedy przeżywają tragedię?To tak postępują Ci co żywią i bronią/PSL/? Nikt nie pomagał wójtom,kiedy woda zmiatała wszystko z powierzchni,natomiast wszyscy przyjeżdżali przed wyborami na wały ,aby sobie robić reklamę.Dzisiaj marszałek sobie przypomniał?A gdzie był wcześniej?Z ministerstwa odpowiadał za Lubelszczyznę i co?A no mamy ostatnie miejsce w kraju we wszystkich wskażnikach.Jedynie piersze w uposażeniu marszałka!
To nie nowość , oni muszą nachapać się pierwsi, a jak zostanie z pańskiego stołu to dla was - współczuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...