Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marzył o lataniu samolotem, sam zbudował symulator

Utworzony przez jon, 12 grudnia 2010 r. o 16:04 Powrót do artykułu
misja to może być dyplomatyczna albo religijna. wyobrażasz sobie misję po kręgu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam symulator sexu, czuli moja ręka, uprawiam rękodzieło:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasja i osiągnięcie godne uznania ! ! ! Konstruktorze, może warto pomyśleć o ochronie prawnej/patentowej tego urządzenia ? Na przykład zasięgnąć "języka" tam: http://www.wktir.pl/strona/dzialtresc.php?symbol=IP Ciekawe, czy mówiąc o ATARI konstruktor miał na myśli słynny RIVER RAID ? Sądzę, że wielu czytelników, korzystających w dawnych czasach z ATARI pamięta jeszcze RIVER RAID - tę prostą, ale jakże wciągającą grę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Pasja i osiągnięcie godne uznania ! ! ! Konstruktorze, może warto pomyśleć o ochronie prawnej/patentowej tego urządzenia ? Na przykład zasięgnąć "języka" tam: http://www.wktir.pl/strona/dzialtresc.php?symbol=IP Ciekawe, czy mówiąc o ATARI konstruktor miał na myśli słynny RIVER RAID ? Sądzę, że wielu czytelników, korzystających w dawnych czasach z ATARI pamięta jeszcze RIVER RAID - tę prostą, ale jakże wciągającą grę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już po ochronie patentowej... Opatentować można coś o czym nikt nie wie i co jest innowacyjne jeżeli ujawnił już swój wynalazek społeczeństwu( a zrobił to udzielając wywiadu) to niema szans na udzielenie patentu. Najczęstrzy bład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukas napisał:
Już po ochronie patentowej... Opatentować można coś o czym nikt nie wie i co jest innowacyjne jeżeli ujawnił już swój wynalazek społeczeństwu( a zrobił to udzielając wywiadu) to niema szans na udzielenie patentu. Najczęstrzy bład
Swoje własne rozwiązania może opatentować bez większego problemu, słowa nie było o oprogramowaniu i temu podobnych. Samego połączenia podzespołów tak czy inaczej opatentować by się nie dało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że warto jednak skontaktować się z Wojewódzkim Klubem Techniki i Racjonalizacji. Wydaje się, że patent nie jest jedyną formą ochrony. Słyszałem na przykład o tak zwanym wzorze użytkowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieści się to w definicji wzoru użytkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich ludzi powinno się wspierać. Ale znając życie nikt owych kilkuset tys nie wyczaruje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam gościa to dupek jakich mało zarozumiałe bydle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan - a patrzyles kiedys na siebie w lustrze? to proponuje to zrobic i zanim II raz kogos obrazisz spojrz na siebie i swoje "osiagniecia" ale w toalecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...