Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masowo wymierają pszczoły. \"To przez rolników\"

Utworzony przez Borys, 23 maja 2011 r. o 06:52 Powrót do artykułu
Fakt, że rolnicy i nie tylko stosują opryski nawet w godzinach oblotu pszczół. Stwierdzam to, ponieważ obok mojej działki sąsiad (dojeżdżający na działkę) pryska w godzinach takich w jakich nie powinien. Nawet w niedzielę w pełne południe. Moim zdaniem jest to chyba zwykły deb***izm. Zwrócenie uwagi nie skutkuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Jasina to jest (...) gościo sobie pryskał przed 5 czyli przed oblotem pszczół, nie wiem jak tam dalej poszło ale Pan Jasina przegrał to starcie bo na zdjęciach była godzina... Od znajomego pszczelarza wiem, że powinno się pryskać przed wschodem lub po zachodzie słońca ale większość rolników ma to w du*** i jeździ o 9, 10 16 itd. Trzeba ich tępić bo to co robią to normalnie wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110520/KRASNIK/841700720 nie trzeba daleko szukać. To samo województwo i powiat kraśnicki zagłębie malin. Juz wiecie czym atam pryskali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w samo południe to chyba nieuk jakiś największy matoł wie a ten rok jest wpszczelarstwie długa zima osłabiła pszczoły na całym świecie populacja pszczół zmalała więc jeśli piszecie to trzeba troche poczytać o danym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeżeli ostatnia pszczoła na ziemi zginie, człowiekowi zostaną 4 lata życia" Albert Einstein
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak...? Nie wiedziałem,że to rolnicy są właścicielami sieci komórkowych bo z najnowszych danych wynika,że to telefonia komórkowa jest "odpowiedzialna" za umieranie pszczół. Rolnicy od dziesięcioleci stosują chemikalia i jakoś to pszczołom nie przeszkadzało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz !!!!!! A jaki rolnik ma wybór ? Stosuje te środki jakie ma w handlu. Czemu nikt z forumowiczów japy nie otworzy i nie skrytykuje producentów ? Dobrze,że nie ma wśród was żadnego rolnika bo w swoim fałszywmym katolickim miłosierdziu rozdarlibyście go na kawałki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw taki pryska kiedy chce i jak chce.....A potem się dziwi że słabe zbiory bo 50% kwiatów nie zapylonych. Przecież pszczoły są rolnictwu niezbedne. Chyba że Nasi rolnicy chcą jak w Chinach latac z piórkiem po 50ha polu i sami zapylać roslinki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110520/KRASNIK/841700720 Policja zamknęła nielegalną fabrykę środków ochrony roślin (wideo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Zaraz zaraz !!!!!! A jaki rolnik ma wybór ? Stosuje te środki jakie ma w handlu. Czemu nikt z forumowiczów japy nie otworzy i nie skrytykuje producentów ? Dobrze,że nie ma wśród was żadnego rolnika bo w swoim fałszywmym katolickim miłosierdziu rozdarlibyście go na kawałki !
Zgadzam się. A oprócz tego dodam, że co roku producenci wycofują różne środki ochrony roślin, które rolnicy stosowali od lat i nic nie działo się z pszczołami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZUKANIE TANIEJ SENSACJI PRZEZ REDAKTORZYNĘ NIE ZNA GRANIC PRZYZWOITOŚCI!!!! KAŻDY NAWET NAJMNIEJ WYKSZTAŁCONY ROLNIK NAWET TEN PO 5 KLASACH SZKOŁY POWSZECHNEJ DOSKONALE WIE ŻE WYKONYWANIE OPRYSKÓW W OKRESIE NASŁONECZNIENIA MIJA SIĘ Z CELEM GDYŻ ROŚLINY ZOSTAJĄ "SPARZONE" ZIMNĄ WODĄ A PREPARATY SZYBKO ODPAROWUJĄ - PISANIE TAK BZDURNYCH ARTYKUŁÓW CO MA NA CELU SIĘ PYTAM??? CHYBA TYLKO TO ŻE DZIENNIK WSCHODNI ZATRUDNIA PROWOKATORÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to wiem i ty to wiesz że pryska się po zachodzie słońca ,al mam sasiadów ,którzy muszą zdążyć chyba na serial i wiadomości bo kiedy większosć wyjeżdza opryskiwaczami to on już wracają po pryskaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota ludzka nie zna granic. Wybijcie pszczoły, a sami niedługo potem padniemy. Opryski maja dużo " na sumieniu" Oczywiscie srodki szkodliwe, zakazane w innych krajach powinny byc także u nas zabronione, ale niestety - myślenie w naszym kraju to bardzo ciezkie zadanie , szczególne dla tych na gorze, którym oczy chyba forsa zarosły. A ze rolnicy "gazują" ile wlezie, to inna sprawa. Sama zrywałam maliny, gdzie na całej plantacji do owoców poprzyklejane były martwe pszczoły. Powod tego chyba wiadomy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ubiegłym tygodniu widziałem rolnika, który o 14 po południu pryskał nie zważając na nic nawet temperatura nie była mu straszna 29stopni. Teraz sady pryska się o każdej porze.Tyle się mówi o dobrej polityce rolnej niech armir się weźmie za to niech im odbiera dopłaty tylko dotkliwa kara może ujarzmić ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
SZUKANIE TANIEJ SENSACJI PRZEZ REDAKTORZYNĘ NIE ZNA GRANIC PRZYZWOITOŚCI!!!!...
Wlasnie Twoja wypowiedz podpada pod marniutka prowokacje. Kazdy znajacy polskie realia dobrze wie, ze rolnicy stosuja opryski niezgodnie z przeznaczeniem.Chemia idzie przez caly dzien, a nie jak nalezy - wieczorem. Skutecznosc, to inna sprawa. np. odzywki do roślin mozna stosować w wyższych temp. wiec prażące slonce w południe im nie szkodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnicy a szczegolnie pszczelarze to takie zapijaczone buraki, zreszta widac na zdjeciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jagoda5x.oferty-kredytowe.pl polecam kredyt online
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...