Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Chodla zamienili cmentarz w śmietnisko

Utworzony przez mosquito, 28 kwietnia 2008 r. o 07:50 Powrót do artykułu
bella napisał:
CHAM I PROSTAK Z CIEBIE OBSERWATORZE!!! parafianka ma rację, popieram ją i mam nadzieję, że trafisz tam gdzie powinieneś!!!!
A co ty chcesz od " obserwatora" ? chłop prawdę pisze, mieszkam tam i popieram, wszystko się zgadza. Z tym pomaganiem też . Pomógł nie jednemu wyjść z pierdla znajomości ma niezłe ( w karty szychy grają ) to i załatwić coś można. np jak chodelski kombinator ma problem to gdzie idzie do proboszcza, Pewien pan ( nie powiem kto, łatwo sie domyślić) złapany został przez cała brygadę policji, zadyma - cala wielka akcja, przemyt na dużą skalę. Gościa zamknęli a żonka prosto do proboszcza i jak miał nie pomóc pomógł. tak jak synowi pani P> który zabił matkę pięciorga dzieci na środku chodnika wjechał po pijaku ile siedział ?- tyle co nic bo proboszcz litościwy i "pomaga". Co do chamstwa- to proboszcz też bije wszelkie rekordy, to i parafianie się uczą.... proste. Ale co by nie powiedzieć, to jest łebski facet i gospodarz zaradny, ludzi jak nikt zmobilizuje i zrobią. A wady każdy ma i trzeba się z tym pogodzić, nasz proboszcz też " świety" nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdą jest , że to nie probosz , nie parafianie zaśmiecili cmentarz. Zrobili to ludzie z daleka , z innych parafii. My [parafianie] , Ci którzy chodzą do kościoła [niestety nie kazdy] wiemy że nie rzuca się śmieci na środku cmentarza dlatego że ksiądz często mówi o tym na ogłoszeniach.Znicze wianki itp. zabieramy ze sobą do domu a tam wyrzucamy , bądź palimy. Wyrzucanie "śmieci" na cmentarzu polega na tym ,iż jeden powie aa co tam nic sie nie stanie jak rzuce i tak wkółko aż śmieci jest coraz więcej.Jeżeli już jeździcie państwo autobusami to nic się nie stanie jak przejdziecie się na koniec cmentarza , a co do tych "staruszek" , które nie mają siły przejść się troszkę bo je nogi bolą [ jak wsiadacie do autobusów to sie pchacie i wtedy macie siłę bić laskami?> . Fakt , że nieraz przydałby się malutki śmietniczek przy bramie , np. dla inwalidów , czy osób , które NAPRAWDĘ nie mogą chodzić. Tylko szkoda mi proboszcza , za to jak go tu oczerniacie , bo sądzicie , że o jego wina.Skoro jesteście tacy mądrzy żeby napisać kilka głupot to pójdźcie do ks.Sowy i zaproponujcie mu jakiś plan , co zrobić z tymi stertami śmieci , dlatego że sam probosz nie da rady zapanować nad tak wielką parafią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie płacz nad proboszczem cwaniakiem....on świetnie daje sobie radę ze wszystkim i wszystkimi, więc niech coś odsypie z kasy kościelnej na te porządki i sprawa załatwiona. Ale skoro tak piszesz, w ramach obrony proboszcza..............hmmmmmmmmm, to pomóż sama ))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
już nie płacz nad proboszczem cwaniakiem....on świetnie daje sobie radę ze wszystkim i wszystkimi, więc niech coś odsypie z kasy kościelnej na te porządki i sprawa załatwiona. Ale skoro tak piszesz, w ramach obrony proboszcza..............hmmmmmmmmm, to pomóż sama ))))))
żal mi Ciebie...widać , zę Cię ludzie nie szanują;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianka :) napisał:
straszna ta twoja wypowiedź droga "majo" ludzie potrafią być bardzo podli. Ja niestety nie podzielam twojego marnego, pełnego bzdur zdania na temat naszego proboszcza. Otóż uważam, że jak żaden dotąd zrobił bardzo wiele dla parafii a zwłaszcza dla parafian (tylko o tym już nikt nie powie-że zawsze pomoże, jak ma się problem) dlaczego wogóle tak piszecie ludzie, opamiętajcie się. Przecież każdy kościół ma swojego proboszcza, uważacie że wszyscy poza naszym są idealni, ludzie czasami popełniają błędy.A tak nawiasem to chyba miał być artykuł o cmentarzu a nie o proboszczu. Śmieszni jesteście ludzie, naprawę, ile razy widzi się jak jeden z drugim leci do proboszcza pomagać, a później piszą takie rzeczy. Ludzie gdybyście sami nie robili takiego bajzlu wszystko byłoby ok. WIERZę W TO, żE TEN KTO ROZPOCZął Tą OKROPNą DYSKUSJę BęDZIE SIę SMAżYł W PIEKLE!!!!! JESTEśMY Z TOBą DROGI NAM KSIężę PROBOSZCZU!!!
Oj parafianko, parafianko. Wg ciebie nie należy o księżach wcale dyskutować bez względu jacy są i co robią? Nic bardziej bzdurnego. Czasy, kiedy nie wolno było się odzywać na tematy partii i kleru dawno minęły i na pewno nie wrócą. A faktu, że na cmentarzu parafialnym od lat jest bajzel jakiego trudno sobie wyobrazić, nic nie zmieni, czy tobie i innym nawiedzonym beretom sie to podoba czy nie. To zwykły dusigrosz a ten z urzędu patrzy na to i nie robi nic bo się boi choć jak pracował w IV departamencie do zwalczania kleru to się pajac nie bał. Pozdrowionka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Jak to prawda w oczy kole. 1. cmentarz jest parafialny - więc proboszcz powinien postawić kosze na śmieci i tylko tyle! ( i wywozic śmieci jak są pełne pojemniki i nie dola su jak do tej pory) 2. kościelny jest też grabarzem tak? Jest! 3. Mieszka probosz w jednych " apartamentach z gosposią" ? mieszka - więc ??? 4. Probosz na łamach gazety użala sią na swoich parafian że mu cmentarz zaśmiecaja , a może uderzył by sie w piersi i powiedział " moja wina , nie dopilnowałem , na koszach i wyworzeniu śmieci oszczędzałem" a co do życzenia ze osoby krytykujące proboszcza do " piekła" mają trafić - to droga "parafianko" nie ty i nie proboszcz decydować będzie kto do piekła a kto do nieba ma iść - całe szczęście. 5. Proboszcz to też człowiek, zwykły śmiertelnik i błędy popełnia i "Grzeszy".... tak jak i my 6. Z tym pomaganiem ludziom , to lepiej nic nie mówić bo darmo tego nie robi - to może być oddzielny temat dyskusji i też pewnie bedzie bujna.
Panie/Pani OBSERWATOR. Piszesz prawdę i całą prawdę. Proboszcz jest "dobry" jak mu czegoś trzeba, wtedy to by w d... wlazł. Ale na krótko. Później szybki zapomni i ... do następnej potrzeby. Przekonałem się na własnej skórze, jak to się mówi. I od tego czasu jest dla mnie nikim, urzędnikiem w sukience, który nawet nie wierzy w to co głosi, taki zwykły karierowicz w sukience. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że proboszcz parafi to łaskawie wszystko sobie przeczyta. Wołając na ludzi po 700 zł od pogrzebu ma za co załatwić sprawę ze śmieciami. Jeśli zaś ta droga mu nie odpowiada - chodząc po kolędzie zbiera powyżej 100 tys zł więc też może te środki częściowo wykorzystać. Marzy mu się natomiast cmentarz komunalny...ok...w Łodzi moja rodzina za pochówek płaciła 50 zł! Nie 500, nie 700 - szanowny proboszczu, ale 50 zł. Też będziemy Ci tyle płacić i na siebie-jako parafia weźmiemy kwestię śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszna ta twoja wypowiedź droga "majo" ludzie potrafią być bardzo podli. Ja niestety nie podzielam twojego marnego, pełnego bzdur zdania na temat naszego proboszcza. Otóż uważam, że jak żaden dotąd zrobił bardzo wiele dla parafii a zwłaszcza dla parafian (tylko o tym już nikt nie powie-że zawsze pomoże, jak ma się problem) dlaczego wogóle tak piszecie ludzie, opamiętajcie się. Przecież każdy kościół ma swojego proboszcza, uważacie że wszyscy poza naszym są idealni, ludzie czasami popełniają błędy.A tak nawiasem to chyba miał być artykuł o cmentarzu a nie o proboszczu. Śmieszni jesteście ludzie, naprawę, ile razy widzi się jak jeden z drugim leci do proboszcza pomagać, a później piszą takie rzeczy. Ludzie gdybyście sami nie robili takiego bajzlu wszystko byłoby ok.  WIERZę W TO, żE TEN KTO ROZPOCZął Tą OKROPNą DYSKUSJę BęDZIE SIę SMAżYł W PIEKLE!!!!! JESTEśMY Z TOBą DROGI NAM KSIężę PROBOSZCZU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...