Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~Zenek~ napisał:
Palikot przerasta intelektualnie resztę Platformy lubelskiej. A także materialnie. Ma największy wpływ polityczny z wszystkich. Taka jest prawda.
Reszte Platformy lubelskiej przetastac intelektualnie to chyba zadna sztuka - na labe kazdy chodzic potrafi jak pokazuje absencja sejmowa aktualnego przewodniczacego . Co zas sie tyczy kwestii materialnych to wspomnianego posla przerasta kazdy mieszkaniec naszego kraju ktory regularnie placi skladki ZUS - szczegolnie wtedy gdy placi choc srodkow finansowych pochodzacych ze swojej pracy jeszcze nawet nie otrzymal. Ales sobie znalazl "podsadnego"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot wybral jeden cel. Promocja wlasnej osoby ,a niewatpliwa inteligencje skupil jak poprzednio w biznesie na niszczeniu zaufania do PO. Zaistnial w mediach ,a nie w pracy posla. Co zrobil dla lubelszczyzny marny posel sprowadzajac polski parlamentaryzm do poziomu rynsztoka. I tam jest jego miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie przepychanki są śmiechu warte. Z tej całej ekipy to jedynie pani Magdalena Gąsior-Marek jest autentyczna, bo ona cały czas była przeciwko błaznowi a ta cala reszta to tylko pręży muskuły, bo strach ich obleciał, że jak Palikot wygra to może nie dać miejsca na liście takiego jakby się chciało. Zasiedli teraz do komputerów i obrzucają błotem swego pana (to taka przenośnia), któremu do niedawna jedli z ręki. Pani Joanno Mucha, co tam słychać w Akademii Janusza Palikota, a co tam w Łukowie się dzieje, że pani współpracownika wyrzucili z Platformy? Włodek się pręży, wygra Janusz, niestety, bo za późno się obudziliście i za późno do was cokolwiek dotarło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Zenek~ napisał:
Palikot przerasta intelektualnie resztę Platformy lubelskiej. A także materialnie. Ma największy wpływ polityczny z wszystkich. Taka jest prawda.
Zenek , ty jesteś głupszy , niż ustawa przewiduje. Ten człowiek , jakby miał odrobinę honoru i ambicji, to już dawno schowałby się w cień, ale to bufon , szyderca, błazen w Platformie Obłudy , który jest po to , aby odwracać uwagę od tego zła , jakie serwuje nam PO. Poczekamy , pożyjemy , a jeszcze co niektórzy przekonają się , jaki los nam zgotują. Teraz nam się ,,dobrze" żyje , a będzie jeszcze lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~studentka~ napisał:
Palikocie jedź na Suwalszyznę! Karpiński zostań na Lubelszczyźnie! W sobotę wygra Poseł Karpiński, bo to nie medialny pajac, a człowiek działający na rzecz regionu.
A co Pan Karpiński zrobił dla Regionu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję świetnej gry gawiedzią, która się łudzi iż jej życie odmieni jakikolwiek polityk.Nawet jeśli miałby dobre zamiary,to grupy lobbystów nie pozwolą na to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokos napisał:
No co taka prawda, ten typ nic nie robi dla Lublina, ewentualnie tylko wstyd robi, niestety nic nie widać, żeby w Lublinie się inwestowało, miała być obwodnica dawno, nic się nie dzieje w tej kwestii. Jestem wyborcą PO (nie trawie PiSu ogólnie mało ich postulatów popieram), popierałem Palikota, ale okazało się, że jemu wygłupy w głowie, nie myśli o wyborcach tylko o sobie o własnym image i o samym sobie. Palikot może się pożegnać z polityką na następne wybory, mam go dość, takiego lenia już dawno nie widziałem. Od razu prośba do Moderatorów, dajcie się wszystkimi wypowiedzieć, bo z tego co widzę to wszystkie posty przeciwko PO są osuwane to ma być demokracja??
popieram!!!!!!!!!!!!!!!!PRECZ Z PALIKOTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Ech kmioty - tylko poklikać w klawiaturkę możecie, żeby kompleksy wyleczyć!! Janusz Palikot (nawet nie jako poseł) może was zjeść i wy...! Osiągnijcie 5% tego co On i wtedy dopiero Go oceniajcie!!
oN TO MI MOZE POKAZAC WIBRATOR HAHAHA TO POLITYCZNE ZERO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt:Palikot: Chrystusów jest dwóch, ja i Kaczyński". Wypowiedz Palikota mówi sama za siebie. Ten człowiek powinien już dawno zacząć się leczyć , bo niedługo żaden specjalista nie będzie w stanie mu pomóc. Jemu musiało kiedyś coś ciężkiego spaść na głowę, albo ktoś mu na nią nadepną . Osobiści mam dość niemal codziennie oglądania jego ,,facjaty".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Ech kmioty - tylko poklikać w klawiaturkę możecie, żeby kompleksy wyleczyć!! Janusz Palikot (nawet nie jako poseł) może was zjeść i wy...! Osiągnijcie 5% tego co On i wtedy dopiero Go oceniajcie!!
A niby co osiągną Palikot ? bo z tego co mnie wiadomo to gdyby nie jego teść to nadal byłby gołodupcem z Biłgoraja zresztą do dziś nie rozliczył się z własną byłą żoną ze wspólnego majątku więc jak nie wiesz to nie pieprz głupot więc te jego osiągnięcia to kłamstwa i obłuda . Bo nie tylko o pieniądze idzie w życiu człowieka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jubus napisał:
Nic dodać nic ująć, ktoś taki jak Palikot, gdyby był racjonalnie myślącym człowiekiem, posłem z misją lobbował by dla Lubelszczyzny wszystko co się da, na pewno z pozytywnym skutkiem. Jego autopromocja i olewanie regionu więcej przyniosły zła niż dobra. Myślę, że nie ma się co przejmować, bo za rok wybory do Sejmu, wystarczy nie postawić krzyżyka przy tym klaunie, wtedy może zrozumie że mógł inaczej. Ciekawe co wtedy bidula pocznie, może znów zajmie się produkcją taniego wina i szampanów w Biłgoraju.
Ja na niego nigdy w zyciu nie zagłosuje bo nie dosc ze jest beznadziejnym politykiem to jest gburem i chamem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lustereczko powiedz przecie kto jest najpiekniejszy w świecie? Ulubiony błazen PO zmienil wyglad i teraz bedzie wystepowal jako dziewica ze wschodu inaczej wschodzaca dziewica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowania Jarosława Kaczyńskiego przed 10 kwietnia na pewno byłby dziełem szatana - powiedzial Palkot w wywiadzie dla znanej gazety. Wydaje się że przekraczane są kolejne bariery. Jakie ? Niech każdy sobie sam odpowie. Jest to z pewnością język porozumienia i zgody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katrin napisał:
Cyt:Palikot: Chrystusów jest dwóch, ja i Kaczyński". Wypowiedz Palikota mówi sama za siebie. Ten człowiek powinien już dawno zacząć się leczyć , bo niedługo żaden specjalista nie będzie w stanie mu pomóc. Jemu musiało kiedyś coś ciężkiego spaść na głowę, albo ktoś mu na nią nadepną . Osobiści mam dość niemal codziennie oglądania jego ,,facjaty".
Ciekawe dlaczego media tak ochoczo korzystają z "zasobów" wiedzy i "intelektu" cytowanej osoby. Dlaczego każdego dnia musimy tego wysłuchiwać a podawane "recepty" bez jakiejkolwiek weryfikacji są serwowane jako "prawdy objawione" Czy w Polsce a w szczególności w inteligenckiej PO brak ludzi którzy mogliby rzeczowo skomentować bieżące wydarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze oceniam , jest jakiś, a nie nijaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszyscy krytykują Palikota?Bardzo jestem ciekawa kto z was miałby tyle cywilnej odwagi? Co ON!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Ech kmioty - tylko poklikać w klawiaturkę możecie, żeby kompleksy wyleczyć!! Janusz Palikot (nawet nie jako poseł) może was zjeść i wy...! Osiągnijcie 5% tego co On i wtedy dopiero Go oceniajcie!!
Czy te badania były robione w Abramowicach a ty jesteś jednym z klakierów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bea~ napisał:
Dlaczego wszyscy krytykują Palikota?Bardzo jestem ciekawa kto z was miałby tyle cywilnej odwagi? Co ON!
To nie ma nic wspólnego z odwagą. To jest chamstwo, buta, karierowiczostwo, zarozumialstwo i... długo tak jeszcze można. A co dobrego dla regionu wynika z tej żałosnej autopromocji? Bieda, brak dróg, coraz większy problem z pracą i... znowu długo tak jeszcze można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZy jestescie tacy slepi? Palikot w sposob karykaturalny ukazal obraz polskiego posla. Zaradny,majetny z ukladami. Niektorych ludzi kupi,zaciagnie dlug wdziecznosci innych zastraszy i zaszczuje . Bezkarny wobec zwyklych ludzi,potrzebny partii za swa swiadomosc niezaleznosci finansowej i potrzeby promocjiwlasnej osoby. Palikot jest wszedzie w Po ,Pis,Sld,,PSL. Wystarczy tylko wlaczyc myslenie. A to takie trudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
CZy jestescie tacy slepi? Palikot w sposob karykaturalny ukazal obraz polskiego posla. Zaradny,majetny z ukladami. Niektorych ludzi kupi,zaciagnie dlug wdziecznosci innych zastraszy i zaszczuje . Bezkarny wobec zwyklych ludzi,potrzebny partii za swa swiadomosc niezaleznosci finansowej i potrzeby promocjiwlasnej osoby. Palikot jest wszedzie w Po ,Pis,Sld,,PSL. Wystarczy tylko wlaczyc myslenie. A to takie trudne.
Jazuuuuuniu, toż to przecież wypisz wymaluj jakiś bohater ze szkolnej lektury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...