Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Opola przeciwko ludowej władzy (wideo)

Utworzony przez Romuś, 26 września 2008 r. o 07:31 Powrót do artykułu
W Lubartowie jest podobnie,także rządą PSL-owcy.Tomasiak z Urzędu pracy postawił dom bezrobotnymi.W miejscowości Tarło tuż przed lasem.A jeden z radnych PSL-u wygrywa wszystkie przetargi na roboty budowlane w powiecie.Jest to przypadkowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo jest i w Lubartowie: starosta, dyrektor pup, kierownik arimr....szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Romusiem. Tomasiak to oddzielna historia. Konia z rzędem temu kto widział go kiedyś w pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smiech na sali!!!!!!!!!!!! Rodzik mówi ze nie ma takich uprawnień aby nakłAniac dyrektora do jakichkoleiwek działan:):) A kto powołuje i odwołuje dyrektora jak nie rodzik????? łze w sadzie jak pies!!!! A czy do wstapienia do PSL tez nie nakłąniałes Kojtycha? chłop na starosc musiał sie dopiero okreslic politycznie. przeciez Kojtych kandydował do rady miejskiej w opolu? z własnej woli? czy z faktu ze psl jeleni szukał wsrod swych pracowników którzy mieli prikaz startowania i wypełniania list psl po brzeg/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj rano otwieram lodówkę a tam.... Zenon R. Już mam dosyć. Zemdliło mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romuś napisał:
W Lubartowie jest podobnie,także rządą PSL-owcy.Tomasiak z Urzędu pracy postawił dom bezrobotnymi.W miejscowości Tarło tuż przed lasem.A jeden z radnych PSL-u wygrywa wszystkie przetargi na roboty budowlane w powiecie.Jest to przypadkowe?
Jak masz taką wiedzę to zgłoś to w odpowiedniej instytucji na ulicy Lubelskiej i będzie jak w Opolu Lubelskim a jak wypisujesz głupoty bo nie lubisz Tomasiaka lub Starownika to się wypchaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny napisał:
Jak masz taką wiedzę to zgłoś to w odpowiedniej instytucji na ulicy Lubelskiej i będzie jak w Opolu Lubelskim a jak wypisujesz głupoty bo nie lubisz Tomasiaka lub Starownika to się wypchaj.
Juz byli tacy ktorzy sprawe wykupu gruntow w Niedzwiadzie po ksiezycowych stawkach zglaszali i co - i nic ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można pisac takie artykuły!Proszę nie wypowiadać się na łamach prasy że mieszkańcy Opola są przeciwko władzy!Chyba raczej ci twarzowce z pierwszej strony słynnego "plotkarskiego Faktu", jestem mieszkancem Opola i oburzają mnie takie wyssane z palca bzdury. Mam nadzieję że ktoś tym się zajmie, bo ja nie zyczę sobie by ktoś wypowiadał się za całe Opole, to juz przechodzi ludzkie pojęcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem w imieniu mieszkańców Opola Lubelskiego wypowiada się redaktor tego artykułu. Zostawcie Opole w spokoju zajmijcie się sobą już dosyć złego nam zrobiliście tymi bzdurnymi publikacjami. Nieprawidłowości mogą być wszędzie ale to co wy wyprawiacie opisując w kółko to samo to już ludzkie pojecie przechodzi. Mówię dość jako mieszkaniec Opola! Znajdzie sobie inny temat przenieście się w inny rejon Lubelszczyzny a nie czepiliście się Opola. Jest tyle ważnych spraw a wy co??? Co mnie obchodzi zemsta jakiś tam panów z zarządu dróg na staroście? Ziemię z rowów wywozili do różnych ludzi bo coś z tym trzeba zrobić mi też kiedyś przywieźli i sąsiadowi. Rowy czyszczą co roku, co maja robić z tą ziemią, jeść??? Pół powiatu musicie oskarżyć o to że drogowcy ziemię im przywieźli. Tak robią w całej Polsce a tu co sensacja??? Jakie korzyści materialne mają redaktorzy tej i innych gazet opisujących tą sprawę? Ciągle piszecie o tym żeby temat nie przygasł medialnie żeby na nim jak najwięcej zarobić.! Ile można pisać w kółko to samo? A ten dzisiejszy tytuł to już zwykła prowokacja. Ilu mieszkańców Opola zeznaje na sprawie jeden, dwóch a wy od razu opisujecie że WSZYSCY! Jakim prawem pytam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszka Ciekot chyba lubi jak w około jej rodziny i jej samej jest głośno , tak jak sprawa jej telefonu komurkowego ,który żekomo ukradł go chłopak co ję przypadkowo podwoził do Poniatowej . To chyba już świadczy o niej samej jaką jest osobą , i naprawdę współczuję pracownikom Urzędu miasta w Poniatowej za tak konfliktową osobę i niech uważa pani Burmistrz bo może mieć za jej sprawą nieprzyjemności .A redaktor tego artykułu niech piszę prawdę o innych rzeczach , a od Opola niech się odstosunkuję chyba że jest taki sam jak pani Agnieszka Ciekot , ale chyba tak bo to ta sama profesja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to cały PSL banda złodziei, nepotystów i nierobów... świadczą o tym opinie o tej przestępczej organizacji nie tylko czytelników dziennika ale również kolejne sprawy w sądach. Dziwie się tylko wyborcom z powiatów lubartowskiego i opolskiego, że ciągle głosują na tą bandę złodziei. Nie sadzę aby mieli tyle ludzi zmanipulowanych i w jakiś sposób zależnych; może to po prostu tylko naiwność wyborcza i nie rozumienie zasad uczciwości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opolak napisał:
Jak można pisac takie artykuły!Proszę nie wypowiadać się na łamach prasy że mieszkańcy Opola są przeciwko władzy!Chyba raczej ci twarzowce z pierwszej strony słynnego "plotkarskiego Faktu", jestem mieszkancem Opola i oburzają mnie takie wyssane z palca bzdury. Mam nadzieję że ktoś tym się zajmie, bo ja nie zyczę sobie by ktoś wypowiadał się za całe Opole, to juz przechodzi ludzkie pojęcie!
Oprócz twarzowców, jak ich nazywasz z bezsilną wściekłością, są inni oburzeni postępowaniem starosty. Oni, tak jak ty, nie życzą sobie twoich wypowiedzi w imieniu wszystkich mieszkańców. Prasa jest wolna. Przyjmij to do wiadomości. W Polsce już tak jest od prawie 20 lat. Obudź się. Co było za komuny, minęło. Są Starachowice, Piotrków, Olsztyn, Opole Śląskie i.t.d. Ostatnim moim pragnieniem jest na tej liście Opole Lubelskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samorządy toczy rak prywaty , kolesiostwa , nepotyzmu , cwaniactwa , potrafią zniszczyć każdego , musi się zmienic prawo tak by starostą , burmistrzem wójtem , mógł zostać człowiek wykształcony o nieposzlakowanej opinii a nie z lokalnych układów , sitw mających posmak mafijny , to co się dzieje w Opolu , dzieje się w każdej mniejszej miejscowości , ludzie milczą i godzą sie z tym , ponieważ układ jest tak silny i powiazany na róznych poziomach że lepiej milczeć , najbardziej boli to że czynia to ludzie o rodowodzie solidarnościowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opolak napisał:
Jak można pisac takie artykuły!Proszę nie wypowiadać się na łamach prasy że mieszkańcy Opola są przeciwko władzy!Chyba raczej ci twarzowce z pierwszej strony słynnego "plotkarskiego Faktu", jestem mieszkancem Opola i oburzają mnie takie wyssane z palca bzdury. Mam nadzieję że ktoś tym się zajmie, bo ja nie zyczę sobie by ktoś wypowiadał się za całe Opole, to juz przechodzi ludzkie pojęcie!
Zenonku nie denerwuj się tak bo dostaniesz zadyszki i konik cię kopnie w twojej stadnince.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dolan napisał:
samorządy toczy rak prywaty , kolesiostwa , nepotyzmu , cwaniactwa , potrafią zniszczyć każdego , musi się zmienic prawo tak by starostą , burmistrzem wójtem , mógł zostać człowiek wykształcony o nieposzlakowanej opinii a nie z lokalnych układów , sitw mających posmak mafijny , to co się dzieje w Opolu , dzieje się w każdej mniejszej miejscowości , ludzie milczą i godzą sie z tym , ponieważ układ jest tak silny i powiazany na róznych poziomach że lepiej milczeć , najbardziej boli to że czynia to ludzie o rodowodzie solidarnościowym
PRZECIż SAMI ICH WYBIERAMY - WIęC DO KOGO MOżEMY MIEć PRETENSJE -TAKA WłADZA GłUPIA JAK O MY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(dolan @ 26.09.2008, 11:41) samorządy toczy rak prywaty , kolesiostwa , nepotyzmu , cwaniactwa , potrafią zniszczyć każdego , musi się zmienic prawo tak by starostą , burmistrzem wójtem , mógł zostać człowiek wykształcony o nieposzlakowanej opinii a nie z lokalnych układów , sitw mających posmak mafijny , to co się dzieje w Opolu , dzieje się w każdej mniejszej miejscowości , ludzie milczą i godzą sie z tym , ponieważ układ jest tak silny i powiazany na róznych poziomach że lepiej milczeć , najbardziej boli to że czynia to ludzie o rodowodzie solidarnościowym
wyborca napisał:
PRZECIż SAMI ICH WYBIERAMY - WIęC DO KOGO MOżEMY MIEć PRETENSJE -TAKA WłADZA GłUPIA JAK O MY
Wnioski: Chodzić na wybory. Wybierać z większą starannością i uwagą. Pilnować uczciwości w komisjach wyborczych. Zero procent poparcia dla skompromitowanych partii. PSL predestynuje do pierwszego miejsca wśród skompromitowanych. Spokorniała Samoobrona, LPR, a także Socjaldemokracja, SLD i inni, którym sporo spadło albo całkiem ich zdołowano. Więc uczy to pokory i przynajmniej ogranicza draństwo. Przerwanie zmowy milczenia i tolerancji dla pseudosamorządowców. Spektakularne i dotkliwsze kary ku przestrodze. Oby Opole stało się takim przykładem. Reszta rzeczywiście zależy od nas. Jakie ziarno, taki plon. Siejąc chwasty nie zbierzesz pszenicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak to kosztem biednych ludzi rośnie nam klasa średnia, wspierana tak przez kolejne rządy, obłuda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupi napisał:
Juz byli tacy ktorzy sprawe wykupu gruntow w Niedzwiadzie po ksiezycowych stawkach zglaszali i co - i nic ;p
Dlaczego w Opolu wyszło coś a w Lubartowie nic? Nie pomyślałeś, że te zarzuty tylko twoje chore urojenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wodzo napisał:
to cały PSL banda złodziei, nepotystów i nierobów... świadczą o tym opinie o tej przestępczej organizacji nie tylko czytelników dziennika ale również kolejne sprawy w sądach. Dziwie się tylko wyborcom z powiatów lubartowskiego i opolskiego, że ciągle głosują na tą bandę złodziei. Nie sadzę aby mieli tyle ludzi zmanipulowanych i w jakiś sposób zależnych; może to po prostu tylko naiwność wyborcza i nie rozumienie zasad uczciwości...
Mnie też to zastanawia, że oni wszyscy są nienormalni tylko ty jeden jesteś normalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny napisał:
Jak masz taką wiedzę to zgłoś to w odpowiedniej instytucji na ulicy Lubelskiej i będzie jak w Opolu Lubelskim a jak wypisujesz głupoty bo nie lubisz Tomasiaka lub Starownika to się wypchaj.
Ja mam zgłosiłem i ukręciła sprawę prokuratura rejonowa razem z okręgową. Nawet nie przesłuchali świadków i nie sprawdzili dowodów. O czym to świadczy? Jesteś pewien i posiadasz wiedzę jak się sprawy ukręca w lubeskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...