Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Opola przeciwko ludowej władzy (wideo)

Utworzony przez Romuś, 26 września 2008 r. o 07:31 Powrót do artykułu
hehe napisał:
Jak Radziejewski mógł pracować 18 lat w Zarządzie Dróg skoro Zarząd powołano 10 lat temu? A czy przypadkiem ten facet nie został zwolniony za to że pracował na budowie na czarno podczas gdy miał zwolnienie lekarskie? TO była ta Nienaganna praca? - powtarzam komentarze jak dziennik artykuły
Przed Zarządem Dróg nie było żadnej jednostki zajmującej się drogami. Przed 10 latami Kojtych, Mika, Watras, Radziejewski i inni nie byli drogowcami. Świat rozpoczął się 10 lat temu. Kiedy i gdzie się urodziłeś durniu? Hehe. OTO JEST OTOCZENIE RODZIKA. ON TAM KRÓLEM, ON TAM PAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybronic sie moze jak pokaze fakture ze wybieg dla koni wykonała mu firma której zapłacił i która odprowadziła od wykonanej usługi Vat do skarbówki. Teraz chyba jeleń wystawi mu lewa fakture. wybieg dla koni to nie piaskownica dla dzieci:):) PROKUTATOR NIE JEST GŁUPI. TAKICH CWANIAQCZKÓW JAK TEN PAJAC WYCZUWA NA ODLEGŁOSC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODZIK MIAŁ SZANSE ABY SPRAWA ZAKOŃCZYŁA SIE PO PIERWSZEJ ROZPRAWIE. DLACZEGO MECENASIK JEGO TAK CWANIAKOWAŁ I TAKIE DURNE WNIOSKI SKŁĄDAŁ JAK ZOBACZYLI ZE DZIENNIKARZE I FOTOREPORTERZY POKAZALI SIE PRZED SALA? STRACH OGRANAŁ ICH ZE NA SALI WYJDA NA JAW JESZCZE WIEKSZE PRZEKRETY PAJACA. DZIENNIKARZE POWINNI BYC NA KAZDEJ ROZPRAWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te posty to aż mnie skręca. O jakim wy mówicie wybiegu dla koni, czy wy w ogóle wiecie o czym piszecie ??. Karczmiska cechuje krajobraz kazimierski, a więc są górki , wąwozy itp. Pan Starosta zwyczajnie mieszka na górce, a jego teren jest zwyczajnie ogrodzony, ja tam nie widzę profesjonalnie zrobionego wybiegu dla koni. Aż mnie skręca jak piszecie o tym wybiegu, którego tak naprawdę nie ma. Po prostu z igły robicie widły, brawo . Dziwi mnie postawa drogowców. a więc jak to jest możliwe, że górki nie mogą odróżnić od wybiegu, ludzie..................... Dziwią mnie również artykuły w/w dziennika. Jak można tak ciągle napadać na jedne i te same osoby bez powodu???? Czy nie ma ciekawszych tematów, wydarzeń niż nie istniejący wybieg dla koni???? Tyle jest pozytywnych wydarzeń, ale nic nigdzie nie można przeczytać. Plotka plotkę goni, widać faceci są gorszymi plotkarzami niż kobiety? Mam nadzieję, że ta farsa szybko się skończy i DW przestanie ośmieszać nasz powiat i pisać niby w imieniu wszystkich mieszkańców. Czytając te artykuły można się pogubić, że jest tak źle, że wszyscy są przekrętami ale to nie prawda. Jeden drugiego ocenia według siebie i to jest najbardziej żałosne, a prawda jak zwykle jest inna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wybronic sie moze jak pokaze fakture ze wybieg dla koni wykonała mu firma której zapłacił i która odprowadziła od wykonanej usługi Vat do skarbówki. Teraz chyba jeleń wystawi mu lewa fakture. wybieg dla koni to nie piaskownica dla dzieci:):) PROKUTATOR NIE JEST GŁUPI. TAKICH CWANIAQCZKÓW JAK TEN PAJAC WYCZUWA NA ODLEGŁOSC.
Mam nadzieje , że prokurator w końcu pozna się na tych przekrętach " nie docenionej" pani redaktor z fałszywie przysięgającym tatusiem. To się dopiero nazywa PAJACOWANIE! Zawiść całkowicie wam rozum odebrała. Bez jakichkolwiek za hamowań, pomawiacie ludzi, obrażacie na forum nieszczędząc wyzwisk wszelkiej maści... Mam nadzieję, że odpowiecie za to wszystko. Polskie przysłowie mówi: nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka a kij ma dwa końce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[kolego Ludowcy powinni rządzić krajem.popatrz na fakty:ile było afer w różnych ugrupowaniach politycznych. Jeden przypadek z Opola i w dodatku niesprawdzony nie może podważać dorobku Ludowców a co do Dyrektora Tomasiaka to znam go osobiście i jest to bardzo porządny człowiek.Znam wiele przypadków gdzie w sposób bez interesowny pomaga ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatroskany napisał:
Zgadzam się z Romusiem. Tomasiak to oddzielna historia. Konia z rzędem temu kto widział go kiedyś w pracy
Męczy mnie twoje pisanie. jestem bezrobotnym chodzę do urzędu i tego człowieka często widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
Męczy mnie twoje pisanie. jestem bezrobotnym chodzę do urzędu i tego człowieka często widzę
Czego kłamiesz, kto ci za to płaci. Bezrobotny w PUP kierownika widzi rzadko, a o dyrektorze nie wspominając! Można być przez lata bezrobotnym i ich nie oglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Mam nadzieje , że prokurator w końcu pozna się na tych przekrętach " nie docenionej" pani redaktor z fałszywie przysięgającym tatusiem. To się dopiero nazywa PAJACOWANIE! Zawiść całkowicie wam rozum odebrała. Bez jakichkolwiek za hamowań, pomawiacie ludzi, obrażacie na forum nieszczędząc wyzwisk wszelkiej maści... Mam nadzieję, że odpowiecie za to wszystko. Polskie przysłowie mówi: nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka a kij ma dwa końce!!!
Słucha no "ktośiu". Jeśli jestem człowiekiem muślącym w co wątpię to powinieneś móc sobie wyobrazić, że starosta jest synem chłopa, posiada las, wie co można zrobić trzymając w dłoniach siekierę, piłę do drzewa, umie wbić gwożdzia i łopatą też umie władać więc o jakich fakturach gamoniu piszesz, co ma udowadniać, to że jest bezręki, bezmózgowy jak ty, opamietaj się człowieku, ty chyba poza szczekaniem bez powodu nic nie potrafisz o zgrozo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saslaw napisał:
Słucha no "ktośiu". Jeśli jestem człowiekiem muślącym w co wątpię to powinieneś móc sobie wyobrazić, że starosta jest synem chłopa, posiada las, wie co można zrobić trzymając w dłoniach siekierę, piłę do drzewa, umie wbić gwożdzia i łopatą też umie władać więc o jakich fakturach gamoniu piszesz, co ma udowadniać, to że jest bezręki, bezmózgowy jak ty, opamietaj się człowieku, ty chyba poza szczekaniem bez powodu nic nie potrafisz o zgrozo.
(Gość @ 29.09.2008, 09:21) to ten gościo chciał faktur a nia " ktoś" to nie ten wpis. Zgadzam sie z twoją uwaga , że starosta obie ręce ma i robić potrafi. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOST napisał:
Przed Zarządem Dróg nie było żadnej jednostki zajmującej się drogami. Przed 10 latami Kojtych, Mika, Watras, Radziejewski i inni nie byli drogowcami. Świat rozpoczął się 10 lat temu. Kiedy i gdzie się urodziłeś durniu? Hehe. OTO JEST OTOCZENIE RODZIKA. ON TAM KRÓLEM, ON TAM PAN.
Sam jesteś DUREŃ bo nie umiesz czytać prostych tekstów z gazet. Ale Ci wytłumaczę - znaj łaskę Pana. Otóż w gazecie jest wyraźnie napisane, że pracował nienagannie przez 18 lat w firmie a nie w ogóle. A co on robił przed pracą w Zarządzie to mnie to g.... obchodzi. Mógł sobie nienagannie pracować np. z żoną na budowie przy fugowaniu. Najlepszy tekst z jego wypowiedzi, że patrzył jak żona fuguje. A jak się biedaczek jąkał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio R. napisał:
Sam jesteś DUREŃ bo nie umiesz czytać prostych tekstów z gazet. Ale Ci wytłumaczę - znaj łaskę Pana. Otóż w gazecie jest wyraźnie napisane, że pracował nienagannie przez 18 lat w firmie a nie w ogóle. A co on robił przed pracą w Zarządzie to mnie to g.... obchodzi. Mógł sobie nienagannie pracować np. z żoną na budowie przy fugowaniu. Najlepszy tekst z jego wypowiedzi, że patrzył jak żona fuguje. A jak się biedaczek jąkał.
że takie luzackie odpowiedzi ci nie pasują. Wyluzuj. Uczą sie od Ciebie Nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie osądzajcie innych bo i wy będziecie osądzeni. A te wpisy to w większości w waszych godzinach pracy i to też jest działanie na szkodę swojego pracodawcy. Jakby odtajnić IP komputerów, z których pochodzą wpisy to narobilibyście w gacie ze strachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam tyle jestescie poprostu ... asz szkoda klawiatury na takich falszywych ludzi!!! szkoda mi was naprawde!!!! gadacie takie bzdury na ludzi ktorzy wam w zyciu pomogli dzieki ktorym mozecie normalnie zyc macie na chleb na rachunki polowy z was nie powinno sie zatrudnic a jednak zrobiono to bo jednemu czlowiekowi bylo was szkoda jeden czlowiek sie nad wami zlitowal gdy przyszliscie i prosiliscie o prace jeden jedyny a wy co tak sie odplacacie ??? teraz przez te nerwy niewinny czlowiek moze na cos zachorowac albo cos i to bedzie tylko wasza wina zastanowcie sie troche nad waszym zachowaniem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
francuzka napisał:
Powiem wam tyle jestescie poprostu ... asz szkoda klawiatury na takich falszywych ludzi!!! szkoda mi was naprawde!!!! gadacie takie bzdury na ludzi ktorzy wam w zyciu pomogli dzieki ktorym mozecie normalnie zyc macie na chleb na rachunki polowy z was nie powinno sie zatrudnic a jednak zrobiono to bo jednemu czlowiekowi bylo was szkoda jeden czlowiek sie nad wami zlitowal gdy przyszliscie i prosiliscie o prace jeden jedyny a wy co tak sie odplacacie ??? teraz przez te nerwy niewinny czlowiek moze na cos zachorowac albo cos i to bedzie tylko wasza wina zastanowcie sie troche nad waszym zachowaniem!!!
on niewinny chyba chleb zabierasz satyrykom. Kogo on nie skrzywdził lepiej zapytaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
francuzka napisał:
Powiem wam tyle jestescie poprostu ... asz szkoda klawiatury na takich falszywych ludzi!!! szkoda mi was naprawde!!!! gadacie takie bzdury na ludzi ktorzy wam w zyciu pomogli dzieki ktorym mozecie normalnie zyc macie na chleb na rachunki polowy z was nie powinno sie zatrudnic a jednak zrobiono to bo jednemu czlowiekowi bylo was szkoda jeden czlowiek sie nad wami zlitowal gdy przyszliscie i prosiliscie o prace jeden jedyny a wy co tak sie odplacacie ??? teraz przez te nerwy niewinny czlowiek moze na cos zachorowac albo cos i to bedzie tylko wasza wina zastanowcie sie troche nad waszym zachowaniem!!!
Kowalska weź się do roboty, a nie wypłakuj swoje niepokoje na forum. Odejście twoich szefów to twoje odejście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma sie co dziwic. Gwardia urzedasow zenka tyle lat zyła w zakłamaniu. Oni juz nie wiedza gdzie kończy sie prawo a zaczyna przestepstwo. Szkoda tych ludzi, ale nie mieli wyboru... kazdy che pracowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowisko lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości w sprawie zarzutów karnych wobec Zenona R., Andrzeja R. i Krystyny S. Oświadczenie Zarządu Komitetu Powiatowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł najpierw zacznijmy dymisję kaczorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Dobry pomysł najpierw zacznijmy dymisję kaczorów
A Zenobiusz i reszta bandy niech kradnie dalej. Znalazł się wujek dobra rada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...