Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moi prawnicy czuwają

Utworzony przez TW Edek, 4 lipca 2009 r. o 18:57 Powrót do artykułu
A więc przedsiębiorstwo PSL się kręci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA plebs slucha Jacksona a w Polsce disco polo, lol Taki bogacz a uzywana lodeczke kupiona gdzies na gieldzie rzeczy zlomowanych w USA nie jestem krolem disco polo a stac mnie na nowa lodeczke a nie jakis zdezelowany ze zlomu ktory sie popsul przy pierwszej podrozy hi hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i na co Cię jeszcze stać? Jesteś bardziej tandetny od tego gościa. On przynajmniej jest szczery: dostarcza produkt którego chcą ludzie i z tego żyje. Za to go cenię.
rock napisał:
W USA plebs slucha Jacksona a w Polsce disco polo, lol Taki bogacz a uzywana lodeczke kupiona gdzies na gieldzie rzeczy zlomowanych w USA nie jestem krolem disco polo a stac mnie na nowa lodeczke a nie jakis zdezelowany ze zlomu ktory sie popsul przy pierwszej podrozy hi hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczery może jest tandeciarz wieśniak i beztalencie kto cie słucha człowieczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plejbek napisał:
szczery może jest tandeciarz wieśniak i beztalencie kto cie słucha człowieczku
Największym głupcem jest ten, kto sądzi,że poza nim wszyscy są głupcami...Prawda miastowy człowieczku ?Pochwal się swoim talentem...Potrafisz coś więcej , niż oczerniać innych????? Nie sądzę. Zresztą widać to wyrażnie po toku Twojego myślenia... Jeszcze jedno- NIGDY nie wypowiadaj się za innych... Mów za siebie--człowieczku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plejbek napisał:
szczery może jest tandeciarz wieśniak i beztalencie kto cie słucha człowieczku
A ja Go słucham i mi się bardzo podoba , fajny facet i do tego przystojny i kulturalny . Miło na gościa patrzeć . Własnie to Ty jesteś wiesniak i tandeciarz , zazdrośniku jeden , spadaj z forum .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...