Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocykliści pędzą po śmierć

Utworzony przez ja, 22 lipca 2008 r. o 21:19 Powrót do artykułu
biedny Funio ..... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny Funio........ :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAll FUNIA ZAWSZE BYL TAAki WESOLY, podobno ten gowniarz w piątek BMW od lakiernika odebrał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki biedny Funio ???? jaki ???? 2:30 w nocy, pada deszcz.. sportowy motocykl... jazda w takich warunkach z gory skazana jest na duze ryzyko... a co do winy to jeszcze nie wiadomo... wszystko sie okaże... jeden minus dla kierowcy bmw to ze mial podobno 0.7 promila... i w takim wypadku nawet jak nie bedzie winny to chyba nie bedzie miał nieprzyjemnosci.. chyba ze i kierowca motocykla byl pod wpływem... konczac... nie jestem sympatykiem motocykli czy samochodow bmw itp ale jak patrze na szalejacego idiote na motocyklu to normalnie rece opadaja... jazda na jednym kole na ulicy, jazda slalomem miedzy samochodami... paranoja... jak to mowia DAWCY ORGANOW... pozdrawiam wszytkich normalnych kierowcow 2 i 4 kółek, nawet tych szybko jeżdzących ale z głowa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocykliści opanujcie się trochę 250 na godzine to nie jest prędkośc w terenie zabudowanym a znam takich idiotów którzy tak jeżdzą i są z tego dumni wtedy kierowca wyjeżdzający z drogi bocznej moze nie ocenić waszej odległości i tragedia gotowa. Pozatym może zawsze wykoczyć na droge jakiś pies czy kota nawet dziecko i co wtedy....... więc jak czujesz ze jesteś idiotą nie kupuj motocykla tylko skuter
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pepe ty deb***u ci co jeżdzo na motorze na kole to są oni dobże wyszkoleni dobże ubrani i umio określić zagrożenie na drodze. A szczeniaki któży kupujo sobie ścigacza za ostatnie pieniądze to są deb***e przesiadajo sie z mz odrazu na 140 konno maszyne i są krulami szos i laski na nich leco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wacek napisał:
pepe ty deb***u ci co jeżdzo na motorze na kole to są oni dobże wyszkoleni dobże ubrani i umio określić zagrożenie na drodze. A szczeniaki któży kupujo sobie ścigacza za ostatnie pieniądze to są deb***e przesiadajo sie z mz odrazu na 140 konno maszyne i są krulami szos i laski na nich leco.
Koleś najpierw naucz sie poprawnie pisać w ojczystym języku a potem zabieraj głos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drB napisał:
Koleś najpierw naucz sie poprawnie pisać w ojczystym języku a potem zabieraj głos!
jak nie masz nic do napisania na ten temat to nie pisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia!!!Straszna tragedia,rozpacz i ból po utraceniu tak pogodnego i wesołego kolegi ze szkolnej ławy-MARCINA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawiłeś Marcin po sobie mnóstwo miłych,niezapomnianych chwil-tych szkolnych i poza ...DLACZEGO ZOSTAWILES?!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pepe napisał:
jaki biedny Funio ???? jaki ???? 2:30 w nocy, pada deszcz.. sportowy motocykl... jazda w takich warunkach z gory skazana jest na duze ryzyko... a co do winy to jeszcze nie wiadomo... wszystko sie okaże... jeden minus dla kierowcy bmw to ze mial podobno 0.7 promila... i w takim wypadku nawet jak nie bedzie winny to chyba nie bedzie miał nieprzyjemnosci.. chyba ze i kierowca motocykla byl pod wpływem... konczac... nie jestem sympatykiem motocykli czy samochodow bmw itp ale jak patrze na szalejacego idiote na motocyklu to normalnie rece opadaja... jazda na jednym kole na ulicy, jazda slalomem miedzy samochodami... paranoja... jak to mowia DAWCY ORGANOW... pozdrawiam wszytkich normalnych kierowcow 2 i 4 kółek, nawet tych szybko jeżdzących ale z głowa!!!
jak dla mnie biedny bo on byl tylko pasazerem i nie prowadzil a pic to chyba kazdemu wolno. nie kieruje to moze pic . PROSTE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czwartek . godzina 16 . pogrzeb Marcina K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
jak dla mnie biedny bo on byl tylko pasazerem i nie prowadzil a pic to chyba kazdemu wolno. nie kieruje to moze pic . PROSTE !!!
CYTAT(pepe @ 22.07.2008, 23:59) * jaki biedny Funio ???? jaki ???? 2:30 w nocy, pada deszcz.. sportowy motocykl... jazda w takich warunkach z gory skazana jest na duze ryzyko... a co do winy to jeszcze nie wiadomo... wszystko sie okaże... jeden minus dla kierowcy bmw to ze mial podobno 0.7 promila... i w takim wypadku nawet jak nie bedzie winny to chyba nie bedzie miał nieprzyjemnosci.. chyba ze i kierowca motocykla byl pod wpływem... konczac... nie jestem sympatykiem motocykli czy samochodow bmw itp ale jak patrze na szalejacego idiote na motocyklu to normalnie rece opadaja... jazda na jednym kole na ulicy, jazda slalomem miedzy samochodami... paranoja... jak to mowia DAWCY ORGANOW... pozdrawiam wszytkich normalnych kierowcow 2 i 4 kółek, nawet tych szybko jeżdzących ale z głowa!!! jak dla mnie biedny bo on byl tylko pasazerem i nie prowadzil a pic to chyba kazdemu wolno. nie kieruje to moze pic . PROSTE !!! i tu się mylisz pasażer motocykla powinien być również trzewzwy takie są przepisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry chlopak był. Spoczywaj w pokoju kolego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wacek napisał:
pepe ty deb***u ci co jeżdzo na motorze na kole to są oni dobże wyszkoleni dobże ubrani i umio określić zagrożenie na drodze. A szczeniaki któży kupujo sobie ścigacza za ostatnie pieniądze to są deb***e przesiadajo sie z mz odrazu na 140 konno maszyne i są krulami szos i laski na nich leco.
Sracek ja mowiac o motocyklistach ktorzy jezdza na jednym kole itd to mam na mysli tych lepszych i tych gorszych... bo jaka jest roznica czy robi to zawodowiec na ruchliwej ulicy czy amator ?? czy Robert Kubica moze sie scigac po Lublinie a Ty Sracku Nie... czy obaj nie mozecie ??? zastanow sie czasem co piszesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny Krystian on też tam zginą a nikt o nim nawet nie wspomni. fajny chłopak byl zawsze wesoły i wogule. bedzie nam go brakowało. spoczywaj w pokoju braciszku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny Krystian on też tam zginą a nikt o nim nawet nie wspomni. fajny chłopak byl zawsze wesoły i wogule. bedzie nam go brakowało. spoczywaj w pokoju braciszku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny Krystian on też tam zginą a nikt o nim nawet nie wspomni. fajny chłopak byl zawsze wesoły i wogule. bedzie nam go brakowało. spoczywaj w pokoju braciszku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawdziwa tragedia chłopcy nie zasłużyli na to powinni dalej cieszyć się życiem. Krystian podobno miał urodziny. nigdy go nie zapomnę. wspaniały człowiek niech żałuje ten kto go nie znał. zawsze będziesz żył w pamięci swojej kuzynki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesia napisał:
to prawdziwa tragedia chłopcy nie zasłużyli na to powinni dalej cieszyć się życiem. Krystian podobno miał urodziny. nigdy go nie zapomnę. wspaniały człowiek niech żałuje ten kto go nie znał. zawsze będziesz żył w pamięci swojej kuzynki .
Panowie i Panie motocyklistki, jeszcze sprawa z wypadkiem w skokowie nie ucichla, a 10 minut temu mijałem przed Karczmiskami kolejny wypadek z udziałem motocyklisty. Kolejny motocyklista nie wróci dzisiaj do domu. W chwili kiedy mijałem rozwalony motocykl, poszkodowanego/poszkodowanych??? zabierał śmigłowiec. Jutro bedzie pewnie więcej wiadomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...