Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsi wychowawcy w regionie nagrodzeni

Utworzony przez ~gość~, 3 czerwca 2009 r. o 13:05 Powrót do artykułu
Brawo nauczyciele z Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej, to są rzeczywiście najlepsi fachowcy od nauczania czego dowodzą nawet ostatnie wyniki egzaminów klas szóstych. Natomiast Pani Dyrektor i prezes stowarzyszenia niech wreszcie się wezmą na poważnie za szukanie siedziby dla szkoły a nie czekają na oklaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam was ale gorąco pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... są rzeczywiście najlepsi fachowcy od nauczania czego dowodzą nawet ostatnie wyniki egzaminów klas szóstych...." Przypominam że są to dzieci wyselekcjonowane na podstawie testów kwalifikacyjnych. Czy byłyby rówież podobne osiągnięcia w pracy z dziećmi z rejonu? Więcej realizmu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie sorka Janicka zasługuje na pierwsze miejsce, jedna z najlepszych nauczycielek jaką znałem, była moją wychowawczynią więc wiem co piszę. Pozdrowienia od ucznia z byłej 3M !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szefie, gratuluję z całego serca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem wręcz przeciwnego zdania.W Czarcie uczy się rocznie ok. 900 młodzieży.Kilkadziesiąt osób wysyłajacych po kilka ( i więcej) kserowanych kuponów na dwójkę z tej szkoły - to zakrawa na farsę.Znam inną , dużo bardziej przyjazną i oddaną nam dwójkę nauczycieli.Zarówno pod względem merytorycznego przygotowania lekcji jak i podejścia do ucznia.JEGO I JEJ wielu z nas nigdy nie zapomni.Myślę że absolwenci i bywalcy n-k więdzą o kim tak ciepło myślę, wspominam i będę zawsze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor Witold Flis z dawnego PST to był megawychowawca.Pozdrawiam Panie Witoldzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolwent PST napisał:
Profesor Witold Flis z dawnego PST to był megawychowawca.Pozdrawiam Panie Witoldzie.
odezwij się do mnie ! wiechosta@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek Flis ! Zajebisty facet, ciekawe co u Niego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to dobrze, że pani Agnieszka Janicka zajęła drugie miejsce, choć mogłaby zająć i pierwsze, ponieważ jest wspaniałą wychowawczynią i nauczycielką dbającą o bezpieczeństwo i wychowanie uczniów. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, iż tak późno skomentowałam, jednakże teraz przypadkiem znalazłam tę stronę. Według mnie, pani Agnieszka Janicka jest naprawdę dobrą wychowawczynią i nauczycielką oraz myślę, że dobrze wychowuje uczniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie najlepszy wycgowca jest ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorka Agnieszka Janicka jest najukochańszą nauczycielką na świecie. Co prawda dużo wymaga, ale to chyba nawet lepiej. Dzięki niej bardzo polubiłam dotąd najnudniejszy dla mnie przedmiot. Pozdrawiam sorkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie znam czesci nauczycieli ktorzy brali udzial w tym konkursie, ale pani Janicka moim zdaniem jest najfajniejsza nauczycielka jaka poznalem. pozdrawiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...