Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to za Czasy, wszyscy piją alkohol.Szkoda że na tym wszystkim tracą dzieci, przyszłość narodu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drodzy redaktorzy. Jak już coś piszecie to piszcie zgodnie, bo w dwóch artykułach o tym wypadku wystepują dwie miejscowości Chodel i Chodem. Tak też więc więcej pomyślunku a nie tylko redagowania. Pozdrawiam.
0
Siewielcu? Chodem? Co to ma być? Czy to za tego typu artykuły trzeba będzie już niedługo płacić? Świat zwariował. Przecież to jest żenada.
0
...w Siewalce koło Chodla!!!
0
W SIEWALCE !!! - NIE w Siewielcu!!!
0
manewr cofania, to drugi najbardziej niebezpieczny manewr (pierwszy to skręt w lewo)
0
W SIEWALCE POD CHODLEM proszę piszcie poprawne nazwy miejscowości
0
czyżby dziennikarz też pił alkohol ;-)) ?
0
.. co robilo 3letnie dziecko o 21 pod sklepem ??????
0
W komunikacie policyjnym napisali że w Siewielcu, to znaczy że w Siewielcu. Redaktor przepisał komunikat bezmyślnie i wszystko. Nawet jakby sam zauwazył że policja się pomyliła to i tak nie śmiałby zmieniać cokolwiek, bo by mu jeszcze później informacji nie dawali z komendy i o czym wtedy redaktor by pisał?
0
ra napisał:
.. co robilo 3letnie dziecko o 21 pod sklepem ??????
Było z rodzicami.
0
red napisał:
W komunikacie policyjnym napisali że w Siewielcu, to znaczy że w Siewielcu. Redaktor przepisał komunikat bezmyślnie i wszystko. Nawet jakby sam zauwazył że policja się pomyliła to i tak nie śmiałby zmieniać cokolwiek, bo by mu jeszcze później informacji nie dawali z komendy i o czym wtedy redaktor by pisał?
Bo teraz to takie "dziennikarstwo" jest. Żaden nie ruszy tyłka z za biurka.Czekają, aż naiwny czytelnik coś podrzuci na meila, najlepiej jakieś krwiste fotki. Ewentualnie "wuwuwu policja pe el" i CTRL+C CTRL+V.
0
mika napisał:
Bo teraz to takie "dziennikarstwo" jest. Żaden nie ruszy tyłka z za biurka.Czekają, aż naiwny czytelnik coś podrzuci na meila, najlepiej jakieś krwiste fotki. Ewentualnie "wuwuwu policja pe el" i CTRL+C CTRL+V.
zza biurka.
0
chyba w Siewalce a nie w Siewielcu
0
Podstawowe pytanie: Co o godz. 21:00 robi trzyletnie dziecko na ulicy ew. drodze? Czy wogóle można zostawić bez opieki trzyletnie dziecko na ulicy? Prawdopodobnie kierująca mazdą nie miała szans zobaczenia we wstecznym lustrku tak małej osoby.
0
pytanie: kto tej pijanej, chyba notorycznie, qooorwie, dał prawo jazdy?? przecież to ślepe!! to pod rządami tuska rozdawane są prawa jazdy na prawo i lewo różnym pijakom, slepcom, paralitykom, epileptykom itd. Skutki: czytaj kronikę wypadków !!
0
epileptyk napisał:
pytanie: kto tej pijanej, chyba notorycznie, qooorwie, dał prawo jazdy?? przecież to ślepe!! to pod rządami tuska rozdawane są prawa jazdy na prawo i lewo różnym pijakom, slepcom, paralitykom, epileptykom itd. Skutki: czytaj kronikę wypadków !!
Po co te wyzwiska i insynuacje o notorycznym pijaństwie? Nic jej nie usprawiedliwia, ale statystycznie to pijani mężczyźni są częstszymi sprawcami śmiertelnych wypadków, nie kobiety.
0
epileptyk napisał:
Masz rację.RYŻY to samo zło co prześladuje ten kraj.
0
Może ktoś podać inicjały sprawcy
0
A ja mam pytanie czy to było na przejściu dla pieszych bo nigdzie nie mogę się doczytać.Bardzo "dziękuję" za komplementy,mam prawko od zeszłego roku i nigdy nie siadam za kierownicę po alkoholu ale jak czytam takie epileptyczne wpisy to mam ochotę pozwać do sądu.Wiem jedno-strach siadać za kółko
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: