Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no ok, te dzieci sa jeszcze male, skad wezma pieniadze gdy beda duze i beda musialy isc do szkoly? teraz koszty to jeszcze nic w porownaniu do tego co bedzie a juz sobie nie radza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś żart? siedem osób w jednym pokoju i do tego wynajętym??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam męża z takiej właśnie podobnej rodziny - w życiu nie był nad morzem, w górach, nad ciepłymi morzami i wierzcie mi, że jak zasmakował normalnego życia to był pełen rozgoryczenia dla rodziców, którzy mu zapewnili los biedoty, na zasadzie urodzic a potem jakoś to będzie; my nadrabiamy te jego zaległości ale co powiedziec o pozostałym jego rodzeństwie? zaszlachtowac takich rodziców, bo się na nich nie nadają, żeby 30-letni mężczyzna zachwycał się po raz pierwszy w życiu widokiem morza no to jakaś paranoja jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja mam męża z takiej właśnie podobnej rodziny - w życiu nie był nad morzem, w górach, nad ciepłymi morzami i wierzcie mi, że jak zasmakował normalnego życia to był pełen rozgoryczenia dla rodziców, którzy mu zapewnili los biedoty, na zasadzie urodzic a potem jakoś to będzie; my nadrabiamy te jego zaległości ale co powiedziec o pozostałym jego rodzeństwie? zaszlachtowac takich rodziców, bo się na nich nie nadają, żeby 30-letni mężczyzna zachwycał się po raz pierwszy w życiu widokiem morza no to jakaś paranoja jest
Zgadzam się z Panią, niemożność zapewnia dzieciom podstawowych warunków wiąże się z tym że nie będą miały szansy poznać innego miejsca niż te w którym mieszkają. Ledwo wiążąc koniec z końcem bardzo trudno zapewnić jest dzieciakom jakieś rozrywki, nie mówię już o paru dniowych wycieczkach ale np. pielgrzymkach po bierzmowaniu albo jedno dniowym wyjeździe poza miasto. No i tutaj ukazują się nierówności, jedne dzieci jadą bo ich rodziców stać a ci biedniejsi zostają w domach. Jak wytłumaczyć swojemu dziecku że nie można mu czegoś kupić, gdzieś pojechać ? Przecież każdy powinien chcieć dla swoich pociech jak najlepiej a pieniędzy w rodzinach wielodzietnych nie ma, albo są źle rozdysponowywane np. alkohol. Niestety znam takie rodziny gdzie szkoła średnia i do roboty, na studia nas nie stać i utrzymywać również. A co jest jeszcze bardziej przykre że dzieci z takich rodzin, idą do pracy tylko po to aby mieć w końcu własne pieniądze i zapomnieć o ubóstwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przynoszę mamie pampersy i wynosze puste butelki" Chyba po alkoholu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tydzień urodzi mi się dziecko. Ja i mąż, który utrzymuje mnie i niebawem dziecko mieszkamy z rodzicami i moim rodzeństwem. Proszę o pomoc gdyż jest nam ciężko. Nawet nie wiemy skąd biorą się dzieci i nie mamy pojęcia jak mogło dojść do ciąży. Panie wójcie i pracownicy opieki społecznej - jeżeli specjalizujecie się w pomaganiu rodzinom, które sobie wpadają bo nie wiedzą co to gumki to może pomożecie i nam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani redaktor-starsza córka tych państwa ma na imię ANDŻELIKA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja mam męża z takiej właśnie podobnej rodziny - w życiu nie był nad morzem, w górach, nad ciepłymi morzami i wierzcie mi, że jak zasmakował normalnego życia to był pełen rozgoryczenia dla rodziców, którzy mu zapewnili los biedoty, na zasadzie urodzic a potem jakoś to będzie; my nadrabiamy te jego zaległości ale co powiedziec o pozostałym jego rodzeństwie? zaszlachtowac takich rodziców, bo się na nich nie nadają, żeby 30-letni mężczyzna zachwycał się po raz pierwszy w życiu widokiem morza no to jakaś paranoja jest
Kochana ja pochodze z takiego domu w którym miszkalismy w 7 wraz z rodzicami wszyscy pokonczyliśmy szkoły średnie 2 z nas wyższe , Baltyk widziłam faktycznie jak skonczyłam 18 lat gory na wycieczce szkolnej ale czy zycie to tylko przyjemnosc zwiedzania, moje dzoeciństwo było cudowne zastanawiam sie czy ja zdołam przekazac mojemu synowi to co otrzymałam od moich rodziców kocham swoich rodziców niestety juz odeszli wszyscy wspominamy ich jak najlepiej i jestesmy wdzieczni ze jestesmy na tym swicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Za tydzień urodzi mi się dziecko. Ja i mąż, który utrzymuje mnie i niebawem dziecko mieszkamy z rodzicami i moim rodzeństwem. Proszę o pomoc gdyż jest nam ciężko. Nawet nie wiemy skąd biorą się dzieci i nie mamy pojęcia jak mogło dojść do ciąży. Panie wójcie i pracownicy opieki społecznej - jeżeli specjalizujecie się w pomaganiu rodzinom, które sobie wpadają bo nie wiedzą co to gumki to może pomożecie i nam?
Dziwię się mocno,że Twój komentarz jest taki "jadowity".Czy ktoś Ci "wlazł"na pobory i zabiera,żeby pomóc tym ludziom ?Jesteś osobą młodą-spodziewasz się pierwszego dziecka i jeszcze nie jest pewne,że "za chwilę"nie zajdziesz w drugą ciążę ,a może nawet i w trzecią(wiesz-gumki też nie są niezawodne...).Nie dawaj,nie pomagaj-ale i sądź kogoś,kogo nie znasz,bo nie masz takiego prawa.Nawet jeśli pomoc nadejdzie z naszych podatków-to na 100 % nie z Twoich-bo jak piszesz-Jesteś na utrzymaniu męża.... To był apel do ludzi dobrej woli a nie do ujadaczy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśkaII napisał:
Dziwię się mocno,że Twój komentarz jest taki "jadowity".Czy ktoś Ci "wlazł"na pobory i zabiera,żeby pomóc tym ludziom ?Jesteś osobą młodą-spodziewasz się pierwszego dziecka i jeszcze nie jest pewne,że "za chwilę"nie zajdziesz w drugą ciążę ,a może nawet i w trzecią(wiesz-gumki też nie są niezawodne...).Nie dawaj,nie pomagaj-ale i sądź kogoś,kogo nie znasz,bo nie masz takiego prawa.Nawet jeśli pomoc nadejdzie z naszych podatków-to na 100 % nie z Twoich-bo jak piszesz-Jesteś na utrzymaniu męża.... To był apel do ludzi dobrej woli a nie do ujadaczy....
MIAŁO BYĆ NIE SĄDŹ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśkaII napisał:
Dziwię się mocno,że Twój komentarz jest taki "jadowity".Czy ktoś Ci "wlazł"na pobory i zabiera,żeby pomóc tym ludziom ?Jesteś osobą młodą-spodziewasz się pierwszego dziecka i jeszcze nie jest pewne,że "za chwilę"nie zajdziesz w drugą ciążę ,a może nawet i w trzecią(wiesz-gumki też nie są niezawodne...).Nie dawaj,nie pomagaj-ale i sądź kogoś,kogo nie znasz,bo nie masz takiego prawa.Nawet jeśli pomoc nadejdzie z naszych podatków-to na 100 % nie z Twoich-bo jak piszesz-Jesteś na utrzymaniu męża.... To był apel do ludzi dobrej woli a nie do ujadaczy....
Uwierz mi ze znam...A tak po za tym moja ciąża jest w pełni planowana i podczas stosunku potrafimy uważać, bo zeby to robić trzeba robić z głową, a nie tak jak rodzice trojaczków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśkaII napisał:
Dziwię się mocno,że Twój komentarz jest taki "jadowity".Czy ktoś Ci "wlazł"na pobory i zabiera,żeby pomóc tym ludziom ?Jesteś osobą młodą-spodziewasz się pierwszego dziecka i jeszcze nie jest pewne,że "za chwilę"nie zajdziesz w drugą ciążę ,a może nawet i w trzecią(wiesz-gumki też nie są niezawodne...).Nie dawaj,nie pomagaj-ale i sądź kogoś,kogo nie znasz,bo nie masz takiego prawa.Nawet jeśli pomoc nadejdzie z naszych podatków-to na 100 % nie z Twoich-bo jak piszesz-Jesteś na utrzymaniu męża.... To był apel do ludzi dobrej woli a nie do ujadaczy....
a ja np. pracuję i co, moje podatki idą na takie bezmyślne rodziny, bop szczytem jest mieszkać na stancji i mieć nawet niechby nawet troje dzieci. Ja mam swoje mieszkanie 50 metrowe i mam jedno dziecko, bo to mieszkanie dwupokojowe, gdzie w jednym syn a w drugim my rodzice, i nie decyduję sie na drugie bo nei mam za co kupić większe mieszkanie aby drugie dziecko miało swój pokój. jak gumka zawodzi no to są jeszcze inne metody. Jakoś raptem od wszystkich matek wielodzietnych słyszę, ze im gumka zawodzi, one chyba nawet tych gumek nie używają tylko się tak ładnie tłumacza, ze wiedzą przynajmniej co to gumka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdemu mogło to się zdarzyć przestańcie osądzać innych bo nie wiadomo co kom się przytrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy to dzieci sie robi w trakcie przydarzania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam czytam czytam i każdy ma trochę racji ale nikt nie pomyślał że teraz mamy takie prawo i robienie dzieci to jest dobry biznes (zapewnienie sobie łatwego dochodu) na wiele lat! To są duże pieniążki których mało kto zarobi uczciwą pracą nie trzeba liczyć np. że jak dostaje z opieki 1.4 tys. (bo tak dostają i więcej!) a jak zarobi 1.4 tys. uczciwą pracą na rękę to są takie same pieniążki? zarobić to trzeba stracić na dojazd,trzeba coś kupić na jedzonko w pracy,ubranie,buty, trzeba zapłacić wszystkie opłaty a jest ich coraz więcej a i opał na zimę itd. i ile zostanie Wam na życie? a 1.4 tys. z opieki to jest wszystko na jedzonko,ciuszki i zabawę bo opłat NIEMA! wszystko pokrywa nasza wspaniała opieka! (opał na zimę też!) W innych gminach dają wędki a w naszej konserwy rybne! Za parę lat opieka no i policja będzie miała ręce pełne roboty bo dzieci nie będą lepsze od rodziców (oby nie gorsze!) bo jak rodzice nie mają wychowania to i dzieci też nie będą miały! Dzieci z rodzin które żyją z naszej OPIEKI SPOŁECZNEJ też pójdą śladami rodziców! bo łatwy pieniądz to dobry pieniądz! Każdy widzi tę rozrzutność Gminy i Opieki społecznej i nic nie robi!!!!! Nam podnoszą podatki a im umarzają! bo bidne? (daj boże mi taką bidę). Dziękuje za taką sprawiedliwość! POZDRAWIAM* ps. wszystkie moje spostrzeżenia oparte są na faktach! dużo by pisać ale po co? i tak nic się nie zmieni!!!!! trzeba wychowywać rodziców aby mogły wychować swoje dzieci a nie dawać łatwą kasę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
betti napisał:
Witam czytam czytam i każdy ma trochę racji ale nikt nie pomyślał że teraz mamy takie prawo i robienie dzieci to jest dobry biznes (zapewnienie sobie łatwego dochodu) na wiele lat! To są duże pieniążki których mało kto zarobi uczciwą pracą nie trzeba liczyć np. że jak dostaje z opieki 1.4 tys. (bo tak dostają i więcej!) a jak zarobi 1.4 tys. uczciwą pracą na rękę to są takie same pieniążki? zarobić to trzeba stracić na dojazd,trzeba coś kupić na jedzonko w pracy,ubranie,buty, trzeba zapłacić wszystkie opłaty a jest ich coraz więcej a i opał na zimę itd. i ile zostanie Wam na życie? a 1.4 tys. z opieki to jest wszystko na jedzonko,ciuszki i zabawę bo opłat NIEMA! wszystko pokrywa nasza wspaniała opieka! (opał na zimę też!) W innych gminach dają wędki a w naszej konserwy rybne! Za parę lat opieka no i policja będzie miała ręce pełne roboty bo dzieci nie będą lepsze od rodziców (oby nie gorsze!) bo jak rodzice nie mają wychowania to i dzieci też nie będą miały! Dzieci z rodzin które żyją z naszej OPIEKI SPOŁECZNEJ też pójdą śladami rodziców! bo łatwy pieniądz to dobry pieniądz! Każdy widzi tę rozrzutność Gminy i Opieki społecznej i nic nie robi!!!!! Nam podnoszą podatki a im umarzają! bo bidne? (daj boże mi taką bidę). Dziękuje za taką sprawiedliwość! POZDRAWIAM* ps. wszystkie moje spostrzeżenia oparte są na faktach! dużo by pisać ale po co? i tak nic się nie zmieni!!!!! trzeba wychowywać rodziców aby mogły wychować swoje dzieci a nie dawać łatwą kasę!
masz rację, i każda matka wielodzietna dostanie wszędzie pomoc za darmo, no bo wiadomo szkoda dzieci, a te matki co pracują i zarabiają grosze one lub ich ojcowie to się nie liczą ,bo mają pracę, także w naszym kraju to najlepiej zyje się próżniakowi, nierobowi, pijakowi, złodziejowi i ... ale nie pracownikowi. h** z takim krajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
masz rację, i każda matka wielodzietna dostanie wszędzie pomoc za darmo, no bo wiadomo szkoda dzieci, a te matki co pracują i zarabiają grosze one lub ich ojcowie to się nie liczą ,bo mają pracę, także w naszym kraju to najlepiej zyje się próżniakowi, nierobowi, pijakowi, złodziejowi i ... ale nie pracownikowi. h** z takim krajem.
To prawda, ale czy chciałbyś być takim pasożytem? Ja mam swą godność i wolę żyć skromnie za uczciwie zapracowane pieniądze.Nierobami brzydzę się.Ot taka biorcza postawa-wszystko im się należy.Do roboty to nie chce się towarzystwo...wziąć.Państwo roztacza opiekę nad nieudacznikami, a reszta musi sobie radzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się ma wychowanie to i honor i wstyd jest! Z pomocy korzystają ludzie młodzi którzy nie znają biedy! Nasza opieka i gmina płaci ale nie kontroluje na co to idzie? Czy telewizor plazmowy i DVD to jest to co jest niezbędne do życia?a dzieci wołają chjeba,chjeba? gdzie jest pomoc społeczna? a ludziom starym w zimie rury pękają,woda w wiadrze zamarza,krety ryją w mieszkaniu! gdzie jest pomoc społeczna? potrafią tylko dać ogłoszenie w internecie aby zgłaszać potrzebujących a cza ruszyć odwłoki i przejść się po wsi gdzie mieszkają ludzie starzy i samotni jeszcze parę srogich zim i nie będzie po co chodzić! bo ludzie starzy padają jak muchy! Piszę,piszę i po co? wiem że to nie na temat ale szlak mnie trafia jak muszę płacić podatki a ktoś rozdaje pieniążki ot tak bo jak są to cza rozdać! POZDRAWIAM* ps. wszystko z życia wzięte! bo są co myślą że fantazjuje! (pracować też można ale na czarno lub na biało jak kto woli tylko nie trzeba się chwalić!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze korzystający z opieki to nie są ludzie niezaradni czy nieudacznicy czy bezrobotni to są ludzie przedsiębiorczy,zaradni,młodzi,przebiegli,wyrachowani,bez wstydu,bez honoru itd. dużo by tu wymieniać i dawać przykłady! POZDRAWIAM* ps. starzy,niezaradni i nieudacznicy siedzą w domach! i pazury obgryzają z głodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
korzystanie z opieki społecznej to zawód przenoszony z rodziców na dzieci - tacy ludzie nie potrafią inaczej życ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...