Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

8 czerwca 2010 r.
19:43
Edytuj ten wpis

Niedrzwca Duża: Dary od Czytelników trafiły do trojaczków

0 28 A A

Wanienka, przewijak, leżaczek i trzy pudełka ubranek – takie prezenty od naszych Czytelników przekazaliśmy dziś rodzinie z Niedrzwicy Dużej. – Dziękujemy za wsparcie – wzruszyła się mama maluchów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Bardzo przydadzą nam się te rzeczy, zwłaszcza ubranka. Dzieci tak szybko rosną – nie kryła radości babcia trojaczków Elżbieta Dzido, która czekała na nas przed domem i pomagała wypakować z samochodu prezenty, które przekazali nasi Czytelnicy.

– Dziękujemy wszystkim za pomoc, którą nam okazali. Nie spodziewaliśmy się aż takiej reakcji ludzi – mówi Wioletta Pastusiak- Smoleń, mama trojaczków.

Przypomnijmy. Rodzina Smoleniów z Niedrzwicy Dużej powiększyła się niedawno o trojaczki. Julia, Weronika i Mateusz przyszły na świat 21 maja w szpitalu przy ul. Jaczewskiego w Lublinie. Małżeństwo Smoleniów wychowuje już dwójkę starszych dzieci – 11-letnią Weronikę i 5-letniego Rafała. Rodzina znajduje się w trudnej sytuacji materialnej. Mieszka w wynajętym domu razem z mamą pani Wioletty. 7-osobowa rodzina zajmuje jeden niewielki pokój. Pracuje tylko tata trojaczków.

Po naszych publikacjach ruszyła lawina pomocy. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej z Niedrzwicy przekazał meble do dziecięcego pokoju. Maluchy dostały również prezenty od przedsiębiorców z Niedrzwicy Dużej. – Dostaliśmy m.in. 3 foteliki do samochodu, pościel, koce, podgrzewacze, wanienkę, pieluchy, rożki – wymienia pani Wioletta.

Nasi Czytelnicy podarowali dzieciom wanienkę ze stojakiem, przewijak i leżaczek. Zebraliśmy też ubranka – w sumie trzy duże pudełka.

Dary zawieźliśmy dziś do domu w Niedrzwicy Dużej, gdzie kilka dni temu rodzice przywieźli trojaczki ze szpitala.

– Bardzo się cieszymy, że są już z nami. Każdy ma już swojego ulubieńca. Moja jest Julcia – uśmiecha się Andżelika.

W opiece nad dziećmi pomaga również 5-letni Rafał. – Przynoszę mamie pampersy i wynoszę puste butelki – mówi z dumą brat trojaczków.

Przyjście na świat trojaczków wywołało ogromne zainteresowanie w Niedrzwicy Dużej. – Niektórzy spacerując zerkają w stronę domu. Pewnie myślą, że dzieci są na dworze – uśmiecha się Iwona Gosik, siostra pani Wioletty.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 czerwca 2010 o 19:48
0
~gość~ napisał:
lepiej mieć biednego ale uczciwego męża, niż zabawki z sex-shopu

biedny i uczciwy, chyba żartujesz, taki to chce się na siłę dorobić i kombinuje jak tylko może. Mam koleżankę pochodząca z biednej wielodzietnej rodziny (5 rodzeństwa), o nie, kłamczuch, oszust, lizus, donosiciel, itp.
Avatar
~gość~ / 13 czerwca 2010 o 18:02
0
lepiej mieć biednego ale uczciwego męża, niż zabawki z sex-shopu
Avatar
Gość / 13 czerwca 2010 o 13:38
0
~gość~ napisał:
Gdyby nie Ci "okropni" rodzice,Ty dzisiaj nie miałabyś męża.Byłabyś starą,zgorzkniałą panną (chociaż żółć już Ci się wylewa).Wyjazd nad morze nie jest miarą miłości,oddania się rodzinie i dobrego wychowania.

jeszcze bogatego męża to można wsiąść, a nie biedę z domu wielorodzinnego
Avatar
Gość / 13 czerwca 2010 o 13:37
0
~gość~ napisał:
Gdyby nie Ci "okropni" rodzice,Ty dzisiaj nie miałabyś męża.Byłabyś starą,zgorzkniałą panną (chociaż żółć już Ci się wylewa).Wyjazd nad morze nie jest miarą miłości,oddania się rodzinie i dobrego wychowania.

aleś wymyśliła, rodzić dzieci w biedzie po to aby ktoś mia męża, jak nie ten to inny by był, chińczyków mamy ci dużo już w naszym kraju, także babo daruj sobie rodzenie na silę, po to aby nie było samotnych kobiet. Teraz sa też sex szopy, takze mąż na stale w domu to tylko dodatkowe zajęcie, bo trzeba się nim jeszcze zajmować. Od czasu do czasu to tak, ale nie na stale

aleś wymyśliła, rodzić dzieci w biedzie po to aby ktoś mia męża, jak nie ten to inny by był, chińczyków mamy ci dużo już w naszym kraju, także babo daruj sobie rodzenie na silę, po to aby nie było samotnych kobiet. Teraz sa też sex szopy, takze mąż na stale w domu to tylko dodatkowe zajęcie, bo trzeba się nim jeszcze zajmować. Od czasu do czasu to tak, ale nie na stale rozwiń
Avatar
~gość~ / 13 czerwca 2010 o 10:43
0
Gość napisał:
ja mam męża z takiej właśnie podobnej rodziny - w życiu nie był nad morzem, w górach, nad ciepłymi morzami i wierzcie mi, że jak zasmakował normalnego życia to był pełen rozgoryczenia dla rodziców, którzy mu zapewnili los biedoty, na zasadzie urodzic a potem jakoś to będzie; my nadrabiamy te jego zaległości ale co powiedziec o pozostałym jego rodzeństwie? zaszlachtowac takich rodziców, bo się na nich nie nadają, żeby 30-letni mężczyzna zachwycał się po raz pierwszy w życiu widokiem morza no to jakaś paranoja jest



Gdyby nie Ci "okropni" rodzice,Ty dzisiaj nie miałabyś męża.Byłabyś starą,zgorzkniałą panną (chociaż żółć już Ci się wylewa).Wyjazd nad morze nie jest miarą miłości,oddania się rodzinie i dobrego wychowania.



Gdyby nie Ci "okropni" rodzice,Ty dzisiaj nie miałabyś męża.Byłabyś starą,zgorzkniałą panną (chociaż żółć już Ci się wylewa).Wyjazd nad morze nie jest miarą miłości,oddania się rodzinie i dobrego wychowania. rozwiń
Avatar
~gość~ / 13 czerwca 2010 o 10:32
0
betti napisał:
Jak się ma wychowanie to i honor i wstyd jest! Z pomocy korzystają ludzie młodzi którzy nie znają biedy! Nasza opieka i gmina płaci ale nie kontroluje na co to idzie? Czy telewizor plazmowy i DVD to jest to co jest niezbędne do życia?a dzieci wołają chjeba,chjeba? gdzie jest pomoc społeczna? a ludziom starym w zimie rury pękają,woda w wiadrze zamarza,krety ryją w mieszkaniu! gdzie jest pomoc społeczna? potrafią tylko dać ogłoszenie w internecie aby zgłaszać potrzebujących a cza ruszyć odwłoki i przejść się po wsi gdzie mieszkają ludzie starzy i samotni jeszcze parę srogich zim i nie będzie po co chodzić! bo ludzie starzy padają jak muchy! Piszę,piszę i po co? wiem że to nie na temat ale szlak mnie trafia jak muszę płacić podatki a ktoś rozdaje pieniążki ot tak bo jak są to cza rozdać! POZDRAWIAM* ps. wszystko z życia wzięte! bo są co myślą że fantazjuje! (pracować też można ale na czarno lub na biało jak kto woli tylko nie trzeba się chwalić!)


Podatki idą nie tylko do opieki społecznej,a policja,służba zdrowia (pożal się Boże),i wiele,wiele innych.Nikt z Was ich nie rozlicza,bo najłatwiej dokopać leżącemu.Nikt nie wie co przydarzy się w przyszłości waszym najbliższym,sąsiadom czy znajomym.Wtedy też tak będziecie komentować?


Podatki idą nie tylko do opieki społecznej,a policja,służba zdrowia (pożal się Boże),i wiele,wiele innych.Nikt z Was ich nie rozlicza,bo najłatwiej dokopać leżącemu.Nikt nie wie co przydarzy się w przyszłości waszym najbliższym,sąsiadom czy znajomym.Wtedy też tak będziecie komentować? rozwiń
Avatar
Gość / 13 czerwca 2010 o 09:17
0
betti napisał:
Masz rację! ale wyż demograficzny dopiero nadejdzie! bo becikowe i prorodzinne jest od niedawna! Dzieci,dzieci i nasza Pomoc Społeczna równa się? beztroskie długie życie! ale my nic nie zmienimy trzeba uważać kogo wybieramy do rządzenia w kraju czy gminie oby nie było kolejnego referendum które nic nie zmieni? bo wstyd i honor mamy My a nie rządzący! POZDRAWIAM*

ale pieprzysz, wybieram już 30 lat i staram się wybierać porządnych, których i tak nie znam osobiście bliżej, no to co mi to wybieranie da po tych spotach w mass mediach, wiadomo, pokazują co najlepsze i co mam, h**, co wybory to jeszcze gorzej, także pier***ę to wybieranie, bo już mi zbrzydł ten kraj. Bo jakby tak jeden z drugim dostawal wynagrodzenie ok. 1500 zl tak jak my szaracy na tym padole i do tego odpowiadał za to co robi toby sie tak nie pchali do koryta, a tak, mają sielankę, niezle wynagrodzenia, no to wiadomo, każdy woli żyć w luksusie, a najbardziej to uwielbiają leserzy, kombinatorzy, dranie, obiboki itp.

ale pieprzysz, wybieram już 30 lat i staram się wybierać porządnych, których i tak nie znam osobiście bliżej, no to co mi to wybieranie da po tych spotach w mass mediach, wiadomo, pokazują co najlepsze i co mam, h**, co wybory to jeszcze gorzej, także pier***ę to wybieranie, bo już mi zbrzydł ten kraj. Bo jakby tak jeden z drugim dostawal wynagrodzenie ok. 1500 zl tak jak my szaracy na tym padole i do tego odpowiadał za to co robi toby sie tak nie pchali do koryta, a tak, mają sielankę, niezle wynagrodzenia, no to wiadomo... rozwiń
Avatar
betti / 12 czerwca 2010 o 21:05
0
Gość napisał:
korzystanie z opieki społecznej to zawód przenoszony z rodziców na dzieci - tacy ludzie nie potrafią inaczej życ



Masz rację! ale wyż demograficzny dopiero nadejdzie! bo becikowe i prorodzinne jest od niedawna! Dzieci,dzieci i nasza Pomoc Społeczna równa się? beztroskie długie życie! ale my nic nie zmienimy trzeba uważać kogo wybieramy do rządzenia w kraju czy gminie oby nie było kolejnego referendum które nic nie zmieni? bo wstyd i honor mamy My a nie rządzący! POZDRAWIAM*



Masz rację! ale wyż demograficzny dopiero nadejdzie! bo becikowe i prorodzinne jest od niedawna! Dzieci,dzieci i nasza Pomoc Społeczna równa się? beztroskie długie życie! ale my nic nie zmienimy trzeba uważać kogo wybieramy do rządzenia w kraju czy gminie oby nie było kolejnego referendum które nic nie zmieni? bo wstyd i honor mamy My a nie rządzący! POZDRAWIAM* rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2010 o 19:58
0
korzystanie z opieki społecznej to zawód przenoszony z rodziców na dzieci - tacy ludzie nie potrafią inaczej życ
Avatar
betti / 12 czerwca 2010 o 19:34
0
Dodam jeszcze korzystający z opieki to nie są ludzie niezaradni czy nieudacznicy czy bezrobotni to są ludzie przedsiębiorczy,zaradni,młodzi,przebiegli,wyrachowani,bez wstydu,bez honoru itd. dużo by tu wymieniać i dawać przykłady! POZDRAWIAM* ps. starzy,niezaradni i nieudacznicy siedzą w domach! i pazury obgryzają z głodu!
Avatar
Gość / 13 czerwca 2010 o 19:48
0
~gość~ napisał:
lepiej mieć biednego ale uczciwego męża, niż zabawki z sex-shopu

biedny i uczciwy, chyba żartujesz, taki to chce się na siłę dorobić i kombinuje jak tylko może. Mam koleżankę pochodząca z biednej wielodzietnej rodziny (5 rodzeństwa), o nie, kłamczuch, oszust, lizus, donosiciel, itp.
Avatar
~gość~ / 13 czerwca 2010 o 18:02
0
lepiej mieć biednego ale uczciwego męża, niż zabawki z sex-shopu
Avatar
Gość / 13 czerwca 2010 o 13:38
0
~gość~ napisał:
Gdyby nie Ci "okropni" rodzice,Ty dzisiaj nie miałabyś męża.Byłabyś starą,zgorzkniałą panną (chociaż żółć już Ci się wylewa).Wyjazd nad morze nie jest miarą miłości,oddania się rodzinie i dobrego wychowania.

jeszcze bogatego męża to można wsiąść, a nie biedę z domu wielorodzinnego
Avatar
Gość / 13 czerwca 2010 o 13:37
0
~gość~ napisał:
Gdyby nie Ci "okropni" rodzice,Ty dzisiaj nie miałabyś męża.Byłabyś starą,zgorzkniałą panną (chociaż żółć już Ci się wylewa).Wyjazd nad morze nie jest miarą miłości,oddania się rodzinie i dobrego wychowania.

aleś wymyśliła, rodzić dzieci w biedzie po to aby ktoś mia męża, jak nie ten to inny by był, chińczyków mamy ci dużo już w naszym kraju, także babo daruj sobie rodzenie na silę, po to aby nie było samotnych kobiet. Teraz sa też sex szopy, takze mąż na stale w domu to tylko dodatkowe zajęcie, bo trzeba się nim jeszcze zajmować. Od czasu do czasu to tak, ale nie na stale

aleś wymyśliła, rodzić dzieci w biedzie po to aby ktoś mia męża, jak nie ten to inny by był, chińczyków mamy ci dużo już w naszym kraju, także babo daruj sobie rodzenie na silę, po to aby nie było samotnych kobiet. Teraz sa też sex szopy, takze mąż na stale w domu to tylko dodatkowe zajęcie, bo trzeba się nim jeszcze zajmować. Od czasu do czasu to tak, ale nie na stale rozwiń
Avatar
~gość~ / 13 czerwca 2010 o 10:43
0
Gość napisał:
ja mam męża z takiej właśnie podobnej rodziny - w życiu nie był nad morzem, w górach, nad ciepłymi morzami i wierzcie mi, że jak zasmakował normalnego życia to był pełen rozgoryczenia dla rodziców, którzy mu zapewnili los biedoty, na zasadzie urodzic a potem jakoś to będzie; my nadrabiamy te jego zaległości ale co powiedziec o pozostałym jego rodzeństwie? zaszlachtowac takich rodziców, bo się na nich nie nadają, żeby 30-letni mężczyzna zachwycał się po raz pierwszy w życiu widokiem morza no to jakaś paranoja jest



Gdyby nie Ci "okropni" rodzice,Ty dzisiaj nie miałabyś męża.Byłabyś starą,zgorzkniałą panną (chociaż żółć już Ci się wylewa).Wyjazd nad morze nie jest miarą miłości,oddania się rodzinie i dobrego wychowania.



Gdyby nie Ci "okropni" rodzice,Ty dzisiaj nie miałabyś męża.Byłabyś starą,zgorzkniałą panną (chociaż żółć już Ci się wylewa).Wyjazd nad morze nie jest miarą miłości,oddania się rodzinie i dobrego wychowania. rozwiń
Avatar
~gość~ / 13 czerwca 2010 o 10:32
0
betti napisał:
Jak się ma wychowanie to i honor i wstyd jest! Z pomocy korzystają ludzie młodzi którzy nie znają biedy! Nasza opieka i gmina płaci ale nie kontroluje na co to idzie? Czy telewizor plazmowy i DVD to jest to co jest niezbędne do życia?a dzieci wołają chjeba,chjeba? gdzie jest pomoc społeczna? a ludziom starym w zimie rury pękają,woda w wiadrze zamarza,krety ryją w mieszkaniu! gdzie jest pomoc społeczna? potrafią tylko dać ogłoszenie w internecie aby zgłaszać potrzebujących a cza ruszyć odwłoki i przejść się po wsi gdzie mieszkają ludzie starzy i samotni jeszcze parę srogich zim i nie będzie po co chodzić! bo ludzie starzy padają jak muchy! Piszę,piszę i po co? wiem że to nie na temat ale szlak mnie trafia jak muszę płacić podatki a ktoś rozdaje pieniążki ot tak bo jak są to cza rozdać! POZDRAWIAM* ps. wszystko z życia wzięte! bo są co myślą że fantazjuje! (pracować też można ale na czarno lub na biało jak kto woli tylko nie trzeba się chwalić!)


Podatki idą nie tylko do opieki społecznej,a policja,służba zdrowia (pożal się Boże),i wiele,wiele innych.Nikt z Was ich nie rozlicza,bo najłatwiej dokopać leżącemu.Nikt nie wie co przydarzy się w przyszłości waszym najbliższym,sąsiadom czy znajomym.Wtedy też tak będziecie komentować?


Podatki idą nie tylko do opieki społecznej,a policja,służba zdrowia (pożal się Boże),i wiele,wiele innych.Nikt z Was ich nie rozlicza,bo najłatwiej dokopać leżącemu.Nikt nie wie co przydarzy się w przyszłości waszym najbliższym,sąsiadom czy znajomym.Wtedy też tak będziecie komentować? rozwiń
Avatar
Gość / 13 czerwca 2010 o 09:17
0
betti napisał:
Masz rację! ale wyż demograficzny dopiero nadejdzie! bo becikowe i prorodzinne jest od niedawna! Dzieci,dzieci i nasza Pomoc Społeczna równa się? beztroskie długie życie! ale my nic nie zmienimy trzeba uważać kogo wybieramy do rządzenia w kraju czy gminie oby nie było kolejnego referendum które nic nie zmieni? bo wstyd i honor mamy My a nie rządzący! POZDRAWIAM*

ale pieprzysz, wybieram już 30 lat i staram się wybierać porządnych, których i tak nie znam osobiście bliżej, no to co mi to wybieranie da po tych spotach w mass mediach, wiadomo, pokazują co najlepsze i co mam, h**, co wybory to jeszcze gorzej, także pier***ę to wybieranie, bo już mi zbrzydł ten kraj. Bo jakby tak jeden z drugim dostawal wynagrodzenie ok. 1500 zl tak jak my szaracy na tym padole i do tego odpowiadał za to co robi toby sie tak nie pchali do koryta, a tak, mają sielankę, niezle wynagrodzenia, no to wiadomo, każdy woli żyć w luksusie, a najbardziej to uwielbiają leserzy, kombinatorzy, dranie, obiboki itp.

ale pieprzysz, wybieram już 30 lat i staram się wybierać porządnych, których i tak nie znam osobiście bliżej, no to co mi to wybieranie da po tych spotach w mass mediach, wiadomo, pokazują co najlepsze i co mam, h**, co wybory to jeszcze gorzej, także pier***ę to wybieranie, bo już mi zbrzydł ten kraj. Bo jakby tak jeden z drugim dostawal wynagrodzenie ok. 1500 zl tak jak my szaracy na tym padole i do tego odpowiadał za to co robi toby sie tak nie pchali do koryta, a tak, mają sielankę, niezle wynagrodzenia, no to wiadomo... rozwiń
Avatar
betti / 12 czerwca 2010 o 21:05
0
Gość napisał:
korzystanie z opieki społecznej to zawód przenoszony z rodziców na dzieci - tacy ludzie nie potrafią inaczej życ



Masz rację! ale wyż demograficzny dopiero nadejdzie! bo becikowe i prorodzinne jest od niedawna! Dzieci,dzieci i nasza Pomoc Społeczna równa się? beztroskie długie życie! ale my nic nie zmienimy trzeba uważać kogo wybieramy do rządzenia w kraju czy gminie oby nie było kolejnego referendum które nic nie zmieni? bo wstyd i honor mamy My a nie rządzący! POZDRAWIAM*



Masz rację! ale wyż demograficzny dopiero nadejdzie! bo becikowe i prorodzinne jest od niedawna! Dzieci,dzieci i nasza Pomoc Społeczna równa się? beztroskie długie życie! ale my nic nie zmienimy trzeba uważać kogo wybieramy do rządzenia w kraju czy gminie oby nie było kolejnego referendum które nic nie zmieni? bo wstyd i honor mamy My a nie rządzący! POZDRAWIAM* rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2010 o 19:58
0
korzystanie z opieki społecznej to zawód przenoszony z rodziców na dzieci - tacy ludzie nie potrafią inaczej życ
Avatar
betti / 12 czerwca 2010 o 19:34
0
Dodam jeszcze korzystający z opieki to nie są ludzie niezaradni czy nieudacznicy czy bezrobotni to są ludzie przedsiębiorczy,zaradni,młodzi,przebiegli,wyrachowani,bez wstydu,bez honoru itd. dużo by tu wymieniać i dawać przykłady! POZDRAWIAM* ps. starzy,niezaradni i nieudacznicy siedzą w domach! i pazury obgryzają z głodu!
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 42 14

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 5 2

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 25 2

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 8 9

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 13 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 34 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 45 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 2

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce