Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
korzystanie z opieki społecznej to zawód przenoszony z rodziców na dzieci - tacy ludzie nie potrafią inaczej życ
Masz rację! ale wyż demograficzny dopiero nadejdzie! bo becikowe i prorodzinne jest od niedawna! Dzieci,dzieci i nasza Pomoc Społeczna równa się? beztroskie długie życie! ale my nic nie zmienimy trzeba uważać kogo wybieramy do rządzenia w kraju czy gminie oby nie było kolejnego referendum które nic nie zmieni? bo wstyd i honor mamy My a nie rządzący! POZDRAWIAM*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
betti napisał:
Masz rację! ale wyż demograficzny dopiero nadejdzie! bo becikowe i prorodzinne jest od niedawna! Dzieci,dzieci i nasza Pomoc Społeczna równa się? beztroskie długie życie! ale my nic nie zmienimy trzeba uważać kogo wybieramy do rządzenia w kraju czy gminie oby nie było kolejnego referendum które nic nie zmieni? bo wstyd i honor mamy My a nie rządzący! POZDRAWIAM*
ale pieprzysz, wybieram już 30 lat i staram się wybierać porządnych, których i tak nie znam osobiście bliżej, no to co mi to wybieranie da po tych spotach w mass mediach, wiadomo, pokazują co najlepsze i co mam, h**, co wybory to jeszcze gorzej, także pier***ę to wybieranie, bo już mi zbrzydł ten kraj. Bo jakby tak jeden z drugim dostawal wynagrodzenie ok. 1500 zl tak jak my szaracy na tym padole i do tego odpowiadał za to co robi toby sie tak nie pchali do koryta, a tak, mają sielankę, niezle wynagrodzenia, no to wiadomo, każdy woli żyć w luksusie, a najbardziej to uwielbiają leserzy, kombinatorzy, dranie, obiboki itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
betti napisał:
Jak się ma wychowanie to i honor i wstyd jest! Z pomocy korzystają ludzie młodzi którzy nie znają biedy! Nasza opieka i gmina płaci ale nie kontroluje na co to idzie? Czy telewizor plazmowy i DVD to jest to co jest niezbędne do życia?a dzieci wołają chjeba,chjeba? gdzie jest pomoc społeczna? a ludziom starym w zimie rury pękają,woda w wiadrze zamarza,krety ryją w mieszkaniu! gdzie jest pomoc społeczna? potrafią tylko dać ogłoszenie w internecie aby zgłaszać potrzebujących a cza ruszyć odwłoki i przejść się po wsi gdzie mieszkają ludzie starzy i samotni jeszcze parę srogich zim i nie będzie po co chodzić! bo ludzie starzy padają jak muchy! Piszę,piszę i po co? wiem że to nie na temat ale szlak mnie trafia jak muszę płacić podatki a ktoś rozdaje pieniążki ot tak bo jak są to cza rozdać! POZDRAWIAM* ps. wszystko z życia wzięte! bo są co myślą że fantazjuje! (pracować też można ale na czarno lub na biało jak kto woli tylko nie trzeba się chwalić!)
Podatki idą nie tylko do opieki społecznej,a policja,służba zdrowia (pożal się Boże),i wiele,wiele innych.Nikt z Was ich nie rozlicza,bo najłatwiej dokopać leżącemu.Nikt nie wie co przydarzy się w przyszłości waszym najbliższym,sąsiadom czy znajomym.Wtedy też tak będziecie komentować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja mam męża z takiej właśnie podobnej rodziny - w życiu nie był nad morzem, w górach, nad ciepłymi morzami i wierzcie mi, że jak zasmakował normalnego życia to był pełen rozgoryczenia dla rodziców, którzy mu zapewnili los biedoty, na zasadzie urodzic a potem jakoś to będzie; my nadrabiamy te jego zaległości ale co powiedziec o pozostałym jego rodzeństwie? zaszlachtowac takich rodziców, bo się na nich nie nadają, żeby 30-letni mężczyzna zachwycał się po raz pierwszy w życiu widokiem morza no to jakaś paranoja jest
Gdyby nie Ci "okropni" rodzice,Ty dzisiaj nie miałabyś męża.Byłabyś starą,zgorzkniałą panną (chociaż żółć już Ci się wylewa).Wyjazd nad morze nie jest miarą miłości,oddania się rodzinie i dobrego wychowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Gdyby nie Ci "okropni" rodzice,Ty dzisiaj nie miałabyś męża.Byłabyś starą,zgorzkniałą panną (chociaż żółć już Ci się wylewa).Wyjazd nad morze nie jest miarą miłości,oddania się rodzinie i dobrego wychowania.
aleś wymyśliła, rodzić dzieci w biedzie po to aby ktoś mia męża, jak nie ten to inny by był, chińczyków mamy ci dużo już w naszym kraju, także babo daruj sobie rodzenie na silę, po to aby nie było samotnych kobiet. Teraz sa też sex szopy, takze mąż na stale w domu to tylko dodatkowe zajęcie, bo trzeba się nim jeszcze zajmować. Od czasu do czasu to tak, ale nie na stale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Gdyby nie Ci "okropni" rodzice,Ty dzisiaj nie miałabyś męża.Byłabyś starą,zgorzkniałą panną (chociaż żółć już Ci się wylewa).Wyjazd nad morze nie jest miarą miłości,oddania się rodzinie i dobrego wychowania.
jeszcze bogatego męża to można wsiąść, a nie biedę z domu wielorodzinnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej mieć biednego ale uczciwego męża, niż zabawki z sex-shopu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
lepiej mieć biednego ale uczciwego męża, niż zabawki z sex-shopu
biedny i uczciwy, chyba żartujesz, taki to chce się na siłę dorobić i kombinuje jak tylko może. Mam koleżankę pochodząca z biednej wielodzietnej rodziny (5 rodzeństwa), o nie, kłamczuch, oszust, lizus, donosiciel, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...