Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mieszkałam na zachodzie wiele lat i czegos takiego- takiej głupoty, durnych przepisów nie widziałam. u nas policjanci są do łapania a nie do gwarantowania bezpieczeństwa - bo te durne przepisy niczego nie zmienią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 10:00 wyruszyli. jebane hieny, aby tylko kogos udupic i zabrac dokument ktory moze byc jedynym srodkiem utrzymania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawać chójom do ręki żadnego prawa jazdy !!!!!!   dać im kserokopię i to wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im więcej instrumentów praw w rękach policji tym mniej wolności ludzi Wykroczenia karane w sposób okrutny albo odstąpienie od tych kar to jest właśnie władza .Interpretacja albo dokładne trzymanie się zapisu .Ślepe trzymanie się przepisów to jest wbrew rozsądkowi ale w w takich miejscach ustawia się policja Przekroczyłem prędkość o 11km na godzinę Ograniczenie do 40 prułem 51 Obok jednostka wojskowa zlikwidowana po drugiej stronie ulicy teren niezamieszkały więc rozsądek mówi możesz pruć 51 nikomu nie zagrozisz ale nie i tam stoi policja i poluje na takich a ma w ręku możliwości bo i punkty karne mandaty i prawko może zabrać jest wyposażona solidnie Tylko ktoś zapomniał zmienić znak po likwidacji jednostki ale może to i dobrze dla niektórych Mandat mnie dużo nauczył Pan powiedział że gdybym jechał 50 to by mi podarował a że prułem 51 to już niestety nie może.KARĘ PRZYJĄŁEM OBIECUJĘ POPRAWĘ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...