Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Partnera na studniówkę pilnie poszukuję

Utworzony przez Łukasz, 22 stycznia 2011 r. o 10:08 Powrót do artykułu
[quote name='PARTNER NA STUDNIOWKE KRK' timestamp='1327162167' post='586527'] szukasz partnera na studniówkę?? oczywiscie za free napisz gg 6819900 nie pije alkoholu mam auto nie pale lubie tańczyć i ukonczyłem kursy tańca mam 180 cm wzrostu i jestem z KRAKOWA I najważniejsze nie będziesz sie wstydzić mojego wyglądu będziesz chętna napisz biorę w ciemno...za rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZUKASZ PARTNERA NA SWOJĄ STUDNIÓWKĘ? jEŚLI TAK TO JESTEM CHĘTNY IŚĆ Z TOBĄ ! oferta dotyczy woj. Ślaskiego, Małopolskiego, Opolskiego, Łódzkiego oraz Świętokrzyskiego A teraz trochę słów na mój temat: -wiek: 23 lata -wzrost: 178 cm -krótkie ciemne włosy -piwne oczy -normalna budowa ciała, btak otyłości -przystojny -szarmancki -kulturalny -miły -z poczuciem humoru -bez nałogów -lubię tańczyć JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA TO NAPISZ! CHĘTNIE ODPOWIEM NA TWOJE PYTANIA! Mail: partner-na-studniowke@wp.pl GG: 15581836
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partner na studniówke 2013. Witam chętnie zostanę partnerem na studniówkę lub też inną impreze np. wesele. Jeśli akurat masz taki problem, że nie masz z kim pójsc to może byc dobre rozwiązanie. Ja chłopak 23 lata, wzrost 180 cm. Potrafie sie dobrze bawic, oczywiście nie nadużywając alkoholu Łatwo nawiązuje wspólny język z nowo poznanymi osobami. Odpowiem na każde pytanie mail: konto51111@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PARTNER NA STUDNIÓWKĘ BĄDŹ WESELE DLA DZIEWCZYN! moja oferta dotyczy całej Polski, mam 23 lata, 179 cm wzrostu mieszkam na południu Polski, okolice Katowic moja propozycja jest całkowicie darmowa kontakt: twisterdance@wp.pl gg: 15581836 tel: 880 570 414 zapraszam chętne dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHĘTNIE DOTRZYMAM TOWARZYSTWA DZIEWCZYNIE podczas studniówki! W grę wchodzi Śląsk, Opolszczyzna bądź Małopolska. Co prawda nie mam samochodu ale i tak jestem osobą bardzo mobilną A teraz trochę na mój temat: Wiek: 23 lata -wzrost: 178 cm -kolor włosów: ciemny blond -kolor oczu: piwne -budowa ciała: normalna, bez nadwagi i piwnego brzuszka -wysoka prezencja -kulturalny -opanowany -duże doświadczenie w tego typu imprezach -niepalący -alkohol w znikomych ilościach -umiejętności tańca w parze -inteligentny -urodzony optymista JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA TO NAPISZ ! poważne propozycje!! Mail: partner-na-studniowke@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHĘTNIE DOTRZYMAM TOWARZYSTWA DZIEWCZYNIE podczas studniówki! W grę wchodzi Śląsk, Opolszczyzna bądź Małopolska. Co prawda nie mam samochodu ale i tak jestem osobą bardzo mobilną A teraz trochę na mój temat: Wiek: 23 lata -wzrost: 178 cm -kolor włosów: ciemny blond -kolor oczu: piwne -budowa ciała: normalna, bez nadwagi i piwnego brzuszka -wysoka prezencja -kulturalny -opanowany -duże doświadczenie w tego typu imprezach -niepalący -alkohol w znikomych ilościach -umiejętności tańca w parze -inteligentny -urodzony optymista JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA TO NAPISZ ! poważne propozycje!! Mail: partner-na-studniowke@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch sympatycznych chłopaków chętnie potowarzyszy na studniówce! Potrafimy tańczyć, wszelkie zasady Savoir-vivre nie są nam obce! Nie palimy, nie przeklinamy, pijemy tylko okazjonalnie, a jeśli Partnerka sobie tego zażyczy to w ogóle nie będziemy pić http://forum.o2.pl/emotikony/usmiech.gif Mieszkamy w okolicach Jastrzębia-Zdroju! GWARANTUJEMY udaną studniówkę! partnerzy100@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć! Jeśli nie masz z kim iść na studniówkę, chętnie Ci potowarzyszę. O mnie: student, rocznik ’93, wysoki na 180 cm, ciemne oczy, ciemne włosy. Mail: michal.kowalsky@vp.pl Pisz, przetańczymy całą noc ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowiec/Katowice/DG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...