Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

20 stycznia 2011 r.
15:39
Edytuj ten wpis

Partnera na studniówkę pilnie poszukuję

0 29 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Hej!! Nie wiem, jak to się stało, ale nie mam z kim iść na studniówkę, która odbędzie się w styczniu w Lublinie... Jestem dość wysoką, szczupłą brunetką o dużych oczach, nie jestem jakaś szczególnie brzydka, po prostu mam pecha... – to początek jednego z wpisów na internetowym forum. Podobnych ogłoszeń jest dużo więcej. Chłopcy są odważniejsi od dziewczyn, "sprzedają się” na Allegro


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Internecie można znaleźć więcej ogłoszeń umieszczonych przez płeć piękną. Wymagania maturzystek są podobne. Partner na studniówkę musi być kulturalny, z poczuciem humoru, powinien też dobrze tańczyć. Na forum.o2 internautka o nicku Margo18 napisała: "Jeśli potrafisz zachować się w towarzystwie, umiesz tańczyć i masz powyżej 178 cm wzrostu to napisz”.

Inne dziewczyny stawiają warunki i zapowiadają, jak bal będzie wyglądać. – Chodzę do szkoły katolickiej i studniówkę rozpoczynamy mszą świętą, wobec czego kandydat musi być wierzący – zaznacza Agabezzzo6. – Miło by było, gdyby nie przekroczył wieku 23 lat. I nie miał problemu z dojazdem na bal.

Wystawiła mnie

Zdarzają się również wyjątki. – Co do wyglądu partnera nie mam żadnych wymagań – napisała z kolei Daisy52. – Sama jestem niska i mam o wiele, wiele za dużo ciałka – zdradza maturzystka z Warszawy.
Dlaczego młodzi ludzie umieszczają takie ogłoszenia w Internecie? Zwykle osoby poszukujące partnera lub partnerki na studniówkę są postawione pod ścianą. W ostatniej chwili okazuje się, że osoba, która miała im towarzyszyć na balu, się wycofała.

– Szukam partnerki, bo obecna mnie wystawiła, bo zerwała ze mną kilka dni temu i nie mam pomysłu, co robić, więc szukam dziewczyny – tłumaczy Arturek90. Ogłoszenie zamieścił w sieci tydzień przed studniówką.

Inni szukają ideału. – Mam paru kolegów, ale z nimi to jest tak, że albo zaraz się upiją i zabawa im się na maksa rozkręca, albo są strasznie sztywni lub nie chce im się iść – wylicza Karola_018 z Łęcznej pod Lublinem.

Jeszcze się nie sprzedałem

– Lubię spontanty, jeszcze nigdy nie sprzedałem się na Allegro, a Ty pewnie nigdy nikogo nie kupiłaś na Allegro: przyszedł na to czas! – pisze na swojej aukcji Valthol z Rudy Śląskiej.

Ten zeszłoroczny maturzysta zapewnia, że jest najlepszym partnerem na studniówkę. – Uwielbiam się bawić, jestem zawsze uśmiechnięty, towarzyski i lubię poznawać nowych ludzi – wylicza swoje zalety. I zaznacza, że się nie upija, choć zaraz dodaje. – Sama zdecydujesz, możemy bawić się bez alkoholu, albo z alkoholem: jestem dla Ciebie.

Do oferty dołącza dwa zdjęcia. Z fotografii tajemniczo uśmiecha się przystojny szatyn.

Poszedł za 52 złote

Pomysł okazał się trafiony. W aukcji wzięło udział 11 osób. Cena zaczynała się od 2 zł, zaś partner na studniówkę został sprzedany za… 53 zł. Valthol tłumaczy, że pieniądze z aukcji przeznaczy na transport. Czy tak zrobił i jak się bawił? Sprzedający nie odpowiedział na mój list.

To nie jedyna oferta na tym portalu. Swoją propozycję zamieścił również Krzysztof. Cena wywoławcza 1 zł.
– Zadbany i niepalący chłopak 28 lat, niebieskie oczy, czarne krótkie włosy, 176 cm wybierze się na studniówkę w Bydgoszczy i okolicach – wpisał nasz bohater w opisie aukcji. – Oferuję miłe i kulturalne towarzystwo od samego początku do końca. Pieniądze z licytacji pewnie przeznaczę na paliwo.

Licytacja trwa do 24 stycznia. Ofert kupna na razie nie ma. Może, dlatego że nie ma fotografii?

Wszystko dla zabawy

Jedną z osób, która umieściła swoją ofertę w Internecie, jest 20-letni Piotrek z Warszawy. Nie poszukiwał partnerki, lecz proponował, że może pójść na studniówkę. Na jego ogłoszenie odpowiedziało kilka dziewczyn. – Dwie albo trzy do mnie napisały, ale ta ostatnia to chyba żartowała. To było rok temu – opisuje mi na komunikatorze gg Piotrek.

Ostatecznie nasz rozmówca na żadną studniówkę nie poszedł. – Studiuję w innym mieście. Nie wiedziałem, jak pójdzie mi sesja zimowa i nie chciałem dziewczynom robić nadziei, że na pewno pójdę – tłumaczy. – Poza tym nie poszedłbym z pierwszą lepszą. Musiałbym z nią wcześniej porozmawiać.
Ogłoszenie w sieci zamieścił, bo lubi takie spotkania. – Zrobiłem to głównie po to, żeby się dobrze bawić. To dla mnie kolejna impreza.

Jego zdaniem, problem ze znalezieniem towarzysza na studniówkę może mieć każda dziewczyna. – To nie jest tak, że partnera nie mają tylko najbrzydsze i kujony. Mam wiele koleżanek, które są naprawdę fajne i niebrzydkie, a miały z partnerem problem – twierdzi Piotrek.

20-latek na bal pójdzie w tym roku. Na studniówkę zaprosiła go koleżanka. Normalnie, nie przez Internet.


Czy to jest bezpieczne?

Policjanci przestrzegają przed osobami poznanymi przez Internet. – Nie wiadomo przecież, kto siedzi po drugiej stronie – zwraca uwagę mł. asp. Arkadiusz Arciszewski, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Nigdy nie wiadomo, jakie zamiary ma ta druga osoba. Najlepiej jest, więc szukać partnerów na studniówkę w kręgu swoich znajomych.

Miejsce spotkania nie może być przypadkowe. – Jeśli już mamy spotkać się z kimś poznanym w sieci, to umawiajmy się w miejscu publicznym. Dobrze jest też zabrać ze sobą kogoś znajomego.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mihau / 14 listopada 2013 o 22:58
0
Sosnowiec/Katowice/DG
Avatar
Mihau / 14 listopada 2013 o 22:53
0
Cześć! Jeśli nie masz z kim iść na studniówkę,
chętnie Ci potowarzyszę. O mnie: student,
rocznik ’93, wysoki na 180 cm, ciemne oczy,
ciemne włosy. Mail: michal.kowalsky@vp.pl
Pisz, przetańczymy całą noc ;)
Avatar
Dawid i Bartosz / 19 grudnia 2012 o 00:03
0
Dwóch sympatycznych chłopaków chętnie potowarzyszy na studniówce! Potrafimy tańczyć, wszelkie zasady Savoir-vivre nie są nam obce! Nie palimy, nie przeklinamy, pijemy tylko okazjonalnie, a jeśli Partnerka sobie tego zażyczy to w ogóle nie będziemy pić [img]http://forum.o2.pl/emotikony/usmiech.gif[/img] [url=""]Mieszkamy[/url] w okolicach Jastrzębia-Zdroju! GWARANTUJEMY udaną studniówkę!

partnerzy100@gmail.com
Avatar
matt / 18 grudnia 2012 o 15:03
0
[size=5]CHĘTNIE DOTRZYMAM TOWARZYSTWA DZIEWCZYNIE podczas studniówki! [/size]
[size=5]W grę wchodzi Śląsk, Opolszczyzna bądź Małopolska. [/size]
Co prawda nie mam samochodu ale i tak jestem osobą bardzo mobilną
A teraz trochę na mój temat:
Wiek: 23 lata
-wzrost: 178 cm
-kolor włosów: ciemny blond
-kolor oczu: piwne
-budowa ciała: normalna, bez nadwagi i piwnego brzuszka
-wysoka prezencja
-kulturalny
-opanowany
-duże doświadczenie w tego typu imprezach
-niepalący
-alkohol w znikomych ilościach
-umiejętności tańca w parze
-inteligentny
-urodzony optymista
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA TO NAPISZ !
poważne propozycje!!
[size=5]Mail: [email="partner-na-studniowke@wp.pl"]partner-na-studniowke@wp.pl[/email][/size]
[size=5]CHĘTNIE DOTRZYMAM TOWARZYSTWA DZIEWCZYNIE podczas studniówki! [/size]
[size=5]W grę wchodzi Śląsk, Opolszczyzna bądź Małopolska. [/size]
Co prawda nie mam samochodu ale i tak jestem osobą bardzo mobilną
A teraz trochę na mój temat:
Wiek: 23 lata
-wzrost: 178 cm
-kolor włosów: ciemny blond
-kolor oczu: piwne
-budowa ciała: normalna, bez nadwagi i piwnego brzuszka
-wysoka prezencja
-kulturalny
-opanowany
-duże doświadczenie... rozwiń
Avatar
mateusz / 18 grudnia 2012 o 15:00
0
[font=georgia, serif][color=#ff0000][size=6]CHĘTNIE DOTRZYMAM TOWARZYSTWA DZIEWCZYNIE podczas studniówki! [/size][/color][/font]
[color=#ff0000][size=6]W grę wchodzi Śląsk, Opolszczyzna bądź Małopolska. [/size][/color]
[size=5][color=#ff0000]Co prawda nie mam samochodu ale i tak jestem osobą bardzo mobilną [/color][/size]
A teraz trochę na mój temat:
Wiek: 23 lata
-wzrost: 178 cm
-kolor włosów: ciemny blond
-kolor oczu: piwne
-budowa ciała: normalna, bez nadwagi i piwnego brzuszka
-wysoka prezencja
-kulturalny
-opanowany
-duże doświadczenie w tego typu imprezach
-niepalący
-alkohol w znikomych ilościach
-umiejętności tańca w parze
-inteligentny
-urodzony optymista
[size=5]JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA TO NAPISZ !
poważne propozycje!!
[/size]
[size=5]Mail: [email="partner-na-studniowke@wp.pl"]partner-na-studniowke@wp.pl[/email][/size]
[font=georgia, serif][color=#ff0000][size=6]CHĘTNIE DOTRZYMAM TOWARZYSTWA DZIEWCZYNIE podczas studniówki! [/size][/color][/font]
[color=#ff0000][size=6]W grę wchodzi Śląsk, Opolszczyzna bądź Małopolska. [/size][/color]
[size=5][color=#ff0000]Co prawda nie mam samochodu ale i tak jestem osobą bardzo mobilną [/color][/size]
A teraz trochę na mój temat:
Wiek: 23 lata
-wzrost: 178 cm
-kolor włosów: ciemny blond
-kolor oczu: piwne
-budowa cia... rozwiń
Avatar
Mateusz / 18 grudnia 2012 o 13:43
0
[color=#ff8c00][size=6]PARTNER NA STUDNIÓWKĘ BĄDŹ WESELE DLA DZIEWCZYN![/size][/color]
[size=5]moja oferta dotyczy całej Polski, mam 23 lata, 179 cm wzrostu[/size]
[size=5]mieszkam na południu Polski, okolice Katowic[/size]
[size=5]moja propozycja jest całkowicie darmowa[/size]
[size=5][font=arial, helvetica, sans-serif][color=#ff0000]kontakt: [/color][email="twisterdance@wp.pl"][color=#ff0000]twisterdance@wp.pl[/color][/email][/font][/size]
[color=#ff0000][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]gg: 15581836[/font][/size][/color]
[color=#ff0000][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]tel: 880 570 414[/font][/size][/color]
[color=#ff0000][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]zapraszam chętne dziewczyny[/font][/size][/color]
[color=#ff8c00][size=6]PARTNER NA STUDNIÓWKĘ BĄDŹ WESELE DLA DZIEWCZYN![/size][/color]
[size=5]moja oferta dotyczy całej Polski, mam 23 lata, 179 cm wzrostu[/size]
[size=5]mieszkam na południu Polski, okolice Katowic[/size]
[size=5]moja propozycja jest całkowicie darmowa[/size]
[size=5][font=arial, helvetica, sans-serif][color=#ff0000]kontakt: [/color][email="twisterdance@wp.pl"][color=#ff0000]twisterdance@wp.pl[/color][/email][/font][/size]
... rozwiń
Avatar
Partner na Studniówke 2013 / 11 grudnia 2012 o 22:09
0
Partner na studniówke 2013. Witam chętnie zostanę partnerem na studniówkę lub też inną impreze np. wesele. Jeśli akurat masz taki problem, że nie masz z kim pójsc to może byc dobre rozwiązanie. Ja chłopak 23 lata, wzrost 180 cm. Potrafie sie dobrze bawic, oczywiście nie nadużywając alkoholu Łatwo nawiązuje wspólny język z nowo poznanymi osobami. Odpowiem na każde pytanie mail: konto51111@wp.pl
Avatar
Mat / 3 grudnia 2012 o 14:27
0
[color=#ff0000][font=tahoma, geneva, sans-serif][size=5]SZUKASZ PARTNERA NA SWOJĄ STUDNIÓWKĘ?[/size][/font][/color]

[color=#ff0000][font=tahoma, geneva, sans-serif][size=5]jEŚLI TAK TO JESTEM CHĘTNY IŚĆ Z TOBĄ ![/size][/font][/color]


oferta dotyczy woj. Ślaskiego, Małopolskiego, Opolskiego, Łódzkiego oraz Świętokrzyskiego


[color=#008000][size=5]A teraz trochę słów na mój temat:[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-wiek: 23 lata[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-wzrost: 178 cm[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-krótkie ciemne włosy[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-piwne oczy[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-normalna budowa ciała, btak otyłości[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-przystojny[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-szarmancki[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-kulturalny[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-miły[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-z poczuciem humoru[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-bez nałogów[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-lubię tańczyć [/size][/color]

[color=#ff0000][size=5][font=comic sans ms, cursive]JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA TO NAPISZ! [/font][/size][/color]
[color=#ff0000][size=5][font=comic sans ms, cursive]CHĘTNIE ODPOWIEM NA TWOJE PYTANIA![/font][/size][/color]
[size=5][font=comic sans ms, cursive][color=#ff0000]Mail: [/color][email="partner-na-studniowke@wp.pl"][color=#ff0000]partner-na-studniowke@wp.pl[/color][/email][/font][/size]
[color=#ff0000][size=5][font=comic sans ms, cursive]GG: 15581836[/font][/size][/color]
[color=#ff0000][font=tahoma, geneva, sans-serif][size=5]SZUKASZ PARTNERA NA SWOJĄ STUDNIÓWKĘ?[/size][/font][/color]

[color=#ff0000][font=tahoma, geneva, sans-serif][size=5]jEŚLI TAK TO JESTEM CHĘTNY IŚĆ Z TOBĄ ![/size][/font][/color]


oferta dotyczy woj. Ślaskiego, Małopolskiego, Opolskiego, Łódzkiego oraz Świętokrzyskiego


[color=#008000][size=5]A teraz trochę słów na mój temat:[/size][/color]
[color=#008000]rozwiń
Avatar
chętna: / 21 stycznia 2012 o 17:14
0
[quote name='PARTNER NA STUDNIOWKE KRK' timestamp='1327162167' post='586527']
szukasz partnera na studniówkę?? oczywiscie za free napisz gg 6819900 nie pije alkoholu mam auto nie pale lubie tańczyć i ukonczyłem kursy tańca mam 180 cm wzrostu i jestem z KRAKOWA I najważniejsze nie będziesz sie wstydzić mojego wyglądu będziesz chętna napisz



biorę w ciemno...za rok
[quote name='PARTNER NA STUDNIOWKE KRK' timestamp='1327162167' post='586527']
szukasz partnera na studniówkę?? oczywiscie za free napisz gg 6819900 nie pije alkoholu mam auto nie pale lubie tańczyć i ukonczyłem kursy tańca mam 180 cm wzrostu i jestem z KRAKOWA I najważniejsze nie będziesz sie wstydzić mojego wyglądu będziesz chętna napisz



biorę w ciemno...za rok rozwiń
Avatar
PARTNER NA STUDNIOWKE KRK / 21 stycznia 2012 o 17:09
0
szukasz partnera na studniówkę?? oczywiscie za free napisz gg 6819900 nie pije alkoholu mam auto nie pale lubie tańczyć i ukonczyłem kursy tańca mam 180 cm wzrostu i jestem z KRAKOWA I najważniejsze nie będziesz sie wstydzić mojego wyglądu będziesz chętna napisz
szukasz partnera na studniówkę?? oczywiscie za free napisz gg 6819900 nie pije alkoholu mam auto nie pale lubie tańczyć i ukonczyłem kursy tańca mam 180 cm wzrostu i jestem z KRAKOWA I najważniejsze nie będziesz sie wstydzić mojego wyglądu będziesz chętna napisz rozwiń
Avatar
Mihau / 14 listopada 2013 o 22:58
0
Sosnowiec/Katowice/DG
Avatar
Mihau / 14 listopada 2013 o 22:53
0
Cześć! Jeśli nie masz z kim iść na studniówkę,
chętnie Ci potowarzyszę. O mnie: student,
rocznik ’93, wysoki na 180 cm, ciemne oczy,
ciemne włosy. Mail: michal.kowalsky@vp.pl
Pisz, przetańczymy całą noc ;)
Avatar
Dawid i Bartosz / 19 grudnia 2012 o 00:03
0
Dwóch sympatycznych chłopaków chętnie potowarzyszy na studniówce! Potrafimy tańczyć, wszelkie zasady Savoir-vivre nie są nam obce! Nie palimy, nie przeklinamy, pijemy tylko okazjonalnie, a jeśli Partnerka sobie tego zażyczy to w ogóle nie będziemy pić [img]http://forum.o2.pl/emotikony/usmiech.gif[/img] [url=""]Mieszkamy[/url] w okolicach Jastrzębia-Zdroju! GWARANTUJEMY udaną studniówkę!

partnerzy100@gmail.com
Avatar
matt / 18 grudnia 2012 o 15:03
0
[size=5]CHĘTNIE DOTRZYMAM TOWARZYSTWA DZIEWCZYNIE podczas studniówki! [/size]
[size=5]W grę wchodzi Śląsk, Opolszczyzna bądź Małopolska. [/size]
Co prawda nie mam samochodu ale i tak jestem osobą bardzo mobilną
A teraz trochę na mój temat:
Wiek: 23 lata
-wzrost: 178 cm
-kolor włosów: ciemny blond
-kolor oczu: piwne
-budowa ciała: normalna, bez nadwagi i piwnego brzuszka
-wysoka prezencja
-kulturalny
-opanowany
-duże doświadczenie w tego typu imprezach
-niepalący
-alkohol w znikomych ilościach
-umiejętności tańca w parze
-inteligentny
-urodzony optymista
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA TO NAPISZ !
poważne propozycje!!
[size=5]Mail: [email="partner-na-studniowke@wp.pl"]partner-na-studniowke@wp.pl[/email][/size]
[size=5]CHĘTNIE DOTRZYMAM TOWARZYSTWA DZIEWCZYNIE podczas studniówki! [/size]
[size=5]W grę wchodzi Śląsk, Opolszczyzna bądź Małopolska. [/size]
Co prawda nie mam samochodu ale i tak jestem osobą bardzo mobilną
A teraz trochę na mój temat:
Wiek: 23 lata
-wzrost: 178 cm
-kolor włosów: ciemny blond
-kolor oczu: piwne
-budowa ciała: normalna, bez nadwagi i piwnego brzuszka
-wysoka prezencja
-kulturalny
-opanowany
-duże doświadczenie... rozwiń
Avatar
mateusz / 18 grudnia 2012 o 15:00
0
[font=georgia, serif][color=#ff0000][size=6]CHĘTNIE DOTRZYMAM TOWARZYSTWA DZIEWCZYNIE podczas studniówki! [/size][/color][/font]
[color=#ff0000][size=6]W grę wchodzi Śląsk, Opolszczyzna bądź Małopolska. [/size][/color]
[size=5][color=#ff0000]Co prawda nie mam samochodu ale i tak jestem osobą bardzo mobilną [/color][/size]
A teraz trochę na mój temat:
Wiek: 23 lata
-wzrost: 178 cm
-kolor włosów: ciemny blond
-kolor oczu: piwne
-budowa ciała: normalna, bez nadwagi i piwnego brzuszka
-wysoka prezencja
-kulturalny
-opanowany
-duże doświadczenie w tego typu imprezach
-niepalący
-alkohol w znikomych ilościach
-umiejętności tańca w parze
-inteligentny
-urodzony optymista
[size=5]JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA TO NAPISZ !
poważne propozycje!!
[/size]
[size=5]Mail: [email="partner-na-studniowke@wp.pl"]partner-na-studniowke@wp.pl[/email][/size]
[font=georgia, serif][color=#ff0000][size=6]CHĘTNIE DOTRZYMAM TOWARZYSTWA DZIEWCZYNIE podczas studniówki! [/size][/color][/font]
[color=#ff0000][size=6]W grę wchodzi Śląsk, Opolszczyzna bądź Małopolska. [/size][/color]
[size=5][color=#ff0000]Co prawda nie mam samochodu ale i tak jestem osobą bardzo mobilną [/color][/size]
A teraz trochę na mój temat:
Wiek: 23 lata
-wzrost: 178 cm
-kolor włosów: ciemny blond
-kolor oczu: piwne
-budowa cia... rozwiń
Avatar
Mateusz / 18 grudnia 2012 o 13:43
0
[color=#ff8c00][size=6]PARTNER NA STUDNIÓWKĘ BĄDŹ WESELE DLA DZIEWCZYN![/size][/color]
[size=5]moja oferta dotyczy całej Polski, mam 23 lata, 179 cm wzrostu[/size]
[size=5]mieszkam na południu Polski, okolice Katowic[/size]
[size=5]moja propozycja jest całkowicie darmowa[/size]
[size=5][font=arial, helvetica, sans-serif][color=#ff0000]kontakt: [/color][email="twisterdance@wp.pl"][color=#ff0000]twisterdance@wp.pl[/color][/email][/font][/size]
[color=#ff0000][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]gg: 15581836[/font][/size][/color]
[color=#ff0000][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]tel: 880 570 414[/font][/size][/color]
[color=#ff0000][size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]zapraszam chętne dziewczyny[/font][/size][/color]
[color=#ff8c00][size=6]PARTNER NA STUDNIÓWKĘ BĄDŹ WESELE DLA DZIEWCZYN![/size][/color]
[size=5]moja oferta dotyczy całej Polski, mam 23 lata, 179 cm wzrostu[/size]
[size=5]mieszkam na południu Polski, okolice Katowic[/size]
[size=5]moja propozycja jest całkowicie darmowa[/size]
[size=5][font=arial, helvetica, sans-serif][color=#ff0000]kontakt: [/color][email="twisterdance@wp.pl"][color=#ff0000]twisterdance@wp.pl[/color][/email][/font][/size]
... rozwiń
Avatar
Partner na Studniówke 2013 / 11 grudnia 2012 o 22:09
0
Partner na studniówke 2013. Witam chętnie zostanę partnerem na studniówkę lub też inną impreze np. wesele. Jeśli akurat masz taki problem, że nie masz z kim pójsc to może byc dobre rozwiązanie. Ja chłopak 23 lata, wzrost 180 cm. Potrafie sie dobrze bawic, oczywiście nie nadużywając alkoholu Łatwo nawiązuje wspólny język z nowo poznanymi osobami. Odpowiem na każde pytanie mail: konto51111@wp.pl
Avatar
Mat / 3 grudnia 2012 o 14:27
0
[color=#ff0000][font=tahoma, geneva, sans-serif][size=5]SZUKASZ PARTNERA NA SWOJĄ STUDNIÓWKĘ?[/size][/font][/color]

[color=#ff0000][font=tahoma, geneva, sans-serif][size=5]jEŚLI TAK TO JESTEM CHĘTNY IŚĆ Z TOBĄ ![/size][/font][/color]


oferta dotyczy woj. Ślaskiego, Małopolskiego, Opolskiego, Łódzkiego oraz Świętokrzyskiego


[color=#008000][size=5]A teraz trochę słów na mój temat:[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-wiek: 23 lata[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-wzrost: 178 cm[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-krótkie ciemne włosy[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-piwne oczy[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-normalna budowa ciała, btak otyłości[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-przystojny[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-szarmancki[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-kulturalny[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-miły[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-z poczuciem humoru[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-bez nałogów[/size][/color]
[color=#008000][size=5]-lubię tańczyć [/size][/color]

[color=#ff0000][size=5][font=comic sans ms, cursive]JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA TO NAPISZ! [/font][/size][/color]
[color=#ff0000][size=5][font=comic sans ms, cursive]CHĘTNIE ODPOWIEM NA TWOJE PYTANIA![/font][/size][/color]
[size=5][font=comic sans ms, cursive][color=#ff0000]Mail: [/color][email="partner-na-studniowke@wp.pl"][color=#ff0000]partner-na-studniowke@wp.pl[/color][/email][/font][/size]
[color=#ff0000][size=5][font=comic sans ms, cursive]GG: 15581836[/font][/size][/color]
[color=#ff0000][font=tahoma, geneva, sans-serif][size=5]SZUKASZ PARTNERA NA SWOJĄ STUDNIÓWKĘ?[/size][/font][/color]

[color=#ff0000][font=tahoma, geneva, sans-serif][size=5]jEŚLI TAK TO JESTEM CHĘTNY IŚĆ Z TOBĄ ![/size][/font][/color]


oferta dotyczy woj. Ślaskiego, Małopolskiego, Opolskiego, Łódzkiego oraz Świętokrzyskiego


[color=#008000][size=5]A teraz trochę słów na mój temat:[/size][/color]
[color=#008000]rozwiń
Avatar
chętna: / 21 stycznia 2012 o 17:14
0
[quote name='PARTNER NA STUDNIOWKE KRK' timestamp='1327162167' post='586527']
szukasz partnera na studniówkę?? oczywiscie za free napisz gg 6819900 nie pije alkoholu mam auto nie pale lubie tańczyć i ukonczyłem kursy tańca mam 180 cm wzrostu i jestem z KRAKOWA I najważniejsze nie będziesz sie wstydzić mojego wyglądu będziesz chętna napisz



biorę w ciemno...za rok
[quote name='PARTNER NA STUDNIOWKE KRK' timestamp='1327162167' post='586527']
szukasz partnera na studniówkę?? oczywiscie za free napisz gg 6819900 nie pije alkoholu mam auto nie pale lubie tańczyć i ukonczyłem kursy tańca mam 180 cm wzrostu i jestem z KRAKOWA I najważniejsze nie będziesz sie wstydzić mojego wyglądu będziesz chętna napisz



biorę w ciemno...za rok rozwiń
Avatar
PARTNER NA STUDNIOWKE KRK / 21 stycznia 2012 o 17:09
0
szukasz partnera na studniówkę?? oczywiscie za free napisz gg 6819900 nie pije alkoholu mam auto nie pale lubie tańczyć i ukonczyłem kursy tańca mam 180 cm wzrostu i jestem z KRAKOWA I najważniejsze nie będziesz sie wstydzić mojego wyglądu będziesz chętna napisz
szukasz partnera na studniówkę?? oczywiscie za free napisz gg 6819900 nie pije alkoholu mam auto nie pale lubie tańczyć i ukonczyłem kursy tańca mam 180 cm wzrostu i jestem z KRAKOWA I najważniejsze nie będziesz sie wstydzić mojego wyglądu będziesz chętna napisz rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 1 0

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 6 1

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 1 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 81 39

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 14 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 31 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 7

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 5 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!