Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pawełek musi do nas wrócić!

Utworzony przez ~Max~, 14 czerwca 2009 r. o 14:45 Powrót do artykułu
Ale te polskie kobiety to naiwniaczki zeby sie puszczac z byle brudnym bulgarzyna a teraz miec taki problemy,nie pierwsza i nie ostatnia naiwna poleczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Max~ napisał:
Ale te polskie kobiety to naiwniaczki zeby sie puszczac z byle brudnym bulgarzyna a teraz miec taki problemy,nie pierwsza i nie ostatnia naiwna poleczka.
Sam jesteś naiwny. Znam kilka małżeństw gdzie kobieta wyszła za mąż za obcokrajowca, ludzie ci żyją normalnie, szczesliwie i ani myślą się rozwodzić czy wywozić dzieci. Nie ma idealnej recepty na udany związek, na pewno o wiele trudniej porozumieć się z osobą wychowaną w innej kulturze ale nie jest niemożliwe. Wystarczy spojrzeć ile rodzimych związków rozpada się co roku w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jest napisane, że ojcom nie wolno wychowywać dzieci, że ich rola się kończy tylko na zrobieniu i dawaniu pieniędzy. Niejedna kobieta ma rodzinę i pracuje, bo inaczej to nie mieliby z czego żyć. Ona myślała, że jak wyjdzie za obcokrajowca to kasza manna sama z nieba leci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd Ty, Gościu, możesz wiedzieć, co ona myślała, jak wychodziła za mąż za obcokrajowca. Jak zwykle - społeczeństwo wie lepiej ;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ana napisał:
A skąd Ty, Gościu, możesz wiedzieć, co ona myślała, jak wychodziła za mąż za obcokrajowca. Jak zwykle - społeczeństwo wie lepiej ;-(
Nie społeczeństwo ale męska część społeczeństwa i to ta starsza lub bez wykształcenia. Do takich ludzi trafiają hasełka typu Polska dla Polaków i tylko takie osoby mogą wypisywać tego typu bzdury. Nie ma co uogólniać, nie każda kobieta wychodzi za mąż dlatego, ze facet moze jej zaimponować pieniędzmi i pozycją, niektóre robią to z uczucia a to jak się później potoczą ich losy zależy tylko od nich samych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypadkowo natrafilam na ten ciekawy artykul, ale to co mowi Barbara kupy sie nie trzyma - niestety. Teskinila tak bardzo za dziecmi, a gdy wrocila z zagranicy to siedziala tak dlugo w Debicy. Dlaczego nie przyjechala wprost do Warszawy, gdzie byly jej dzieci. Twierdzi, ze babcia bulgarska bila dzieci po twarzy i jest to wg mnie ewidentne klamstwo. Gdyby ta babcia byla taka okrutna, to Nikoleta i Pawel nie garnely by sie do niej, a raczej chcialyby byc przy matce. W ogole zal mi wylacznie dzieci, bo ich zycie juz nigdy nie bedzie takie spokojne. Dla dobra wlasnych dzieci robi sie wiele ustepstw i bardzo czesto szuka porozumienia nie przez sady i ich artykuly prawne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moge z cala odpowiedzialnoscia stwierdzic, ze bulgarscy partnerzy nigdy nie wybaczaja kobiecie ZDRADY. Jest to najwieksza obraza w moim kraju, jesli zona przystawi mezowi tzw. rogi. W tym malzenstwie musialo dojsc do podobnej sytuacji, dlatego ojciec zabral dzieci i wrocil z nimi do swojego kraju. Chyba kazdy normalny facet postapilby podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod zadnym pozorem nie wolno dopuszczać do dyplomacji i powierzać ważne stanowiska niekompetentnym i szkodliwym urzędnikom, którzy wsławiają się wadliwymi postępkami, jak to się wydarzyło w Bułgarii. Szef takiej polskiej placówki – czyli ambasador – powinien być nieuchronnie relegowany ze służby zagranicznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oliwka napisał:
Przypadkowo natrafilam na ten ciekawy artykul, ale to co mowi Barbara kupy sie nie trzyma - niestety. Teskinila tak bardzo za dziecmi, a gdy wrocila z zagranicy to siedziala tak dlugo w Debicy. Dlaczego nie przyjechala wprost do Warszawy, gdzie byly jej dzieci. Twierdzi, ze babcia bulgarska bila dzieci po twarzy i jest to wg mnie ewidentne klamstwo. Gdyby ta babcia byla taka okrutna, to Nikoleta i Pawel nie garnely by sie do niej, a raczej chcialyby byc przy matce. W ogole zal mi wylacznie dzieci, bo ich zycie juz nigdy nie bedzie takie spokojne. Dla dobra wlasnych dzieci robi sie wiele ustepstw i bardzo czesto szuka porozumienia nie przez sady i ich artykuly prawne.
Dla dzieci, kochajacy rodzice, nigdy nie beda sie wzajemnie opluwac i krytykowac. Mnie bardzo ta sprawa poruszyla, bo sama jestem matka dwojga dzieci. Moj maz znalazl sobie inna kobiete i rok temu sie rozeszlismy. Dziecmi bardzo malo sie interesuje, a dziadkowie w ogole zapomnieli o nich. Chcialabym bardzo, aby moj byly maz tak je kochal jak ten bulgarski tatus, a tesciowa choc raz do roku moje dzieci zaprosila. Nigdy przed dziecmi nie krytykuje ich ojca, ale serce mnie boli, ze natrafilam na czlowieka dla ktorego wlasne dzieci nie istnieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.novini.dir.bg/2009/07/06/news4725748.html -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...