Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsza kobieta za kierownicą karetki w Lublinie

Utworzony przez TTT, 17 grudnia 2011 r. o 11:46 Powrót do artykułu
Pracuje w Pogotowiu Ratunkowym, znam specyfikę pracy, ale większym bzdur w życiu nie czytałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje w Pogotowiu Ratunkowym, znam specyfikę pracy, ale większym bzdur w życiu nie czytałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śpimy w butach. Hahaha. A co ze sznurówkami???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta kierowcą karetki? To zdaje się także osoba również do dźwigania noszy i pacjentów. Już widzę panią jak przy ulicy Lubartowskiej z czwartego piętra w kamienicy, po wąskiej klatce schodowej znosi 150 kilogramowego, nieprzytomnego pacjenta na noszach o 4 nad ranem! Super! Zazdroszczę też ratownikowi który zechce być w każdej sytuacji gentelmenem. PS.to tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TTT napisał:
Pracuje w Pogotowiu Ratunkowym, znam specyfikę pracy, ale większym bzdur w życiu nie czytałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno już długo kolego pracujesz i jesteś zajebistym ratownikiem, i wiesz wszystko i umiesz wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Zdzisławie, niestety muszę Pana zaskoczyć ale kobiety jezdzace za kierownica ambulansów w polsce to nie są pojedyńcze przypadki. Pojedyńczy przypadek to jest u Pana, bo jak wszyscy wiedzą nie jest Pan za równouprawnieniem kobiet w ratownictwie. Tylko lublin jest w tej kwestii dalekoooooo w tyle. Może czas na zmiany i zbliżenie do europy i stanów o których tak Pan wiele mówi. Tam nie liczy się płeć a kwalifikację. Może lepiej nic nie powiedzieć niż mówic coś w co sie nie wierzy.MOŻE CZAS NA ZMIANY I GŁĘBOKĄ REFLEKSJĘ-DLACZEGO wPR LUBLIN JEST DALEKO ZACOFANY WZGLĘDEM INNYCH PLACÓWEK(nietylko w PL ale EUR)?!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wszyscy mądrzy ratownicy z pogotowia lubelskiego będą się wpisywać z zazdrością patrząc na że to nie oni są na łąmach gazety. Skąd taka zawiść w was koledzy ratownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z tego że jak napisał zenon to porażka kobieta nie ma tyle siły żeby nosić ciężkiego pacjenta i tyle . A co do pielęgniarek liderów to te stanowiska są nam zabierane z powodu tego że trzeba coś zrobić z nimi jak zespoły S zostały z 4 osobowych zastąpione 3 osobami , a to się dzieje naszym kosztem - oszczędności gówno prawda chyba zdrowiem pacjenta !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Pani, ale w Puławach kierowcą karetki kobieta była już wiele lat temu i radziła sobie wyśmienicie, aktulanie jeździ na TAXI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widziałem akurat tą Panią wyjeżdzającą na sygnale dziś w południe z Topolowej. Ciekawe co się stało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TTT napisał:
Pracuje w Pogotowiu Ratunkowym, znam specyfikę pracy, ale większym bzdur w życiu nie czytałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 % racja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenon napisał:
Kobieta kierowcą karetki? To zdaje się także osoba również do dźwigania noszy i pacjentów. Już widzę panią jak przy ulicy Lubartowskiej z czwartego piętra w kamienicy, po wąskiej klatce schodowej znosi 150 kilogramowego, nieprzytomnego pacjenta na noszach o 4 nad ranem! Super! Zazdroszczę też ratownikowi który zechce być w każdej sytuacji gentelmenem. PS.to tyle
pewnie, że tak. juz z jedną pielęgniarka w składzie jest ciężko, a niech jeszcze kierowca będzie kobieta... Przerąbane. Nie mówie, że źle jeźdzą, ale kierowca karetki to nie tylko kierownica... Nam z pogotowia i tak szybko kręgosłupy wysiadaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ciągle zastanawiam się CO ZE SZNURÓWKAMI ??? Śpi w butach!! Litości. Co za głupoty opowiada. Chociaż chyba na następnym dyżurze sprawdzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Pani Ula (kierowała karetką w Puławach) też spała w butach. Zapytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TTT napisał:
Ciekawe czy Pani Ula (kierowała karetką w Puławach) też spała w butach. Zapytam.
Co za brednie nikt nie śpi w butach , a co do komentarzy to może sobie nieźle radzić za kółkiem , ale do noszenia zawsze kobiety to porażka więc sumując na to stanowisko musi być osoba silna fizycznie czyli mężczyzna drogie panie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o tej sile fizycznej to pewnie jakiś cherlak napisał.nie oszukujmy się wieksząść z was-niby mężczyzn to w tym pogotowiu ciotowate cherlaki.i niby macie więcej siły niż ona?!niektórych z was przerasta FIZYCZNIE o głowę.jak uwazasz że w ratownictwie najwazniejsza jest siła,a nie wiedz to zmień pracę na noszowego.pewnie nalezysz do grupy zbulwersowanych kiedy nazwie się ciebie sanitariuszem.po co ci ta siła skoro nie wiesz jak ja wykorzystać kiedy naprawde coś się dzieję?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO PIOTRKA!i dlatego cherlaku zawsze nosisz nosze,bo do myslenia to się juz nie nadajesz!!!dlatego kierowniczą ci kobiety,dlatego że masz braki wiedzy i umiejętności-piszesz o sile fizycznej!!!popracuj na oddziale to dowiesz sie że w pr praca jest łatwa i nieobciązająca kręgosłupa.w porównaniu do szpitala pr to idealna praca dla kobiet-jeśli mówimy o wysiłku fizycznym!popracuj na neurologii,oiom a może cię oświeci(choć przy twoich warunkach mózgowych moze być to trudne)i przestaniesz pisać bzdury.pewnie szpitala to ty na oczy nie widziałeś, a szkoda bo tam mozna najwięcej się nauczyć.ale widocznie twoje warunki bio-psycho-fizyczne pozwalaja ci tylko na prace w najtanszej taxówce w mieście jako noszowy.jak takie coś pracuje w lbn pr to strach dzwonić,gdyby naprawde coś się działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA TO JEZDZE PRYWATNOM SEX KARETKOM I MAM CYCKI GRATIS, YEA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...