Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płakać nie można

Utworzony przez córka, 25 stycznia 2008 r. o 12:19 Powrót do artykułu
Brawo Mamo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zaden nie bierze nie mowie o tych konkretnych ale juz naprawde nikt nie bierze poukrainskiej stronie prawie oficjalnie dopiero mi nowosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam społeczeństwo o zdrowy rozsądek i myślenie. MYŚLENIE. Ja żyłam i żyję z gołej pensji i nie przelewa mi się. Swój pierwszy awans dostałam po 10 latach służby i wiecie ile to było: 50zł brutto. Zapraszam wszystkich (Np. bezrobotnych) do złożenia CV w którejś z 16-stu Izb Celnych i zobaczycie ile dostaniecie na tzw. "dzień dobry" 1200zł brutto pod warunkiem, że będziecie mieli lata pracy, jeżeli będzie to Wasza pierwsza praca to jeszcze mniejsza wypłata wpłynie Wam na pierwszego. Nie wszyscy celnicy brali. Mówiąc tak, pisząc tak obrażacie mnie. Życzę Wam pracy w Służbie Celnej tzw. służbie mundurowej (nie mamy przywilejów służb mundurowych) Serdecznie zapraszam w nasze szeregi...i wtedy będziemy mogli podyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moj mąz został aresztowany 2 pażdziernika na przejsciu granicznym w gronowie, siedzi wylacznie na pomowieniach, 4 miesiace nie ma postepu w sprawie , nie przyznaje sie do winy bo nie bral. ale to prokuraturze nie wystarczy. zamykaja po to aby miec wynik bo to najsłabsza grupa ludzi- jak on ma znalesc linie obrony kogo ma wziasc na swiadka zeby udowodnic ze nie bral. został odrazu zwolniony z pracy a ja zostałam bez srodków do zycia i nikogo to nie obchodzi-skoro panstwo nie robi dla nas nic to czemu my mamy cos robic dla panstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na celnika wystarczy jedno pomowienie i siedzi nie ma dla niego ratunku. idac do pracy do UC trzba wziac pod uwage że dzis ty jutro inny idzie siedziec. co z tego ze wyjmowal duzo fajek robil wyniki to nikogo nie obchodzi. wyjmiesz nie temu fajki co powinnienes i co idzie na psy zeznaje na ciebie i siedzisz. nie moze tak byc ze zmieszaja czlowieka z gownem. ponizaja robia z niego najgorszego przestepce niszcza zycie jemu i calej jego rodzinie nikogo to nie obchodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
METALOWA, PSZENNA, LOTNICZA, WŁODAWSKA - tam mieszkają zarabiający 1200 zł celnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Moj mąz został aresztowany 2 pażdziernika na przejsciu granicznym w gronowie, siedzi wylacznie na pomowieniach, 4 miesiace nie ma postepu w sprawie , nie przyznaje sie do winy bo nie bral. ale to prokuraturze nie wystarczy. zamykaja po to aby miec wynik bo to najsłabsza grupa ludzi- jak on ma znalesc linie obrony kogo ma wziasc na swiadka zeby udowodnic ze nie bral. został odrazu zwolniony z pracy a ja zostałam bez srodków do zycia i nikogo to nie obchodzi-skoro panstwo nie robi dla nas nic to czemu my mamy cos robic dla panstwa.
Aniu, do pracy, do pracy proponuję póść! Skoro zostałaś beż środków do życia, wnioskuję, że dotychczas nie skalałaś rączek pracą, a z tego z kolei wnioskuję, że małżonek musiał niezłą kaskę przynosić do domu...!!! Ciekawe czy z tzw. "gołej" pensji!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...