Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja mysle ze .......... zachowal sie jak frajer bo poszedl od razu z tym na policje, a jak by to zrobil kto inny to od razu mowil by ze frajer albo cos, a tak sam zachowal sie jak frajer, do tego jeszcze jest pismakiem, bo poszedl od razu z tym do gazety, jak jestes taki kozak to czego jeszcze raz nie zalatwicie tego po mesku ?! bo jestes ..... na to wychodzi !
Ostatnio edytowany 9 maja 2010 r. o 09:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xpx napisał:
Wszyscy jestescie....i!! ja bym.... ze przez rok by nie ruszał sie z bulu!! Poza tym to zwykły....!!! uwaza sie za gita i....., a jest zwyklym.......!! Pewnie jak pójdzie kiedys siedziec to zostanie (szczesliwym ....) > Panie Jurek daj pan znac jakby sie.... cos sadzil to mu.... do gardła niech ... nie mysli ze podskoczy wyzej....
Ty Jesteś.... !! przez duuuuże C i.... to na pewno jesteś!! Sprawia ci przyjemnośc wrzucanie na człowieka który nic nie zorbił!! A bronic kogoś kto zachował się karygodnie !! zal ciebie i tych ludzi co nie potrafią oceniać SPRAWIEDLIWIE
Ostatnio edytowany 9 maja 2010 r. o 09:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak slow do tego czlowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty Jesteś ........ i.... to na pewno jesteś!! Sprawia ci przyjemnośc wrzucanie na człowieka który nic nie zorbił!! A bronic kogoś kto zachował się karygodnie !! zal ciebie i tych ludzi co nie potrafią oceniać SPRAWIEDLIWIE
Jestes ..... przez male k jakbys uważnie przeczytał to co napisalem zrozumiałbyś ze nie wrzucam na tego frajera tylko wyrażam swoje zdanie. Jak wiadomo to ten .... szturchną dziadka jadacego z dwu letnim dzieckiem ,a dziadek zachowal sie tak jak powinien zachowac sie kazdy prawdziwy meszczyzna a napewno ktos taki jak dziadek czy ojciec. a jesli jestes tego zdania ze frajer powinien zadzwonic na policje i sie poskarzyc to pomysl...... jak sie zachował jak ....!!!!!!!! powinien grzecznie ustapic miejsca dziadkowi z dzieckiem i sie grzecznie uklonic jak normalny czlowiek do starszej osoby, pewnie miejsce rowerzysty jest na szosie a nie na chodniku ale gdzie miał jechac z malym dzieckiem po szosie?? tak bys zrobil?? Pewnie nie masz dzieci a napewno wnuków wiec skąd to możesz wiedziec. Raz go szturchna to co zrobiłby nastepnym razem............?? poza tym jakby nic nie zrobil to nie dostal by w ryj. wyobraz sobie sytuacje ze to ty jestes tym dziadkiem i co jedziesz grzecznie do domu czy dzwonisz po policje?? Jakim bedziesz człowiekiem w oczach takiego dziecka czy jego rodzicow a nawet przed samym soba.....? Bicie to nie jest dobre rozwiazanie ale co mial zrobic zatrzymac sie i poprosic zeby go nie zaczepial
Ostatnio edytowany 9 maja 2010 r. o 09:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu ludzi jest takich ze jak ktos im napluje w twaz to mówią ze deszcz pada. Ten pan dziadek zachowal sie jednak jak prawdziwy facet i jest to warte wszelkich konsekwencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja mysle ze.... zachowal sie jak .... bo poszedl od razu z tym na policje, a jak by to zrobil kto inny to od razu mowil by ze .... albo cos, a tak sam zachowal sie jak frajer, do tego jeszcze jest pismakiem, bo poszedl od razu z tym do gazety, jak jestes taki kozak to czego jeszcze raz nie zalatwicie tego po mesku ?! bo jestes ..... na to wychodzi !
jeśli chciałeś być fajny to Ci nie wyszło. Przede wszystkim pismak to dziennikarz a nie ktoś kto swoją sprawę podaje do gazety. A f.... to ktoś kto sprzedaje informacje o innych policji. A nie ktoś kto zgłasza na policje pobicie. tak więc sprawdź następnym razem znaczenie słów których używasz.
Ostatnio edytowany 9 maja 2010 r. o 09:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xpx napisał:
Jestes.... przez male k jakbys uważnie przeczytał to co napisalem zrozumiałbyś ze nie wrzucam na tego .... tylko wyrażam swoje zdanie. Jak wiadomo to ten ...szturchną dziadka jadacego z dwu letnim dzieckiem ,a dziadek zachowal sie tak jak powinien zachowac sie kazdy prawdziwy meszczyzna a napewno ktos taki jak dziadek czy ojciec. a jesli jestes tego zdania ze frajer powinien zadzwonic na policje i sie poskarzyc to pomysl...... jak sie zachował jak ....!!!!!!!! powinien grzecznie ustapic miejsca dziadkowi z dzieckiem i sie grzecznie uklonic jak normalny czlowiek do starszej osoby, pewnie miejsce rowerzysty jest na szosie a nie na chodniku ale gdzie miał jechac z malym dzieckiem po szosie?? tak bys zrobil?? Pewnie nie masz dzieci a napewno wnuków wiec skąd to możesz wiedziec. Raz go szturchna to co zrobiłby nastepnym razem............?? poza tym jakby nic nie zrobil to nie dostal by w ryj. wyobraz sobie sytuacje ze to ty jestes tym dziadkiem i co jedziesz grzecznie do domu czy dzwonisz po policje?? Jakim bedziesz człowiekiem w oczach takiego dziecka czy jego rodzicow a nawet przed samym soba.....? Bicie to nie jest dobre rozwiazanie ale co mial zrobic zatrzymac sie i poprosic zeby go nie zaczepial
nazywaniem kogoś frajerem to właśnie wrzucanie temu komuś. wyrażać swoją opinie możesz, ale obrażanie innych na forum publicznym jest karane. co do sprawy. zastanów się co piszesz. gdyby ten młody chłopak zaczepił dziadka to w jakim celu, skoro potem nawet go nie dotknął ? nie wieże w to że dziadek pobił 20 letniego chłopaka w równej walce. chłopak się nie bronił bo obok stał policjant i gdyby dotknął dziadka, na policje zostało by zgłoszone że to młody chłopak pobił dziadka. chłopak wiedział co robi. moje zdanie jest takie że zajście na chodniku było zwykłym nieporozumieniem. panowie najzwyczajniej zaczepili o siebie.
Ostatnio edytowany 9 maja 2010 r. o 09:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nazywaniem kogoś frajerem to właśnie wrzucanie temu komuś. wyrażać swoją opinie możesz, ale obrażanie innych na forum publicznym jest karane. co do sprawy. zastanów się co piszesz. gdyby ten młody chłopak zaczepił dziadka to w jakim celu, skoro potem nawet go nie dotknął ? nie wieże w to że dziadek pobił 20 letniego chłopaka w równej walce. chłopak się nie bronił bo obok stał policjant i gdyby dotknął dziadka, na policje zostało by zgłoszone że to młody chłopak pobił dziadka. chłopak wiedział co robi. moje zdanie jest takie że zajście na chodniku było zwykłym nieporozumieniem. panowie najzwyczajniej zaczepili o siebie.
Jezeli zaczepil to fakt niepowinien byl tak zrobic i wtedy nalezy sie za taki czyn kara z potepieniem, a jezeli swiadomie zaczepil to kara rowniez nie powinna go minac ale w takiej sytuacji postapil bym jak dziadek. Poza tym ja nie pisze o prawie tylko o zwyczajnym ludzkim odczuciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jeśli chciałeś być fajny to Ci nie wyszło. Przede wszystkim pismak to dziennikarz a nie ktoś kto swoją sprawę podaje do gazety. A frajer to ktoś kto sprzedaje informacje o innych policji. A nie ktoś kto zgłasza na policje pobicie. tak więc sprawdź następnym razem znaczenie słów których używasz.
Ciekawe gdzie mozna wynalezc taka definicje pewnie jestes tak madry i dostaniesz promocje do zerówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość. napisał:
Szanowny pan Czachor, o przepraszam bardzo 'Pan' Czachor, jest tak zdemoralizowanym człowiekiem, że żal mi ludzi, którzy jego bronią. Ciekawo, czy osoba, która napisała ten artykuł, pozwoliłaby swojemu dziecku wyjść na ulicę, wiedząc, że przy 'monopolowym' czai się ten typ. Sądzę, że nie, bo zapewne człowiek piszący te brednie nie ma dzieci, nie wie jak mógł poczuć się Pan Zbyszek, który wziął swojego wnuka na przejażdżkę rowerem, nie wie, co czułby gdyby doszło do wypadku, a przecież mama dziecka zaufała dziadkowi swojego syna.. Przecież to 2-letni chłopiec! Jakikolwiek uraz w tym wieku ma wielkie znaczenie, przecież takie maleństwo nie ma jeszcze dobrze zrośniętej czaszki. No ale, co ja będę się tłumaczyć. Gdy Czachor bije innych obywateli swojej wsi, nikt nie leci do Dziennika Wschodniego.. ..ale gdy Czachor został pobity, musi wiedzieć o tym cały Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajac jezyk polski i urodzony w Dawnej POLsce oraz mudurwy czytam wszystkie incydenty z Policja zawarte wDzienniku Wschodnim.Moje uwagi:Policjant nawet wR.P-Polska powinien miec przygotowanie prawne,przynajmniej minimalne.Polcjant nie na sluzbie powinien poiformowa duzunych na sluzbie.Zdazenie zaistnialo na chodniku (wyraz pochodzi od chodzic.Rower-jednosladowy pojazd.Mam nadzieje ze nikt z Was piszszacych nie jest Policjantem!Wypowiedzi sa nie fachowe,wrecz brutalne.Wiecej:biorac pod uwage kszt wytwarzania i cene sprzedazy alkochlu ludzie pijacy (a jest to legalne)w Polsce) sa najbardziej dochodowymi obywatelami nie wykluczaja zadnego zawodu.Odnosnie Aktow Policyjnych-Nie sa WYROKAMI SADOWYMI!Onosnie pobitego:a gdzie mial zglosc ,do jakigos ,gangu,-poszedl na Policje i zglosi przestepstwo.Wyobrazam sobie co by s ie stalo gdyby ten mlody czlowiek podniosl reke na tego starszego pana.Dostalby moze siedem kol,jak ten bezbronny na motocyklu pod Chodlem.Bardzo malo pamietam Polske.Ale moj ojciec powiedzial:Polcja z RP interweniuje jak Milicja w PRL-u w Stanie Wojennym.Ten artykoly pomagaja mi to zrozumiec.Dziekuje za uwage.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli było tak jak opisuje to facet kierujący rowerem to bym zrobił to samo z tym gnojem pod sklepem. Jestem za tym gościem co mu wpier...lił. Tylko po co ta obstawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurki od kiedy pamiętam terrryzwali Mętów.Połowa rodziny w poolicji...wiecznie straszyli ludzi.Oni są nienormalni dla mnie...Już nie jedna osoba ucierpiała przez nich.Poza tym zastraszali ludzi,że niby jak im się sprzeciwisz to oni z plicji i najchętniej to pół wsi by powsadzali.A jak młodziez siedziałą na mscie koło ich posesji to bic ich chieli i wulgarnymi słowami wyzywali.Tacy są panstw jurkwie,chamy i wiesniaki pcząwszy od najmłdszego do najstarszeg!Chamy i buraki,zastraszają wieś i myslą ze bezkarnie mogą bic kogo chcą bo rodzina w policji>takich to tylko wyupierniczyc z policji zeby dac przykład.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xpx napisał:
Wielu ludzi jest takich ze jak ktos im napluje w twaz to mówią ze deszcz pada. Ten pan dziadek zachowal sie jednak jak prawdziwy facet i jest to warte wszelkich konsekwencji
kim ty w ogole ku*** jestes? pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ta policyjna rodzina jest taka przykładna, to jeśli mnie ktoś rzekomo zaczepi na chodzniko mam wrocic do domu zabrac ze sobą znajomego policjanta, znaleść tą osobe i ją bezprawnie pobić ??? GRATULACJE ! Przeszłość była jaka była ale to ta rodzina policjantów popełniła przestempstwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...