Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

4 maja 2010 r.
19:51
Edytuj ten wpis

Pobicie w Mętowie: Zięć policjant nie powstrzymał teścia?

0 215 A A

Najpierw była sprzeczka na chodniku, potem pobicie, z którego 23-letni Jacek Czachor z Mętowa pod Lublinem wyszedł z podbitym okiem i siniakami. Jego przeciwnikowi w drodze na miejsce "rozprawy” towarzyszył zięć policjant. Sprawę zbada prokuratura.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
23-latek skarży się, że został poturbowany przed sklepem w Mętowie. Ale za pokrzywdzonego uważa się również jego przeciwnik, Zbigniew J.

Był wieczór, 1 maja. Jacek szedł z kolegami chodnikiem. Z tyłu nadjechał rowerzysta, który wiózł w koszu kilkuletnie dziecko. Przy mijaniu mężczyźni zaczepili o siebie.

Czachor twierdzi, że to był przypadek i niczym swego późniejszego rywala nie sprowokował. Ale Zbigniew J. oskarża: On odepchnął dziecięcy koszyk – mówi roztrzęsiony mężczyzna. – To cud, że się nie przewróciłem.

Czachor został przed sklepem. Rowerzysta po kilkunastu wrócił autem z dwoma zięciami. Jeden z nich to policjant.

– Wtedy Zbigniew J. zaszedł mnie od tyłu i uderzył – opowiada 23-latek. – Bił mnie aż się przewróciłem. A jego zięciowie patrzyli, nikt nie odważył się przyjść mi na pomoc.

Zbigniew J. potwierdza, że przywieźli go zięciowie. – Jechali, żeby coś tam kupić – utrzymuje. – A jak tam dotarłem, to doszło do szarpaniny.

Poszkodowany zadzwonił na numer alarmowy. Przyjechała karetka pogotowia, został hospitalizowany.

Wyszedł do domu następnego dnia, ale – jak twierdzi – źle się poczuł i znowu trafił do szpitala. Przeszedł badania, które nie wykazały, aby doznał poważniejszych obrażeń.

Rodzina pobitego zarzuca policji bezczynność. – Pierwszego dnia nawet nie spisali świadków, nie zbadali trzeźwości napastnika – wytyka matka pobitego.

Policja nie ma sobie nic do zarzucenia.

– Przyjęliśmy zgłoszenie, to wyglądało na naruszenie nietykalności cielesnej, szarpaninę pomiędzy dwoma ludźmi, którzy od lat są skonfliktowani – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Pomiędzy zeznaniami świadków są różnice. Wyjaśni je prokuratura, do której wysyłamy zebrane już materiały.

Wójtowicz nie krytykuje też zachowania policjanta, zięcia Zbigniewa J. – Był na grillu, po alkoholu, nie mógł podjąć interwencji.

Komentarze 215

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
al / 12 lutego 2012 o 12:05
0
Skoro ta policyjna rodzina jest taka przykładna, to jeśli mnie ktoś rzekomo zaczepi na chodzniko mam wrocic do domu zabrac ze sobą znajomego policjanta, znaleść tą osobe i ją bezprawnie pobić ??? GRATULACJE !
Przeszłość była jaka była ale to ta rodzina policjantów popełniła przestempstwo...
Avatar
Acab / 9 stycznia 2012 o 18:46
0
[quote name='xpx' timestamp='1273334163' post='281273']
Wielu ludzi jest takich ze jak ktos im napluje w twaz to mówią ze deszcz pada. Ten pan dziadek zachowal sie jednak jak prawdziwy facet i jest to warte wszelkich konsekwencji
[/quote]

kim ty w ogole ku*** jestes? pajacu
Avatar
strach podawac / 13 stycznia 2011 o 09:48
0
Jurki od kiedy pamiętam terrryzwali Mętów.Połowa rodziny w poolicji...wiecznie straszyli ludzi.Oni są nienormalni dla mnie...Już nie jedna osoba ucierpiała przez nich.Poza tym zastraszali ludzi,że niby jak im się sprzeciwisz to oni z plicji i najchętniej to pół wsi by powsadzali.A jak młodziez siedziałą na mscie koło ich posesji to bic ich chieli i wulgarnymi słowami wyzywali.Tacy są panstw jurkwie,chamy i wiesniaki pcząwszy od najmłdszego do najstarszeg!Chamy i buraki,zastraszają wieś i myslą ze bezkarnie mogą bic kogo chcą bo rodzina w policji>takich to tylko wyupierniczyc z policji zeby dac przykład.!!!
Jurki od kiedy pamiętam terrryzwali Mętów.Połowa rodziny w poolicji...wiecznie straszyli ludzi.Oni są nienormalni dla mnie...Już nie jedna osoba ucierpiała przez nich.Poza tym zastraszali ludzi,że niby jak im się sprzeciwisz to oni z plicji i najchętniej to pół wsi by powsadzali.A jak młodziez siedziałą na mscie koło ich posesji to bic ich chieli i wulgarnymi słowami wyzywali.Tacy są panstw jurkwie,chamy i wiesniaki pcząwszy od najmłdszego do najstarszeg!Chamy i buraki,zastraszają wieś i myslą ze bezkarnie mogą bic kogo chcą bo rodzina w... rozwiń
Avatar
Normalny człowiek / 3 listopada 2010 o 17:25
0
Jeśli było tak jak opisuje to facet kierujący rowerem to bym zrobił to samo z tym gnojem pod sklepem. Jestem za tym gościem co mu wpier...lił. Tylko po co ta obstawa?
Avatar
Policjant z NY / 8 maja 2010 o 23:51
0
Znajac jezyk polski i urodzony w Dawnej POLsce oraz mudurwy czytam wszystkie incydenty z Policja zawarte wDzienniku Wschodnim.Moje uwagi:Policjant nawet wR.P-Polska powinien miec przygotowanie prawne,przynajmniej minimalne.Polcjant nie na sluzbie powinien poiformowa duzunych na sluzbie.Zdazenie zaistnialo na chodniku (wyraz pochodzi od chodzic.Rower-jednosladowy pojazd.Mam nadzieje ze nikt z Was piszszacych nie jest Policjantem!Wypowiedzi sa nie fachowe,wrecz brutalne.Wiecej:biorac pod uwage kszt wytwarzania i cene sprzedazy alkochlu ludzie pijacy (a jest to legalne)w Polsce) sa najbardziej dochodowymi obywatelami nie wykluczaja zadnego zawodu.Odnosnie Aktow Policyjnych-Nie sa WYROKAMI SADOWYMI!Onosnie pobitego:a gdzie mial zglosc ,do jakigos ,gangu,-poszedl na Policje i zglosi przestepstwo.Wyobrazam sobie co by s ie stalo gdyby ten mlody czlowiek podniosl reke na tego starszego pana.Dostalby moze siedem kol,jak ten bezbronny na motocyklu pod Chodlem.Bardzo malo pamietam Polske.Ale moj ojciec powiedzial:Polcja z RP interweniuje jak Milicja w PRL-u w Stanie Wojennym.Ten artykoly pomagaja mi to zrozumiec.Dziekuje za uwage.
Znajac jezyk polski i urodzony w Dawnej POLsce oraz mudurwy czytam wszystkie incydenty z Policja zawarte wDzienniku Wschodnim.Moje uwagi:Policjant nawet wR.P-Polska powinien miec przygotowanie prawne,przynajmniej minimalne.Polcjant nie na sluzbie powinien poiformowa duzunych na sluzbie.Zdazenie zaistnialo na chodniku (wyraz pochodzi od chodzic.Rower-jednosladowy pojazd.Mam nadzieje ze nikt z Was piszszacych nie jest Policjantem!Wypowiedzi sa nie fachowe,wrecz brutalne.Wiecej:biorac pod uwage kszt wytwarzania i cene sprzedazy alkochlu lud... rozwiń
Avatar
tomasz / 8 maja 2010 o 22:24
0
Gość. napisał:
Szanowny pan Czachor, o przepraszam bardzo 'Pan' Czachor, jest tak zdemoralizowanym człowiekiem, że żal mi ludzi, którzy jego bronią.
Ciekawo, czy osoba, która napisała ten artykuł, pozwoliłaby swojemu dziecku wyjść na ulicę, wiedząc, że przy 'monopolowym' czai się ten typ.
Sądzę, że nie, bo zapewne człowiek piszący te brednie nie ma dzieci, nie wie jak mógł poczuć się Pan Zbyszek, który wziął swojego wnuka na
przejażdżkę rowerem, nie wie, co czułby gdyby doszło do wypadku, a przecież mama dziecka zaufała dziadkowi swojego syna..
Przecież to 2-letni chłopiec! Jakikolwiek uraz w tym wieku ma wielkie znaczenie, przecież takie maleństwo nie ma jeszcze dobrze zrośniętej czaszki.
No ale, co ja będę się tłumaczyć.

Gdy Czachor bije innych obywateli swojej wsi, nikt nie leci do Dziennika Wschodniego..
..ale gdy Czachor został pobity, musi wiedzieć o tym cały Lublin.
rozwiń
Avatar
~gosc~ / 8 maja 2010 o 19:19
0
Gość napisał:
jeśli chciałeś być fajny to Ci nie wyszło. Przede wszystkim pismak to dziennikarz a nie ktoś kto swoją sprawę podaje do gazety. A frajer to ktoś kto sprzedaje informacje o innych policji. A nie ktoś kto zgłasza na policje pobicie. tak więc sprawdź następnym razem znaczenie słów których używasz.

Ciekawe gdzie mozna wynalezc taka definicje pewnie jestes tak madry i dostaniesz promocje do zerówki
Avatar
xpx / 8 maja 2010 o 19:14
0
Gość napisał:
nazywaniem kogoś frajerem to właśnie wrzucanie temu komuś. wyrażać swoją opinie możesz, ale obrażanie innych na forum publicznym jest karane.

co do sprawy. zastanów się co piszesz. gdyby ten młody chłopak zaczepił dziadka to w jakim celu, skoro potem nawet go nie dotknął ? nie wieże w to że dziadek pobił 20 letniego chłopaka w równej walce. chłopak się nie bronił bo obok stał policjant i gdyby dotknął dziadka, na policje zostało by zgłoszone że to młody chłopak pobił dziadka. chłopak wiedział co robi. moje zdanie jest takie że zajście na chodniku było zwykłym nieporozumieniem. panowie najzwyczajniej zaczepili o siebie.

Jezeli zaczepil to fakt niepowinien byl tak zrobic i wtedy nalezy sie za taki czyn kara z potepieniem, a jezeli swiadomie zaczepil to kara rowniez nie powinna go minac ale w takiej sytuacji postapil bym jak dziadek. Poza tym ja nie pisze o prawie tylko o zwyczajnym ludzkim odczuciu

Jezeli zaczepil to fakt niepowinien byl tak zrobic i wtedy nalezy sie za taki czyn kara z potepieniem, a jezeli swiadomie zaczepil to kara rowniez nie powinna go minac ale w takiej sytuacji postapil bym jak dziadek. Poza tym ja nie pisze o prawie tylko o zwyczajnym ludzkim odczuciu rozwiń
Avatar
Gość / 8 maja 2010 o 18:52
0
xpx napisał:
Jestes.... przez male k jakbys uważnie przeczytał to co napisalem zrozumiałbyś ze nie wrzucam na tego .... tylko wyrażam swoje zdanie. Jak wiadomo to ten ...szturchną dziadka jadacego z dwu letnim dzieckiem ,a dziadek zachowal sie tak jak powinien zachowac sie kazdy prawdziwy meszczyzna a napewno ktos taki jak dziadek czy ojciec. a jesli jestes tego zdania ze frajer powinien zadzwonic na policje i sie poskarzyc to pomysl...... jak sie zachował jak ....!!!!!!!! powinien grzecznie ustapic miejsca dziadkowi z dzieckiem i sie grzecznie uklonic jak normalny czlowiek do starszej osoby, pewnie miejsce rowerzysty jest na szosie a nie na chodniku ale gdzie miał jechac z malym dzieckiem po szosie?? tak bys zrobil?? Pewnie nie masz dzieci a napewno wnuków wiec skąd to możesz wiedziec. Raz go szturchna to co zrobiłby nastepnym razem............?? poza tym jakby nic nie zrobil to nie dostal by w ryj. wyobraz sobie sytuacje ze to ty jestes tym dziadkiem i co jedziesz grzecznie do domu czy dzwonisz po policje?? Jakim bedziesz człowiekiem w oczach takiego dziecka czy jego rodzicow a nawet przed samym soba.....? Bicie to nie jest dobre rozwiazanie ale co mial zrobic zatrzymac sie i poprosic zeby go nie zaczepial



nazywaniem kogoś frajerem to właśnie wrzucanie temu komuś. wyrażać swoją opinie możesz, ale obrażanie innych na forum publicznym jest karane.

co do sprawy. zastanów się co piszesz. gdyby ten młody chłopak zaczepił dziadka to w jakim celu, skoro potem nawet go nie dotknął ? nie wieże w to że dziadek pobił 20 letniego chłopaka w równej walce. chłopak się nie bronił bo obok stał policjant i gdyby dotknął dziadka, na policje zostało by zgłoszone że to młody chłopak pobił dziadka. chłopak wiedział co robi. moje zdanie jest takie że zajście na chodniku było zwykłym nieporozumieniem. panowie najzwyczajniej zaczepili o siebie.



nazywaniem kogoś frajerem to właśnie wrzucanie temu komuś. wyrażać swoją opinie możesz, ale obrażanie innych na forum publicznym jest karane.

co do sprawy. zastanów się co piszesz. gdyby ten młody chłopak zaczepił dziadka to w jakim celu, skoro potem nawet go nie dotknął ? nie wieże w to że dziadek pobił 20 letniego chłopaka w równej walce. chłopak się nie bronił bo obok stał policjant i gdyby dotknął dziadka, na policje zostało by zgłoszone że to młody chłopak pobił dziadka. chłopak wiedział ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 maja 2010 o 18:46
0
Gość napisał:
ja mysle ze.... zachowal sie jak .... bo poszedl od razu z tym na policje, a jak by to zrobil kto inny to od razu mowil by ze .... albo cos, a tak sam zachowal sie jak frajer, do tego jeszcze jest pismakiem, bo poszedl od razu z tym do gazety, jak jestes taki kozak to czego jeszcze raz nie zalatwicie tego po mesku ?! bo jestes ..... na to wychodzi !


jeśli chciałeś być fajny to Ci nie wyszło. Przede wszystkim pismak to dziennikarz a nie ktoś kto swoją sprawę podaje do gazety. A f.... to ktoś kto sprzedaje informacje o innych policji. A nie ktoś kto zgłasza na policje pobicie. tak więc sprawdź następnym razem znaczenie słów których używasz.


jeśli chciałeś być fajny to Ci nie wyszło. Przede wszystkim pismak to dziennikarz a nie ktoś kto swoją sprawę podaje do gazety. A f.... to ktoś kto sprzedaje informacje o innych policji. A nie ktoś kto zgłasza na policje pobicie. tak więc sprawdź następnym razem znaczenie słów których używasz. rozwiń
Avatar
al / 12 lutego 2012 o 12:05
0
Skoro ta policyjna rodzina jest taka przykładna, to jeśli mnie ktoś rzekomo zaczepi na chodzniko mam wrocic do domu zabrac ze sobą znajomego policjanta, znaleść tą osobe i ją bezprawnie pobić ??? GRATULACJE !
Przeszłość była jaka była ale to ta rodzina policjantów popełniła przestempstwo...
Avatar
Acab / 9 stycznia 2012 o 18:46
0
[quote name='xpx' timestamp='1273334163' post='281273']
Wielu ludzi jest takich ze jak ktos im napluje w twaz to mówią ze deszcz pada. Ten pan dziadek zachowal sie jednak jak prawdziwy facet i jest to warte wszelkich konsekwencji
[/quote]

kim ty w ogole ku*** jestes? pajacu
Avatar
strach podawac / 13 stycznia 2011 o 09:48
0
Jurki od kiedy pamiętam terrryzwali Mętów.Połowa rodziny w poolicji...wiecznie straszyli ludzi.Oni są nienormalni dla mnie...Już nie jedna osoba ucierpiała przez nich.Poza tym zastraszali ludzi,że niby jak im się sprzeciwisz to oni z plicji i najchętniej to pół wsi by powsadzali.A jak młodziez siedziałą na mscie koło ich posesji to bic ich chieli i wulgarnymi słowami wyzywali.Tacy są panstw jurkwie,chamy i wiesniaki pcząwszy od najmłdszego do najstarszeg!Chamy i buraki,zastraszają wieś i myslą ze bezkarnie mogą bic kogo chcą bo rodzina w policji>takich to tylko wyupierniczyc z policji zeby dac przykład.!!!
Jurki od kiedy pamiętam terrryzwali Mętów.Połowa rodziny w poolicji...wiecznie straszyli ludzi.Oni są nienormalni dla mnie...Już nie jedna osoba ucierpiała przez nich.Poza tym zastraszali ludzi,że niby jak im się sprzeciwisz to oni z plicji i najchętniej to pół wsi by powsadzali.A jak młodziez siedziałą na mscie koło ich posesji to bic ich chieli i wulgarnymi słowami wyzywali.Tacy są panstw jurkwie,chamy i wiesniaki pcząwszy od najmłdszego do najstarszeg!Chamy i buraki,zastraszają wieś i myslą ze bezkarnie mogą bic kogo chcą bo rodzina w... rozwiń
Avatar
Normalny człowiek / 3 listopada 2010 o 17:25
0
Jeśli było tak jak opisuje to facet kierujący rowerem to bym zrobił to samo z tym gnojem pod sklepem. Jestem za tym gościem co mu wpier...lił. Tylko po co ta obstawa?
Avatar
Policjant z NY / 8 maja 2010 o 23:51
0
Znajac jezyk polski i urodzony w Dawnej POLsce oraz mudurwy czytam wszystkie incydenty z Policja zawarte wDzienniku Wschodnim.Moje uwagi:Policjant nawet wR.P-Polska powinien miec przygotowanie prawne,przynajmniej minimalne.Polcjant nie na sluzbie powinien poiformowa duzunych na sluzbie.Zdazenie zaistnialo na chodniku (wyraz pochodzi od chodzic.Rower-jednosladowy pojazd.Mam nadzieje ze nikt z Was piszszacych nie jest Policjantem!Wypowiedzi sa nie fachowe,wrecz brutalne.Wiecej:biorac pod uwage kszt wytwarzania i cene sprzedazy alkochlu ludzie pijacy (a jest to legalne)w Polsce) sa najbardziej dochodowymi obywatelami nie wykluczaja zadnego zawodu.Odnosnie Aktow Policyjnych-Nie sa WYROKAMI SADOWYMI!Onosnie pobitego:a gdzie mial zglosc ,do jakigos ,gangu,-poszedl na Policje i zglosi przestepstwo.Wyobrazam sobie co by s ie stalo gdyby ten mlody czlowiek podniosl reke na tego starszego pana.Dostalby moze siedem kol,jak ten bezbronny na motocyklu pod Chodlem.Bardzo malo pamietam Polske.Ale moj ojciec powiedzial:Polcja z RP interweniuje jak Milicja w PRL-u w Stanie Wojennym.Ten artykoly pomagaja mi to zrozumiec.Dziekuje za uwage.
Znajac jezyk polski i urodzony w Dawnej POLsce oraz mudurwy czytam wszystkie incydenty z Policja zawarte wDzienniku Wschodnim.Moje uwagi:Policjant nawet wR.P-Polska powinien miec przygotowanie prawne,przynajmniej minimalne.Polcjant nie na sluzbie powinien poiformowa duzunych na sluzbie.Zdazenie zaistnialo na chodniku (wyraz pochodzi od chodzic.Rower-jednosladowy pojazd.Mam nadzieje ze nikt z Was piszszacych nie jest Policjantem!Wypowiedzi sa nie fachowe,wrecz brutalne.Wiecej:biorac pod uwage kszt wytwarzania i cene sprzedazy alkochlu lud... rozwiń
Avatar
tomasz / 8 maja 2010 o 22:24
0
Gość. napisał:
Szanowny pan Czachor, o przepraszam bardzo 'Pan' Czachor, jest tak zdemoralizowanym człowiekiem, że żal mi ludzi, którzy jego bronią.
Ciekawo, czy osoba, która napisała ten artykuł, pozwoliłaby swojemu dziecku wyjść na ulicę, wiedząc, że przy 'monopolowym' czai się ten typ.
Sądzę, że nie, bo zapewne człowiek piszący te brednie nie ma dzieci, nie wie jak mógł poczuć się Pan Zbyszek, który wziął swojego wnuka na
przejażdżkę rowerem, nie wie, co czułby gdyby doszło do wypadku, a przecież mama dziecka zaufała dziadkowi swojego syna..
Przecież to 2-letni chłopiec! Jakikolwiek uraz w tym wieku ma wielkie znaczenie, przecież takie maleństwo nie ma jeszcze dobrze zrośniętej czaszki.
No ale, co ja będę się tłumaczyć.

Gdy Czachor bije innych obywateli swojej wsi, nikt nie leci do Dziennika Wschodniego..
..ale gdy Czachor został pobity, musi wiedzieć o tym cały Lublin.
rozwiń
Avatar
~gosc~ / 8 maja 2010 o 19:19
0
Gość napisał:
jeśli chciałeś być fajny to Ci nie wyszło. Przede wszystkim pismak to dziennikarz a nie ktoś kto swoją sprawę podaje do gazety. A frajer to ktoś kto sprzedaje informacje o innych policji. A nie ktoś kto zgłasza na policje pobicie. tak więc sprawdź następnym razem znaczenie słów których używasz.

Ciekawe gdzie mozna wynalezc taka definicje pewnie jestes tak madry i dostaniesz promocje do zerówki
Avatar
xpx / 8 maja 2010 o 19:14
0
Gość napisał:
nazywaniem kogoś frajerem to właśnie wrzucanie temu komuś. wyrażać swoją opinie możesz, ale obrażanie innych na forum publicznym jest karane.

co do sprawy. zastanów się co piszesz. gdyby ten młody chłopak zaczepił dziadka to w jakim celu, skoro potem nawet go nie dotknął ? nie wieże w to że dziadek pobił 20 letniego chłopaka w równej walce. chłopak się nie bronił bo obok stał policjant i gdyby dotknął dziadka, na policje zostało by zgłoszone że to młody chłopak pobił dziadka. chłopak wiedział co robi. moje zdanie jest takie że zajście na chodniku było zwykłym nieporozumieniem. panowie najzwyczajniej zaczepili o siebie.

Jezeli zaczepil to fakt niepowinien byl tak zrobic i wtedy nalezy sie za taki czyn kara z potepieniem, a jezeli swiadomie zaczepil to kara rowniez nie powinna go minac ale w takiej sytuacji postapil bym jak dziadek. Poza tym ja nie pisze o prawie tylko o zwyczajnym ludzkim odczuciu

Jezeli zaczepil to fakt niepowinien byl tak zrobic i wtedy nalezy sie za taki czyn kara z potepieniem, a jezeli swiadomie zaczepil to kara rowniez nie powinna go minac ale w takiej sytuacji postapil bym jak dziadek. Poza tym ja nie pisze o prawie tylko o zwyczajnym ludzkim odczuciu rozwiń
Avatar
Gość / 8 maja 2010 o 18:52
0
xpx napisał:
Jestes.... przez male k jakbys uważnie przeczytał to co napisalem zrozumiałbyś ze nie wrzucam na tego .... tylko wyrażam swoje zdanie. Jak wiadomo to ten ...szturchną dziadka jadacego z dwu letnim dzieckiem ,a dziadek zachowal sie tak jak powinien zachowac sie kazdy prawdziwy meszczyzna a napewno ktos taki jak dziadek czy ojciec. a jesli jestes tego zdania ze frajer powinien zadzwonic na policje i sie poskarzyc to pomysl...... jak sie zachował jak ....!!!!!!!! powinien grzecznie ustapic miejsca dziadkowi z dzieckiem i sie grzecznie uklonic jak normalny czlowiek do starszej osoby, pewnie miejsce rowerzysty jest na szosie a nie na chodniku ale gdzie miał jechac z malym dzieckiem po szosie?? tak bys zrobil?? Pewnie nie masz dzieci a napewno wnuków wiec skąd to możesz wiedziec. Raz go szturchna to co zrobiłby nastepnym razem............?? poza tym jakby nic nie zrobil to nie dostal by w ryj. wyobraz sobie sytuacje ze to ty jestes tym dziadkiem i co jedziesz grzecznie do domu czy dzwonisz po policje?? Jakim bedziesz człowiekiem w oczach takiego dziecka czy jego rodzicow a nawet przed samym soba.....? Bicie to nie jest dobre rozwiazanie ale co mial zrobic zatrzymac sie i poprosic zeby go nie zaczepial



nazywaniem kogoś frajerem to właśnie wrzucanie temu komuś. wyrażać swoją opinie możesz, ale obrażanie innych na forum publicznym jest karane.

co do sprawy. zastanów się co piszesz. gdyby ten młody chłopak zaczepił dziadka to w jakim celu, skoro potem nawet go nie dotknął ? nie wieże w to że dziadek pobił 20 letniego chłopaka w równej walce. chłopak się nie bronił bo obok stał policjant i gdyby dotknął dziadka, na policje zostało by zgłoszone że to młody chłopak pobił dziadka. chłopak wiedział co robi. moje zdanie jest takie że zajście na chodniku było zwykłym nieporozumieniem. panowie najzwyczajniej zaczepili o siebie.



nazywaniem kogoś frajerem to właśnie wrzucanie temu komuś. wyrażać swoją opinie możesz, ale obrażanie innych na forum publicznym jest karane.

co do sprawy. zastanów się co piszesz. gdyby ten młody chłopak zaczepił dziadka to w jakim celu, skoro potem nawet go nie dotknął ? nie wieże w to że dziadek pobił 20 letniego chłopaka w równej walce. chłopak się nie bronił bo obok stał policjant i gdyby dotknął dziadka, na policje zostało by zgłoszone że to młody chłopak pobił dziadka. chłopak wiedział ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 maja 2010 o 18:46
0
Gość napisał:
ja mysle ze.... zachowal sie jak .... bo poszedl od razu z tym na policje, a jak by to zrobil kto inny to od razu mowil by ze .... albo cos, a tak sam zachowal sie jak frajer, do tego jeszcze jest pismakiem, bo poszedl od razu z tym do gazety, jak jestes taki kozak to czego jeszcze raz nie zalatwicie tego po mesku ?! bo jestes ..... na to wychodzi !


jeśli chciałeś być fajny to Ci nie wyszło. Przede wszystkim pismak to dziennikarz a nie ktoś kto swoją sprawę podaje do gazety. A f.... to ktoś kto sprzedaje informacje o innych policji. A nie ktoś kto zgłasza na policje pobicie. tak więc sprawdź następnym razem znaczenie słów których używasz.


jeśli chciałeś być fajny to Ci nie wyszło. Przede wszystkim pismak to dziennikarz a nie ktoś kto swoją sprawę podaje do gazety. A f.... to ktoś kto sprzedaje informacje o innych policji. A nie ktoś kto zgłasza na policje pobicie. tak więc sprawdź następnym razem znaczenie słów których używasz. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 215

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 2 4

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 6 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 10

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 66 43

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 14 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 32 10

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 14

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 38 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 1

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!