Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kryzys i brak kasy!Brak kasy ,bo brak przemysłu ,lub za dużo "budżetówki".Tak czy siak idźcie do wyborów,ale na lepsze czasy nie liczcie!CHYBA ,ŻE DO USR..NEJ ŚMIERCI CHCECIE WIERZYĆ W CUDA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po to jest państwowe przedszkole, po to płacimy podatki, aby rodzice na pewnym etapie mogli oddać dziecko do przedszkola – grzmiał Grzegorz Napieralski, lider SLD." Płacę podatki, złożyłam podanie do pięciu państwowych przedszkoli a moje dziecko nie dostało się do żadnego, więc musiało pójść do prywatnego gdzie płacę ponad 500 zł miesięcznie. Niech sobie w dupę wsadzą te swoje ustawy, podwyżki itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewodzina jest strasznie prorodzinna. Wyprzedza też w swoich uchwałach inne województwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujmy pani wojewodzie w wyborach - przecież startuje w nich do sejmu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda tzw. polityka prorodzinna rządu, którą wdrażają obecni włodarze państwa, w imieniu których sprawuje władzę pani wojewoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Genowefa Tokarska startuje z listy PSL w okręgu 7, tzn. Zamość, Chełm, Biała Podlaska, pamiętajmy o tym w dniu wyborów i podziękujmy za politkę prorodzinną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielona Wyspa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PSL! Po cichu, spokojnie, dowalić obywatelom. Przecież są spokojni i chcą dialogu. Słoma z butów wystaje zielonym ludkom. Prawdziwa wieś ma już dość tych podszywających się pod ruch chłopski kolesi. Na taczkach was wywieziemy z tych urzędów gamonie. W KRUSach się porozsiadało towarzycho i dzielą wszystko między swoich. Teraz będzieta cienko śpiewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielona wyspa od roślinności czy glonów :-))))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może być jeszcze od Marsjan.To w kategorii "cudów";-)))))))))))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lubartowie też wprowadzono 50 % zniżkę na drugie dziecko i 100 % na każde kolejne. Przecież od pomocy jest mops, dlaczego mam płacić za czyjeś dzieci,a jak mam dwoje w odstępie czasowym to nie mam żadnej ulgi. Skończył się komunizm, teraz każdy dba o siebie. Nie stać to się nie decyduje na dzieci, także jednakowe winny być opłaty dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo PSl jest ok.....dla siebie Chcą się zajmować biznesem. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110909/LUBLIN/701230472 Swiatowiec Hetman chce parking ale powinien dodać ,że właśnie obok buduje dla siebie siedzibę i gdzieś te samochody muszą stać.Da się niby na kulturę a weźmie dla siebie. Apel do PSL ,na wsi ziemia leży odłogiem nie ma jej kto uprawiać.Wróćcie z miasta,weźcie się do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w Lubartowie też wprowadzono 50 % zniżkę na drugie dziecko i 100 % na każde kolejne. Przecież od pomocy jest mops, dlaczego mam płacić za czyjeś dzieci,a jak mam dwoje w odstępie czasowym to nie mam żadnej ulgi. Skończył się komunizm, teraz każdy dba o siebie. Nie stać to się nie decyduje na dzieci, także jednakowe winny być opłaty dla wszystkich
Na tej samej zasadzie można zapytać dlaczego ludzie bezdzietni mają płacić na Twoje dzieci w przedszkolu (opłaty nie pokrywają kosztów funkcjonowania) i w szkole (która jest w zasadzie bezpłatna). Z wielu powodów państwa rozwinięte propagują wielodzietność i to jest taka właśnie (niewielka) forma pomocy. I co ma do tego komunizm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w Lubartowie też wprowadzono 50 % zniżkę na drugie dziecko i 100 % na każde kolejne. Przecież od pomocy jest mops, dlaczego mam płacić za czyjeś dzieci,a jak mam dwoje w odstępie czasowym to nie mam żadnej ulgi. Skończył się komunizm, teraz każdy dba o siebie. Nie stać to się nie decyduje na dzieci, także jednakowe winny być opłaty dla wszystkich
dziś cię stac a jutro dopadnie cię problem i już przestanie być stać... potrafisz cofnąć czas aby zdecydować się lub nie na dziecko? łatwo rozdaje się takie "cenne" rady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to miasto a tylko 1.35 za godzinę! W Piaskach 1.94 i ponad 100 letnia kamienica jako lokum przedszkola!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Włodawie po 2,50 za nadgodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mieszkam w Tarnogrodzie , małe miasteczko na pewno mniejsze niż Lublin , i pewnie dlatego płacimy za przedszkole dwa razy tyle co w Lublinie czyli jakieś 260 zł to jest nie normalne moim zdaniem podnoszą jak chcą ile chcą może mi ktoś napisać gdzie mogę się z tą podwyżką zgłosić dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w Zamosciu i faktycznie za przedszkole płaciliśmy 111zl.+wyżywienie ,ale po nowym roku w książeczkach oplat dostalismy podwyzke na 120zł.A w tej chwili uchwalili na 3zł.39gr. Koszmar!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...