Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witam. Organizuje prawo jazdy na Ukrainie (kazda kategoria). A takze wszystkie sprawy formalne oraz urzedowe . Otrzymujesz potwierdzenie wpisu do rejestru akceptowane przez Wydzialy Komunikacji przy wymianie prawa jazdy na Polskie (polski wydzial komunikacji wysyla oficjalne zapytanie do swojego ukrainskiego odpowiednika. Numer tel +380633365175 1 e-mail : prawojazdy.ukr@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam.chce zrobić prawo jazdy na ukrajanie czy ktos mi pomoze.609035133
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artur napisał:
witam.chce zrobić prawo jazdy na ukrajanie czy ktos mi pomoze.609035133
Takim deb***om to nawet na Ukrainie nie wydają prawa jazdy! http://www.skyscrapercity.com/images/smilies/lol.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie ktos do mnie odezwie co załatwia prawko odbiur osobisty kwota1000dolarów płatnosc po odbiorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lg12@poczta.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*Pomagam w zdobyciu prawa jazdy na Ukrainie. Szybko i Bezproblemowo. !! PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE !! *Możliwość Odbioru W Urzędzie* Z wpisem i kompletem dokumentów. * Tel: 516-636-639 Mail: ukrainasopot@onet. pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
igor napisał:
Pomagam uzyskać uprawnienia na Ukrainie.>> Wszystkie kategorie. >> ( Zabrane Za Alkohol Również) 2 dni >> Bez Zaliczki >> Bez Wyjazdu >> Pełna Dokumentacja (z potwierdzeniem legalności) prawodojazdy@interia.pl >> (+48) 798-820-957
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz kupić prawo jazdy? To wejdź na stronę poniżej: http://prawo-jazdy-usa.freevar.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz kupić prawo jazdy? To wejdź na stronę poniżej: http://prawo-jazdy-usa.freevar.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomagam zdobyc prawo jazdy na Ukrainie. Z wpisem do rejestru. Szybko Tanio Bezproblemowo. BEZ ZALICZEK !! +48 697-524-894 - Michal (tel do godz. 18.00 )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
victorrr napisał:
Dzien Dobry nazywam sie Viktor. Organizuje kilku dniowe wyjazdy na Ukraine od 5 lat. Pomagam przy zdobyciu prawa jazdy na Ukrainie. Są to prawa jazdy na każdą kategorie, ze wszystkimi dokumentami. Załatwiam formalności i NIE POBIERAM ZALICZEK. Krótkie Terminy i Czas Oczekiwania. LEGAL Z WYJAZDEM ODBIERASZ OSOBISCIE W URZEDZIE !! PL: (+48) 691-399-359 UA: (+38) 098-276-84-12 MAIL: prawkoukraina1@tlen. pl
witam jestem zainteresowany prosze o potwierdzenie aktualnosci na meila pozdrawiam tomasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupich nie sieją, głupi się sami rodzą.Ludzie opamiętajcie się.Ogłoszenia o ukraińskich prawach jazdy generują ci, którzy w ramach swoich obowiązków, walczą z korupcją a ogłoszenia są zwykłą pułapką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajmijcie się papierosami na targach i spirytusem polecam bronowice ruską pocztową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chetnym zasiegnac informacji jak szczegolowo wyglada procedura legalnego wyrobienia prawa jazdy na Ukrainie prosze pisac do mnie. Niestety duza czesci informacji ktora tutaj widze jest nieprawdziwa albo mocno znieksztalcona. Widze wielu uzytkownikow powiela zaslyszane plotki ktorych nie potrafi potwierdzic. Ja mam prawo jazdy uzyskane w Kijowie i wymienione na Polskie bez zadnych problem.Wymiana trwala dwa miesiace poniewaz wszystkie papiery przechodza przez polski konsulat we Lwowie i urzedami polskimi i ukrainskimi. Sluze pomoca. marcinsadoch11@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomagam uzyskać uprawnienia na Ukrainie.>> Wszystkie kategorie. >> ( Zabrane Za Alkohol Również) 2 dni >> Bez Zaliczki >> Bez Wyjazdu >> Pełna Dokumentacja (z potwierdzeniem legalności) prawodojazdy@interia.pl >> (+48) 798-820-957
czy to w ciaz aktualne z tymi prawojazdami i jaka jest cena za kategorie c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla zainteresowanych jest ponownie NIEUSTRASZONY6  ukraina-kalisz,jakiś czas temu razem z jaguarem pomagali chyba jako jedyni jak należy  .Ogłasza się na innych forach NP: http://moto.wp.pl/kat,1035809,title,Prawo-jazdy-za-granica-jak-je-zdobyc-i-korzystac-z-Polsce,wid,15368150,wiadomosc.html?ticaid=110be2&_ticrsn=3  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gość mi odebrał telefon komórka na Ukrainie +380 639554691 e-mail : prawojazdy.ukr@wp.pl Twierdzi iż prowadzi szkole jazdy (rozmawia po Polsku) wyslalem do niego meila i czekam na odpowiedz - z tego co mówi wygląda to wiarygodnie. Jak juz pojade na Ukraine pojezdzic/podszkolic sie w jezdzie i zdam tam egzamin oraz nostryfikuje ichniejsze prawko na polski odpwiednik to napisze Wam jak bylo. Pozdrawiam W Polsce doszło do absurdów te chciwe kanalie z WORDow robią z ludzi idiotów a ich arbitralny cyniczny belkot oceny umiejętności przeraża. Te chciwe kanalie nie ucza ludzi jeździć tylko pyrkać 30 km/h po zatłoczonych ulicach miast wszystko pod tendencyjny quasi egzamin - parkowanie na centymetry - bzdety typu brak znajomości umiejscowienia np. włącznika świateł przeciwmgielnych tył w pojeździe egzaminacyjnym który zdający widzi pierwszy raz w swym życiu etc. O ilości bardzo niebezpiecznych w praktyce jazdy nawyków wręcz karygodnych bo grożących wypadkiem szkoda wspominać np. nakaz kurczowego trzymania dłoni na kierownicy w pozycji ,,na za piętnaście trzecia'' bez możliwości usztywnienia łokciem wspartym o drzwi ewentualnie kolanem kierownicy od spodu - ogólnie to chciwi wredni OSZUŚCI którym rządowi oszuści nadali praw do bezkarnego wyłudzania opłat za bezzasadne powtarzane do znudzenia niezdane quasi egzaminy ,doszkalające jazdy i wiele innych podobnych fikcji nie mających wręcz ŻADNEGO wpływu na rzeczywistą poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego w związku i na skutek braku umiejętności kierujących pojazdami samochodowymi etc. Kominiarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam chcę zdać  prawo jazdy na ukrainie proszę o podanie ceny kat.b Bartosz19960516@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomoge ,więcej inf.na email: ukriana-kalisz2013@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
email :ukraina-kalisz2013@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...