Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chcieliście kapitalizmu no to go macie, podziękujcie wałęsie za ubezwłasnowolnienie nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może po prostu zaczepić sobie ten odblask, skoro można go nawet za darmo zdobyć, i nie biegać jak debil po wiosce za znakiem? O ile kojarzę, to chyba o to chodzi - żeby kierowca, który się tam po zmroku napatoczy, nie wjechał przypadkowo w idiotę, który postanowił biegać za znakiem, bo inaczej artykuł do gazety by kiepsko wyglądał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta zasrana policja mogla by sie zajac przestepczoscia a nie pierdolami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na swojej wsi ( teren zabudowany) chodzę z odblaskami-tak dla własnego bezpieczeństwa. Koszt 4 zl. Ślepy kierowca mnie widzi i milicjonery się nie czepiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Pan Grajek i reszta co go broni wreszcie sobie uświadomią, że po to są przepisy aby je przestrzegać. A nie myśleć że jakoś tam te 20 metrów przebiegnę. Inaczej to widzą kierowcy jadący po zmroku po terenie niezabudowanym. Karać, karać aż ludzie to sobie uświadomią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to sa te przepisy aby ten Gnojek nie zgina na ulicy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie polowanie to od razu się żle kojarzy,polowanie jak na żyda podczas okupacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmijcie się ściganiem przekrętòw polityków, korporacji i banków. ...ale oczywiście najłatwiej wam okraść zwykłego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmijcie się ściganiem przekrętòw polityków, korporacji i banków. ...ale oczywiście najłatwiej wam okraść zwykłego człowieka.
Piniędzy właśnie komuniści POtrzebują na te przekręty,z kogoś trzeba łupić,ktoś musi to wszystko finansować i sPOnsorować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie polowanie to od razu się żle kojarzy,polowanie jak na żyda podczas okupacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak nie rowerzystę to teraz pieszego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogoś trzeba łupić !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za. Jeżdżę zawodowo i wiem jak trudno dostrzec pieszego po zmroku. A piesi nie zdają sobie z tego sprawy, że kierowcy widzą ich w ostatniej chwili. Wtedy już jest z reguły za późno... a potem płacz, lament i zgrzytanie zębami... No ale po co odblaski, przecież on szedł tylko do sklepu. Ale ja się pytam i co z tego? Kupić odblask to nie są duże pieniądze! I bardzo dobrze, że policja za nie noszenie ściga. Jeśli by tego nie robili, większość miała by w nosie stosowanie się do przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...