Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może najpierw należałoby zabezpieczyć te tereny przed kolejną powodzią stulecia, a dopiero potem myśleć o odbudowie. Czegoś się chyba nauczyliśmy po tej powodzi. Co będzie jeśli odbudowane boiska za kilka lat znów zaleje woda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota pisze takie artykuły. Teraz budować? po co?. Mają tyle wolnego czasu ,nudzą się? Chcą boisko to mają>Do piłki wodnej Piszący kretyn znalazł równych sobie deb***i i podyskutowali o palących potrzebach gminy. REDAKTORKU JESTEŚ SKOŃCZONYM KRETYNEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nauczyli się po 1997 nie nauczyli się po 2001 to i nie nauczą się teraz dobrze wiedzą że ich zaleje jak przyjdzie woda bo to jedyne miejsce gdzie można spuścić wodę żeby uchronić Kazimierz i Warszawę a ludzie nawet domów nie ubezpieczali. niektórzy to się cieszą bo na powodzi jeszcze więcej zarobią niż mieli ale oni wyciągnęli wnioski z poprzednich powodzi a ci co nie wyciągają sami sobie winni a boisko będzie jeszcze lepsze i jeszcze lepiej wyposażone trochę szumu medialnego i zaraz wszystko dostana przecież powodzianom się należy firmy dadzą tylko jak firmy cienko przędza i nieraz są na skraju bankructwa są to każdy ma ich w ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze może racjonalne, ale podłe. Pachną empatią znana tylko zwolennikom PO. Chodzi o to, że niczemu niewinne dzieciaki pozostały bez ulubionych zajęć w wyniku zalania infrastruktury sportowej. Już wiem: taniej je będzie później resocjalizować niż teraz dać zajęcie. Obserwuję to działanie od lat, realizowane konsekwentnie i z premedytacją. Metodyczne demoralizowanie młodzieży jest komuś na rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale może teraz warto je zbudować tam gdzie nie dochodzi woda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za, może jakaś akcja sms-owa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~radek~ napisał:
Komentarze może racjonalne, ale podłe. Pachną empatią znana tylko zwolennikom PO. Chodzi o to, że niczemu niewinne dzieciaki pozostały bez ulubionych zajęć w wyniku zalania infrastruktury sportowej. Już wiem: taniej je będzie później resocjalizować niż teraz dać zajęcie. Obserwuję to działanie od lat, realizowane konsekwentnie i z premedytacją. Metodyczne demoralizowanie młodzieży jest komuś na rękę.
Nie martwią się a ty wraz z nimi że mają zalaną szkołę i nie mają gdzie się uczyć. Pewno po co szkoła. Tylko zabiera czas który można poświęcić na zabawy piłką. Na boisku nauczą się wszystkiego.MOŻE ZOSTANĄ PREMIERAMI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw pomóżmy ludzią odudować domy,a puzniej będzie czas na zabawe!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~radek~ napisał:
Komentarze może racjonalne, ale podłe. Pachną empatią znana tylko zwolennikom PO. Chodzi o to, że niczemu niewinne dzieciaki pozostały bez ulubionych zajęć w wyniku zalania infrastruktury sportowej. Już wiem: taniej je będzie później resocjalizować niż teraz dać zajęcie. Obserwuję to działanie od lat, realizowane konsekwentnie i z premedytacją. Metodyczne demoralizowanie młodzieży jest komuś na rękę.
pachna empatia a czym maja pachnac jak ludzie z powaodzi sie zachowują jak by bóg wie kim byli i wszystko im było wolno. pracuje w sklepie i od rana od samego progu pierwsze co to ja z powodzi daj pan za darmo najlepiej lepiej bo oni wielce poszkodowani a jak im się kazali ewakuować i wynosic wszystko to stali i się patrzyli . nie mówie ze niema tragedi nie mówie że nie pomoge nie sprzedam taniej ale czamu tak chamsko, tak jak z darami nie podzielą się tylko jedni zabierają poo 4 koce a drugiemu nic bo o ludziach z terenów powodziowych których nie zalało i przychodza po dary jak by im się nalezało to juz nie wspomne:(zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój 10-letni syn uwielbia grać w piłkę. Jeździł też na zawody do Wilkowa. I ja rozumię te dzieciaki. Jeśli zostaną w domu pomagać rodzicom, to należy im się choć namiastka normalnośli. Przecież oni stracili wszystko. Cały dotychczasowy świat wywrócił im się do góry nogami. Organizowanie gdzieś kolonii, czy obozów - kosztuje. Za opiekę psychologów też trzeba zapłacić. Może jak sobie pograją w piłkę, to lepiej odreagują ten stres, niż po rozmowach z psychologami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak panie szydłowwski popieramy - napiszcie ile pieniędzy przekazali hipokryci z dw - czekamy!!! Nie damy się zbyć - bedziemy wymagać odpowiedzi na to pytanie !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Nie martwią się a ty wraz z nimi że mają zalaną szkołę i nie mają gdzie się uczyć. Pewno po co szkoła. Tylko zabiera czas który można poświęcić na zabawy piłką. Na boisku nauczą się wszystkiego.MOŻE ZOSTANĄ PREMIERAMI?
PIS-owski frustrat...żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abra napisał:
PIS-owski frustrat...żałosne
Tylko kibicuję wymianie zdań - jestem pod wrażenie. "PISowski frustrat....żałosne". To prawie Wersal, nie jak zawsze: obelgi wulgarne i prostackie powielane przez zwolenników Platformy po Niesiołowski. Tutaj delikaatnie, przyjacielsko ... No. trochę z góry ale co tam - w końcu się rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o od czego sa rządzący, zaniedbali swoje obowiązki to niech teraz ponoszą koszty z własnej kieszeni, a do tego należy opodatkować byłych solidarnościowców, ponieważ oni przyczynili się do tego, że wały nie są remontowane, bo za komuny jednak przechodziły gruntowny remont.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, i jak zwykle wszystko sprowadziło się do polityki, a przecież to nie ten temat jest tu poruszany. Jeśli Panowie/Panie mają ochotę się pokłócić - proszę bardzo! ale może jednak nie tu. Tu zajmijmy się sprawą boiska. Teraz czy trochę później - nieważne, ale powinno zostać odbudowane. P.S. Mariola, Kuba i p. Jakub - mogliście zrobić jeszcze smutniejsze miny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...