Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
polecam bardziej nowoczesny kalendarz, to by pan dziennikarz wiedział, że dziś jest środa 19 maja;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że w Kraśniku mamy zbiornik retencyjny Niestraszna nam powódź !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Środa 20 maja" - relacja z przyszłości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Maniek~ napisał:
Dobrze że w Kraśniku mamy zbiornik retencyjny Niestraszna nam powódź !
Nie ma co się obawiać, woda zatrzyma się na palmach dziewiczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki to most w Annopolu na tym zdjęciu to Jakubowice i droga na Kopiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy most i wisłostrada są juz zamknięte?? jaki objazd na annopol /lublin??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście sytuacja jest tragiczna, ludzie ewakułowani, podtopienia czyżby mial niedługo nastąpic konieć świata ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE BÓJTA SIE LUDZIE TUSK Z PAWLAKIEM WSZYSTKO ZAŁATWI I WODE POWSTRZYMA TYLKO JESZCZE PRZEMÓWIENIA PISZO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno o 16 jak most w Annopolu ma być zamknięty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby ta sytuacja sie unormowala do jutra albo przynajmniej do piatku, ciekawe jakie objazy autobusów na kraśnik/lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos wie jaka sytuacja z mostem w annopolu czy jest otwarty?? bardzo wazne!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most otwarty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most jest otwarty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mobilki mowia z ejest most nieprzejezdny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
most jest na 100% nieprzejezdny wlasnie na echudnia jest wiadomosc ze droga 74 zamknieta tez sie martwie bo w piatek musze sie dostac do kraśnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
halo napisał:
mobilki mowia z ejest most nieprzejezdny
Coś jest nie tak z tym mostem, bo jak byłem tam o 13:00 i chodziłem to jak przejeżdżały ciężkie tiry to tak most drżał i huśtało że aż na wymioty mnie zbierało i to było przy tych dwóch przęsłach gdzie nurt był zajebisty i kotłowało się koło tych podpór aż strach było patrzeć. W lecie jak tam spacerowałem to takiego czegoś nie było. Wydaje mi się że te dwie podpory zostały podmyte i chwieją się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Annopolu.. byłem, widziałem... Most jest przejezdny, sytuacja nie jest taka tragiczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no pewnie ze most jest przejezdny. a na tej fotce widze ze jakubowice na dolku juz zalane, wczoraj bylem to juz woda siegala do asfaltu, ale nie bylo tragedii tak jak dzisiaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Was o info w piątek wieczorem (21.05) dotyczące mostu w Annopolu i drogi 74 w stronę Poniatowej czy jest przejezdna i czy most otwarty i jak się ogółem sytuacja ma, jestem ze śląska, to ważne bo wybieram się w tamte strony na komunię. Z góry dzięki i pozdrawiam 3majcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most jest napewno przejezdny skoro samochody jeżdzą ok godz 18.00 był napewno otwarty, faktycznie ludzie mówia ze strasznie nim buja tym bardziej ze w planach był jego remont bo cois było nie tak wiec decyzja o zamknieciu moze byc ze względu na bezpieczenstwo a nie z powodu zalania. Woda na Wisle opadła o jakies 10 cm w Annopolu więc póki co wszystko jest tutaj przejezdne i jezeli do jutra bedzie to bedzie i w piatek...miejmy nadzieje ze najgorsze za nami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...